چینی دخالت تهدید در برابر کانادا

گزارش استرالیا سیاست راهبردی موسسه (ASPI) هشدار می دهد که چین درگیر شدن در دخالت گسترده فعالیت ها در کانادا. ا

توسط NEWSSHANS در 13 تیر 1399

گزارش استرالیا سیاست راهبردی موسسه (ASPI) هشدار می دهد که چین درگیر شدن در دخالت گسترده فعالیت ها در کانادا. از طریق جبهه متحد کار گروه (UFWD) پکن به دنبال سکوت انتقاد نفوذ مهاجر در جوامع نفوذ احزاب سیاسی و نفوذ در دانشگاه ها و کسب و کار.

دخالت تهدید

این گزارش از نظر UFWD را در خارج از کشور عملیات به عنوان صادرات از حزب کمونیست چین نظام سیاسی. الکس Joske نویسنده این گزارش اشاره می کند که دایرکتوری های آنلاین ذکر شرکت کنندگان در UFWD حوادث نشان می دهد تعداد زیادی از مردم کانادا با شرکت در آنها. به عنوان مثال Joske متحده که UFWD رویداد در خارج از کشور به زبان چینی رسانه ای که برگزار شد در استان هبی در ماه اکتبر گذشته شاهد بیش از 50 شرکت کنندگان از کانادا.

UFWD ماسک فعالیت خود را با قانونی علت در نتیجه با استفاده از دموکراتیک به معنی برهم زدن یک جامعه دموکراتیک. به عنوان مثال مجموعه سازمان تا اشخاص که مطرح به عنوان گروه صحبت به نمایندگی از جوامع مانند اقلیت های قومی, چینی, دانش آموزان, انجمن های مذهبی و غیره. جوامع غربی مانند کانادا تکان دهنده اجازه چنین فعالیت اتفاق می افتد در زیر بینی خود را دروغ و اعتقاد داشتند که آنها نمی یک تهدید.

Beijing is seeking to silence criticism, influence diaspora communities, infiltrate political parties, and influence universities and businesses. (Image: via wikimedia CC BY-SA 3.0)

پکن به دنبال سکوت انتقاد نفوذ مهاجر در جوامع نفوذ احزاب سیاسی و نفوذ در دانشگاه ها و کسب و کار. (تصویر: از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 3.0)

"دیپلمات ممکن است جبهه متحد کار به عنوان 'دیپلماسی عمومی' و یا 'تبلیغات' اما قادر به درک میزان مربوط به فعالیت های پنهانی... مقامات امنیتی ممکن است هشدار به فعالیت های جنایی و یا جاسوسی در حالی که کم بها دادن به اهمیت گسترش فعالیت های است که آن را تسهیل. تحلیلگران خطر مشرف به جنبه های مرتبط از CCP تحت تاثیر قرار است که ترکیب آن را موثر" در این گزارش با توجه به ستاره.

Joske می خواهد دولت کانادا برای انجام یک مطالعه دقیق از UFWD عملیات در این کشور و انتقال یافته ها به شهروندان به طوری که می شود یک درک اساسی از تهدید مطرح شده توسط این سازمان است. UFWD با استفاده از کمک های مالی سیاسی و رشوه خواری به خرید بین المللی سیاستمداران است. در استرالیا سیاسی سابق star Sam Dastyari مجبور به استعفا شد در سال 2017 پس از گزارش ها نشان می دهد که او به پذیرش کمک های مالی از دولت چین مرتبط نهاد. Joske متحده که از جمله سیاسی buyouts به احتمال زیاد اتفاق می افتد در کانادا نیز هست.

Canadian Security Intelligence Service (CSIS) نشان داده است که پکن می بیند کانادا به عنوان "جذاب و مجاز هدف" برای دخالت. به جای استفاده از ایدئولوژی کمونیسم به نفوذ کانادایی ها CCP است که با استفاده از پول و قدرت خرید مردم است. دیوید Mulroney, سفیر سابق چین معتقد است که کشور کمونیستی شماره یک تهدید به کانادا. او اعتراف کرد که برخی از سالمندان در دولت باید برخی از سوال از کسب و کار ارتباط با چین است.

Sam Dastyari took donations from China. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

Sam Dastyari در زمان کمک های مالی از چین است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

5G موضوع

در ضمن کانادا است که تحت فشار های مختلف نرم افزار-چین نیروهای خود را برای اجازه می دهد Huawei برای ایجاد یک شبکه 5G در کشور است. انجام این کار خطرات نشت از هوش اسرار و دیگر اطلاعات حساس به پکن. کانادا یکی از معدود کشورهایی در میان پنج چشم هوش داد که هنوز برای تصمیم گیری در Huawei دخالت در این موضوع است.

عمده اپراتورهای مخابراتی در کانادا در حال حاضر اجتناب از هر گونه معامله با Huawei برای 5G تجهیزات. TELUS Corp. و سال پیش از میلاد, Inc. باید با نزدیک شدن به اریکسون و نوکیا به توسعه 5G زیرساخت ها است. حتی اگر دولت کانادا به پایان می رسد اجازه می دهد Huawei در برخی از ظرفیت محدود مخابرات بازیکنان به احتمال زیاد خواهد شد نه با استفاده از شرکت چینی تجهیزات از ترس از آینده عارضه است. آن است که در حال گزارش داد که پکن ممکن است اعمال تحریم های کانادا زیر پیش از میلاد و Telus Corp. تصمیم برای جلوگیری از نزدیک شدن Huawei.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

مدیریت بینش: چگونه برای متحد کردن یک تیم در سراسر چشم انداز خود را


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب