آلمان تقسیم شده و طرح به هیچ کس قوانین با وجود شیوع

توسط فرانک JORDANS برلین (AP) — آلمان دولت فدرال و دولت فرمانداران مربع تا دوشنبه برای یک نبرد بر قصد دارد برا

توسط NEWSSHANS در 5 خرداد 1399

توسط فرانک JORDANS

برلین (AP) — آلمان دولت فدرال و دولت فرمانداران مربع تا دوشنبه برای یک نبرد بر قصد دارد برای پایان دادن به همه گیر مرتبط با وجود محدودیت های تازه خوشه از موارد در سراسر کشور است.

در این کشور شاهد کاهش مداوم در تعداد کلی COVID-19 موارد با تشکر از اقدامات اعمال شده 10 هفته پیش برای محدود کردن تماس های شخصی.

اما به عنوان محدودیت را به آرامی برداشته شده است وجود دارد نیز مورد خوشه در سراسر آلمان مربوط به کشتارگاه, رستوران ها, مذهبی,, خدمات پرستاری در خانه و پناهگاه پناهندگان.

این کشور در زمان قایق از coronavirus اقدامات است که با توجه به پایان می رسد در تاریخ 5 ژوئن. بیش از آخر هفته فرماندار ایالت تورینگن Bodo Ramelow گفت که او امیدوار است برای بلند کردن پتو قوانین اجتماعی فاصله در ژوئن 6 و جایگزین کردن آنها با هدف بیشتر اقدامات است.

آلمان 16 متحده مسئول اعمال و محدودیت های بلند و همه در حال حاضر فاصله فیزیکی مورد نیاز و الزامی به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی و مغازه ها. تورینگن را رویکرد جدید را در بالا بردن فشار بر کشورهای دیگر به سهولت قوانین خود را بیشتر.

سخنگوی دولت Steffen Seibert به خبرنگاران گفت که آنگلا مرکل می خواهد برای ادامه "شجاعانه و با دقت" با کاهش محدودیت اما به عقب رانده در برابر این ایده که تمام اقدامات برداشته خواهد شد.

"ما می خواهیم به نگه داشتن بر روی قوانین اساسی برای فاصله بهداشت و تماس با ما, محدودیت," او گفت:, و اضافه کرد که مرکل به نفع "اتصال سفارشات." Seibert ذکر شیوع اخیر پس از یک باپتیست خدمات در فرانکفورت و در یک رستوران در این کشور از شمال غرب به عنوان نمونه هایی از آنچه اتفاق می افتد اگر قوانین نیست به دنبال.

پس Ramelow اعلام همسایه ایالت زاکسن روز دوشنبه گفت که آن را بیش از حد است که با هدف "تغییر پارادایم" در قوانین همه گیر از ژوئن 6 اگر عفونت پایین باقی می ماند.

مرکل است که با توجه به برگزاری مذاکرات با فرمانداران چهارشنبه.

فدرال و مقامات وزارت امور خارجه توافق در اوایل این ماه که محدودیت خواهد بود دوباره تحمیل اگر وجود دارد بیش از 50 عفونت های جدید در هر 100 ، 000 نفر در یک شهر یا شهرستان در عرض یک هفته.

به عنوان آن می ایستد, آلمان آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت گفت: چندین ایالت گزارش شده هیچ مورد جدید یک شبه و به طور کلی مجموع رشد تنها 289. هفت روز مثل عامل تعریف شده به عنوان ميانگين تعداد افراد آلوده با فرد آلوده باقی مانده کمتر از 1 0.93 نشان می دهد یک انقباض از موارد جدید.

وزیر بهداشت ینس Spahn هشدار داد اما در مقابل دادن این تصور که همه گیر شده است.

Spahn گفت تلخیص مقاله Bild که "از یک طرف ما شاهد تمام مناطق که در آن هیچ گزارش جدید عفونت برای روز. و از سوی دیگر محلی و منطقه ای شیوع بیماری است که در آن ویروس در حال گسترش است به سرعت دوباره و مداخله فوری مورد نیاز است."

به عنوان همه گیر اببس مقامات در سراسر اروپا در lookout برای هر سنبله در تعدادی از عفونت است که می تواند نشان می دهد موج دوم.

شده اند وجود دارد چند خوشه از COVID-19 در میان کارگران کشتارگاه ها در آلمان در هفته های اخیر باعث شد دولت متعهد به سرکوب شرایط در صنعت.

بسیاری از کارگران در کشتارگاهها هستند مهاجران از اروپای شرقی به کار گرفته شده توسط پیمانکاران فرعی. آنها اغلب در زندگی مشترک مسکن و حمل و نقل به و از کشتارگاه با اتوبوس شاتل, افزایش احتمال عفونت است.

روز دوشنبه هلندی منطقه ای مقامات بهداشت گفت: آزمون نشان داد 147 657 کارکنان در گوشت پردازش گیاه در سراسر مرز در هلند مثبت بودند COVID-19.

گفتند 79 از کسانی که آلوده در آلمان زندگی می کنند در حالی که 68 در حال ساکنان هلند.

در غیر متصل شیوع بیماری در اروپا و معدن در جمهوری چک متوقف شد کار پس از آزمون حدود 2,400 مردم نشان داد 212 با کروناویروس عمدتا کارگران و اعضای خانواده خود را.

و در سراسر این قاره در پرتغال مقامات بهداشت گفت: آزمون 346 نفر در انبار در نزدیکی لیسبون بازگشت 121 موارد مثبت.

با احتیاط از جدید تجدید حیات coronavirus مقامات گفتند آنها را به دقت نظارت بر شیوع بیماری در انبار, ملی, مرکز توزیع برای سوپر مارکت کالا.

___

دنبال AP همه گیر پوشش وtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب