Thunberg امید برای آب و هوا با وجود رهبران انفعال

توسط فرانک JORDANS برلین (AP) — آماده شدن برای ظاهر خود را قبل از U. N. مجمع عمومی پاییز گذشته گرتا Thunberg خ

توسط NEWSSHANS در 31 خرداد 1399

توسط فرانک JORDANS

برلین (AP) — آماده شدن برای ظاهر خود را قبل از U. N. مجمع عمومی پاییز گذشته گرتا Thunberg خودش را به طور مداوم قطع شده توسط رهبران جهان از جمله U. N. رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که تا به حال تشکیل یک صف به صحبت با او و گرفتن عکس های سلفی.

"Jacinda protocol wine studio نخست وزیر نیوزیلند منتظر در خط اما نه کاملا آن را قبل از آن زمان برای این رویداد برای شروع" Thunberg به یاد می آورد.

چنین سورئال خاطرات یک فرم باز برای پخش در سوئد رادیو عمومی روز شنبه که به زودی نوبت به موضوع جدی از تغییر آب و هوا که در قلب Thunberg کار است.

17-year-old جهانی تبدیل شده است, نمی توان از او شروع به یک زن او را از تظاهرات در خارج از پارلمان سوئد در سال 2018 است.

Thunberg را به روسای جمهور و نخست وزیران فلفلی با حقایق علمی در مورد نیاز فوری به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به دست آورد او را ستایش و بلکه و حتی تهدید به مرگ.

به Thunberg ناامیدی پیام خود را به نظر نمی رسد از طریق گرفتن حتی به آن دسته از رهبران که تحسین کار خود را.

این پیام است که قطعا stark: Thunberg که تخمین زده است که جهان تنها می تواند نگه دارید ساطع فعلی میزان دی اکسید کربن برای آینده هفت و نیم سال است. دیگر هیچ و می شود آن را غیر ممکن است برای دیدار با پاریس آب و هوا ناظر بر هدف بلند پروازانه نگه داشتن درجه حرارت جهانی از افزایش بیش از 1.5 درجه سانتیگراد (2.7 فارنهایت) در این قرن است.

بسیاری از دولت ها حاضر به قبول این ایده که جهان تنها یک ثابت "کربن بودجه" چپ زیرا این نشان میدهد که یک تغییر ناگهانی و دور از سوخت های فسیلی نیاز به اتفاق می افتد در فقط چند سال.

"آیا شما به یاد داشته باشید لندن بازی های المپیک ؟ 'گانگنام استایل' یا 'بازی گرسنگی' فیلم؟" Thunberg او می پرسد مخاطبان در سوئد ایستگاه رادیویی P1. "کسانی که همه چیز اتفاق افتاده است حدود هفت یا هشت سال پیش. که مقدار زمان ما در حال صحبت کردن در مورد."

او سال-مدت سفر از سوئد به آمریکا و غرب سواحل و برگشت با قطار و اتومبیل الکتریکی قرض داده توسط آرنولد شوارتزنگر — برجسته تاثیر گرمایش جهانی است که در حال حاضر پس از ذوب شدن یخچالهای طبیعی به بی رحمانه آتش سوزی جنگل فصل Thunberg گفت.

آن را نیز باز چشم او به اقتصادی و اجتماعی موثر بر نابرابری به ویژه در بحث آب و هوا.

"آب و هوا و پایداری بحران است و نه عادلانه بحران" Thunberg می گوید. "آنهایی که می تواند سخت ترین ضربه از عواقب آن اغلب آنهایی که انجام داده اند حداقل به علت مشکل در وهله اول. "

سرخوردگی او گسترش به روزنامه نگاران که می خواهید به دانستن در مورد "واقعی گرتا" اما قطع او هنگامی که او در مورد علم تغییر آب و هوا.

"مردم می خواهند چیزی ساده و بتن و آنها می خواهند من ساده و بی تکلف قهر بچه گانه و احساسی" Thunberg می گوید. "این داستان است که به فروش می رساند و باعث ایجاد بیشتر کلیک کنید."

Thunberg انفجار دولت ها و کسب و کار است که استفاده از آنچه که او خواستار "خلاق حسابداری" به خود تولید گازهای گلخانه ای نگاه پایین تر از آنها هستند و به کار بردن کلمه "سبز" را به صنایع که نیست.

"امپراتور برهنه هستند. هر یک" او می گوید. "معلوم می شود ما کل جامعه است که فقط یک حزب."

برخی از منتقدان را متهم به Thunberg بودن عذاب بازرگان. اما او اصرار دارد که او پیام یکی از امید, ناامیدی نیست.

"نشانه هایی از تغییر بیداری," او می گوید. "فقط" من بیش از حد' جنبش 'Black Lives Matter' یا مدرسه اعتصاب جنبش (اقلیمی) برای مثال" او می گوید:, و اضافه کرد که جهان گذشت "اجتماعی نقطه اوج" که در آن غیر ممکن می شود به دور است.

جهانی در پاسخ به COVID-19 همه گیر ممکن است لازم بیدارباش او نشان می دهد.

"تاج تراژدی البته هیچ دراز مدت اثرات مثبت بر روی آب و هوا به غیر از یک چیز: یعنی بینش چگونه شما باید درک و درمان اضطراری. از آنجا که طول تاج بحران ما به طور ناگهانی عمل لازم با نیروی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب