کالیفرنیا coronavirus نقطه عطف: 100,000 موارد است. 'آن به پایان نرسیده'

توسط هانا سرخ, سارا Parvini و Taryn لونا لس آنجلس — تعداد coronavirus عفونت در کالیفرنیا پیشی گرفته 100,000 شن

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

توسط هانا سرخ, سارا Parvini و Taryn لونا

لس آنجلس — تعداد coronavirus عفونت در کالیفرنیا پیشی گرفته 100,000 شنبه, مارک یک نقطه عطف می آید که به عنوان دولت این است که به سرعت در حال بازگشایی اقتصاد آن است.

کالیفرنیا چهارم دولت به پیش افتادن از 100,000 موارد تایید شده. نیویورک منجر با بیش از 300,000 موارد است. کالیفرنیا ثبت بیش از 3,800 مرگ و میر کمتری نسبت به نیویورک که 29,000; جدید جرزی که 11,000; یا ماساچوست که ثبت 6,400.

افزایش موارد لزوما به این معنی نیست شیوع بیماری در حال گسترش است. کالیفرنیا است به طور چشمگیری افزایش تست که برخی از مسئولان نسبت به افزایش موارد است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom حرکت در این هفته برای از سرگیری سالن خدمات تحت یک county-توسط-شهرستان رویکرد می افزاید: به یک لیست در حال رشد از فعالیت های — از جمله در شخص خرید و خوردن در رستوران ها — که او را مجاز در یک منطقه و یا ایالت, سطح در ماه گذشته.

با موارد در مسیر نزدیک به دو برابر می کرد با اشاره به ثابت بستری شدن در بیمارستان و معیارهای دیگر به عنوان اثبات این که دولت خم منحنی. اما او هشدار داد که بازگشایی معنا نیست که خطر این ویروس از بین رفته است.

"واقعیت این است که به تازگی آغاز شده است" Newsom گفت. "آن به پایان نرسیده است. و در حالی که ما در حال حرکت رو به جلو به دلیل ثبات به خاطر کار خوبی که انجام شده توسط مقامات بهداشتی در سراسر این کشور در سراسر ایالت کالیفرنیا به طور خاص را به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس توسط هیچ کشش از تخیل است که این ویروس در پشت سر ما است."

حتی با پیشرفت های مثبت Newsom هشدار داد "این بدان معنی نیست که این چیزی است که در پشت سر ما و ما از جنگل است."

دولت ثبت 3,215 جدید کروناویروس عفونت شنبه — ترین گزارش یک روز پس از شروع این بیماری همه گیر و سنبله است که مقامات نسبت به تاخیر در گزارش در طول تعطیلات آخر هفته.

حدود 57 درصد از کسانی که مورد جدید گزارش شده در لس آنجلس که تلاش کرده است در ماه های اخیر به عنوان تنظیم برای یک آستین ، تعدادی از عفونت و مرگ و میر در سطح ایالت. L. A. شهرستان مقامات بهداشت نیز رسیده جدید رکورد روزانه سه شنبه گزارش 1,852 موارد جدید COVID-19.

روز شنبه, L. A. شهرستان مقامات بهداشتی گزارش 933 موارد جدید COVID-19 هل دادن منطقه تعداد کل عفونت به 48,700. این شهرستان همچنین گزارش 53 ویروس جدید مربوط به مرگ و میر آوردن آن مرگ و میر به 2,195 فتح کرد گرفته شد.

افزایش موارد می آید به عنوان بزرگ ردیف هایی از کالیفرنیا شروع به حرکت به مرحله سوم از بازگشایی.

به عنوان بخشی از این فاز Newsom این هفته اعلام کرد که آرایشگاه و سالن مو خواهد بود و مجاز به بازگشایی در 47 کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان است.

لس آنجلس یکی از 11 استان ها هنوز مجاز به حرکت به مرحله سوم از بازگشایی. اما مقامات شهرستان برنامه ریزی برای ارائه یک واريانس نرم افزار است که در صورت تصویب توسط دولت اجازه می دهد بیشتر از اقتصاد برای بازگشایی شده است. مقامات هنوز برای عموم ارائه تمام داده ها خواهد بود که در برنامه گنجانده شده.

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: کاهش COVID-19 مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان و همچنین شهرستان میزان عفونت در هر 100000 نفر سیگنال به او که منطقه آماده است به حرکت به جلو با بازگشایی البته با قوانین و مقررات.

شهرستان در حال حاضر آغاز شده است اجازه می دهد تا بر اساس ایمان-خدمات در-فروشگاه خرید کم ریسک فروشگاه های خرده فروشی درایو در فیلم ها و دیگر فعالیت های تفریحی را از سر گرفت.

"وجود دارد مقدار زیادی در معرض خطر به عنوان ما بازگشایی" فرر گفت. "بیشتر مردم از بودن در کنار یکدیگر می تواند در نتیجه بیشتر انتقال COVID-19 است که در بیشتر موارد و به احتمال زیاد بیشتر بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. این است که چرا آن را نمی تواند بیشتر برای ما مهم است به مراقبت از هر یک از دیگر زمانی که ما در خارج از خانه ما."

آخر هفته روز یادبود ارائه یک آزمون بزرگ از سست محدودیت به عنوان تابستان-مانند درجه حرارت فرستاده swaths بزرگ از مردم در خارج از منزل بسیاری از افراد برای اولین بار در هفته.

در حالی که برخی از مناطق گزارش نشده هیچ مشکلی پاسادنا را ایتون دره بسته شد برای بقیه ماه به دلیل ازدحام بیش از حد.

در ساحل ونیز بازدید کنندگان بسیاری از آنها نمی شد با پوشیدن پوشش صورت و یا پیوستن به اجتماعی فاصله شیوه های بسته بندی شده مرور. مقامات گفت: عدم پیروی از قوانین از جمله منع از حمام آفتاب و بهداشت عمومی نقض شده است یک مشکل مداوم.

"این یکی دیگر از نقطه عطف بزرگ برای L. A. شهرستان به عنوان گام به گام ما شروع با خیال راحت بازگشایی جوامع ما و اقتصاد" سرپرست هیلدا سولیس گفت: در یک بیانیه آماده. "اما بازگشایی معنا نیست رفتن به کسب و کار به عنوان معمول است. به عنوان طولانی به عنوان اعضای جامعه پیروی از قوانین ایمنی ما می تواند همچنان به پیشرفت بیشتر."

---

(بار تحریریه کالین Shalby کمک به این گزارش.)

---

©2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-کالیفرنیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن