چینی وبلاگ نویس محکوم به 4 سال زندان برای انتقاد از CCP

Liu Yanli یک ستاره محبوب بلاگر در چین به تازگی محکوم به 4 سال زندان محکوم شد یک دادگاه محلی است. 45 ساله بود ب

توسط NEWSSHANS در 22 خرداد 1399

Liu Yanli یک ستاره محبوب بلاگر در چین به تازگی محکوم به 4 سال زندان محکوم شد یک دادگاه محلی است. 45 ساله بود به اتهام "چیدن نزاع و تحریک مشکل" که همه او بود به انتقاد از برخی اقدامات حزب کمونیست چین (CCP) و رهبران آن است.

اسامی Liu Yanli

دادگاه لیو به جرم جعل اطلاعات جعلی در مورد افرادی مانند رئیس جمهور شی جین پینگ رئیس مائو تسه تونگ نخست وزیر سابق ژو Enlai و غیره. بیست و هشت مقالات نوشته شده توسط لیو بودند به عنوان توهین و حمله به حزب کمونیست. دادگاه او را متهم بدتر از گمانه زنی در موضوعات مرتبط با امور جاری در راه است که "آسیب دیده و نظم عمومی است." برخی از نوشته های ما حیاتی بود از پلیس و لیو خودش ادعا کرد که او در مواجهه با آزار و اذیت از مقامات پلیس با توجه به آنها.

با توجه به لیو وکیل درمان پرداخت به او شبیه است به آنچه که انجام شد با مخالفان در طول انقلاب فرهنگی. در آن زمان همه شما تا به حال آیا به کسی که رنج می برند بود به می گویند که آنها ضد حزب. وکیل با اشاره به موارد ژانگ Zhixin و ژائو لین بودند که هر دو به ضرب گلوله به مرگ در طول انقلاب فرهنگی پس از آنها تا به حال ساخته شده "ضد انقلابی" ، در راه همان, لیو نیز محکوم شده است به صورت آنلاین در اظهارات. در واقع تمام 29 اتهامات وارد علیه او و تنها او را متهم ساخت این سخنان و هیچ چیز دیگری.

وکیل استدلال کرد که اظهارات او را باید محافظت شده توسط آزادی بیان قوانین ذکر شده در ماده 35 از قانون اساسی است. با توجه به اینکه این حزب به ندرت تابع این قانون و تقریبا تمام قضات در کشور به احکام مطابق با منافع آن را تعجب آور نیست که لیو بود مجرم شناخته و به زندان فرستاده شود.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

تقریبا همه قضات در چین به احکام مطابق با CCP منافع بدون در نظر گرفتن قانون است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

"ما مجاز به بازدید او از این مستند در ماه ژانویه... من معتقدم که در بی گناهی خود را. تا زمانی که او را شکنجه تا زمانی که او دیوانه است ما ادامه خواهد داد به درخواست تجدید نظر" خواهر لیو Yuehua گفت: برای فردا. لیو یک کارمند بانک قبل از او یک وبلاگ نویس مشهور. او مفتخر شده است و با دو جایزه مربوط به آزادی بیان — به ژائو یادبود جایزه در سال 2018 و یو Zhijian یادبود جایزه در سال 2019. لیو بازداشت شده است چندین بار پس از سال 2016.

سرکوب فعالان

در چند ماه گذشته چندین فعال شده و هدفمند توسط رژیم چین به عنوان فعالیت های خود را هماهنگ نیست با کسانی که از حزب. در 29 آوریل شیه Wenfei جانباز فعال حقوق بشر دستگیر شد و توسط پلیس به اتهام "چیدن نزاع و تحریک مشکل است." در طول روز اولیه از COVID-19 شیوع چینی رژیم بازداشت سه جوانان که تا به حال آرشیو سانسور مطالب در مورد COVID-19 آفلاین. Wenfei نه تنها سوال این بازداشت اما تا به حال نیز امضا یک درخواست به افتخار دکتر لی Wenliang این COVID-19 whistleblower بود که سکوت توسط پکن و در نهایت درگذشت از عفونت است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در طول روز اولیه از COVID-19 شیوع چینی رژیم بازداشت سه جوانان که تا به حال آرشیو سانسور مطالب در مورد COVID-19 آفلاین. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

در ماه فوریه مقامات چینی بازداشت زو Zhiyong بنیانگذار جنبش شهروندان جدید و یک قانون سابق استاد. زو مقاله منتشر شده که در آن او به شدت انتقاد چین به صورت نادرست به COVID-19 بحران و همچنین هنگ کنگ وضعیت و خواستار آن شدند که او استعفا از پست ریاست جمهوری خود را. او دستگیر شد و در حالی که به دنبال سرپناه در خانه دوست. مقامات نمی یدکی میزبان دستگیری او را همراه با همسر و فرزند خود را به اتهام "پنهان کردن مجرمان است." خوشبختانه میزبان و خانواده اش منتشر شد بعد از آن. قلم امریکا اعلام کرده است که آنها را اعطا زو با 2020 قلم/Barbey آزادی برای نوشتن جایزه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

به یاد کشتار تیان آن من


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن