آخرین: اسپانیا آغاز می شود 10 روز عزای عمومی برای قربانیان ویروس

توسط آسوشیتد پرس آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مس

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— در بسیاری از مناطق به ما نزدیک 100,000 مرگ و میر.

— اسپانیا آغاز می شود 10 روز ماتم ملی برای قربانیان coronavirus.

— مقامات بهداشتی در بلژیک در حال حاضر مشاوره در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین; فرانسه متوقف می شود با استفاده از مواد مخدر است.

— لهستان قصد دارد برای بلند کردن چند ویروس محدودیت شروع شنبه.

___

مادرید — پرچم های در حال پرواز در نیمه کارکنان در بیش از 14,000 ساختمان های عمومی در اسپانیا به عنوان کشور اروپایی دارای آن برای اولین بار از 10 روز ماتم ملی برای قربانیان coronavirus.

پادشاه اسپانیا VI رهبری یک دقیقه سکوت برگزار شد و در ظهر به وقت محلی در روز چهارشنبه برای بیش از 27,000 زندگی می کند که تایید شده اند به دست داشت به COVID-19 بیماری همه گیر. نخست وزیر پدرو سانچز و دیگر قانونگذاران شرکت از مجلس در حالی که سلامت کارگران و دیگر شهروندان نیز متوقف فعالیت برای احترام به مرده است.

10 روز دوره طولانی ترین ملی عزاداری اعلام شده در اسپانیا پس از احیای دموکراسی در اواخر 1970s.

Felipe VI اسپانیا به عنوان رئیس دولت همچنین برنامه ریزی به ریاست یک مراسم رسمی به افتخار مرده بار در کشور پدیدار می شود از آن سخت مستند قوانین.

___

بروکسل — بلژیک موسسه بهداشت است که در حال حاضر مشاوره در برابر استفاده از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در درمان COVID-19 بيمار پس از مطالعات جهانی پیشنهاد آن بی اثر است.

اعلام کرد: سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را به طور موقت رها هیدروکسی کلروکین از آن جهانی مطالعه تجربی COVID-19 درمان است. مقاله منتشر شده در هفته گذشته در مجله لانست نشان داد مردم مصرف هیدروکسی کلروکین بودند در معرض خطر بالاتر مرگ و مشکلات قلبی نسبت به کسانی که نمی شد.

در یک به روز رسانی از راهنمایی بالینی برای بزرگسالان مبتلا به این coronavirus Sciensano گفت: مطالعات متعددی را پیدا کنید, هر گونه سود به مواد مخدر و حتی نشان داد که ممکن است اثر مضر.

"به طور کلی بر اساس این های اخیر مشاهدهای یافته است که همه به طور مداوم اشاره به عدم بهره مندی مرتبط با هیدروکسی کلروکین استفاده کنید و احتمالا برخی از اثرات مضر آن تصمیم گرفته شده است نه به توصیه آن خارج از برچسب استفاده برای COVID-19 در بلژیک دیگر جز در حال انجام بالینی ثبت نام محاکمات پس از دقت ارزیابی مجدد از مطالعه مربوط به ریسک/سود" موسسه گفت.

بلژیک یک کشور از 11.5 میلیون نفر جمعیت گزارش شده بیش از 57,000 ویروس موارد از جمله در مورد 9000 مرگ و میر.

___

پاریس — دولت فرانسه را متوقف کرده است و استفاده از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بیماران پس از یک مطالعه جدید پیشنهاد آن کار نمی کند و شمار خطرات بهداشتی.

فرمان پایان دادن به استفاده از آن برای coronavirus در فرانسه منتشر شد چهارشنبه.

سازمان بهداشت جهانی همین پس از یک مطالعه 100000 نفر از بیماران در سراسر جهان منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که داروی بی اثر بود در برابر ویروس ها و به خطر بیشتری از مرگ و ریتم قلب مشکلات.

این دارو شده است محبوب و حساس سیاسی در فرانسه بود که در آن گنجانده شده است در دادگاه از درمان های متعدد و استفاده در بیماران بستری.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به هل دادن هیدروکسی کلروکین بر اساس تحقیقات اولیه توسط برجسته فرانسوی virologist دکتر Didier Raoult نشان می دهد این کاهش علائم ویروس.

Raoult شانه ای بالا انداخت ارشاد از فرانسه به شورای عالی برای بهداشت عمومی برای جلوگیری از استفاده از مواد مخدر نشان می دهد مهم نیست در حال حاضر که تعداد افراد آلوده است و دیگر در بحران سطح. این شورا توصیه این است که "یک نظر مانند هر دیگر, I don't care, بسیار," او گفت: فرانسه LCI تلویزیونی سه شنبه شب.

___

ورشو, لهستان — لهستان است که بلند ترین آن ضد coronavirus محدودیت در زندگی عمومی شروع شنبه.

نخست وزیر Mateusz Morawiecki گفت: این محدودیت ها برداشته بودن در تعدادی از مشتریان در رستوران ها و کمد مو. باز هوا تجمعات تا 150 نفر خواهد بود مجاز تحت شرایط حفظ فاصله حداقل 2 متر (6 فوت) و یا با پوشیدن ماسک.

محدودیت نیز برداشته در تعداد زیادی از مردم حضور انبوه در کلیساها.

وزیر فرهنگ و ارشاد Piotr Glinski گفت که با شروع ماه ژوئن 6, سینما, تئاتر, سالن کنسرت مجاز به باز کردن اما تنها می تواند پر کردن 50 درصد از مخاطبان صندلی در حالی که تماشاگران باید پوشیدن ماسک. عروسی احزاب تا 150 مهمان مجاز خواهد بود پس از 6 ژوئن. در مورد همایش بزرگ مقامات بهداشتی باید رضایت خود را بدهد.

وزیر بهداشت Lukasz Szumowski گفت که آرامش بخش از قوانین ممکن است به دلیل COVID-19 انتقال شده است پیشتر در حالی که 80 درصد از تخت های بیمارستانی به مقصد برای بیماران مبتلا به این بیماری خالی باقی می ماند. او گفت: در بسیاری از لهستان به جز جنوب صنعتی منطقه Silesia, دارای نرخ انتقال R شماره زیر 1 معنی 1 فرد آلوده کمتر از 1 فرد دیگر.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی در صدر بیماری های عفونی متخصص می گوید این کشور ممکن است نیاز به reimpose اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های آن کاسته در ماه آوریل با کروناویروس انتقال خزنده در جمعیت سئول شهری و در جای دیگر در هفته های اخیر.

Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در طول یک ویروس در جلسه روز چهارشنبه آن را تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار برای سلامت کارگران برای پیگیری گسترش COVID-19 است که همزمان با افزایش فعالیت عمومی در میان آب و هوای گرمتر و کاسته نگرش اجتماعی فاصله.

کره جنوبی گزارش داد 40 نفر در چهارشنبه بزرگترین روزانه پرش در نزدیک به 50 روز به عنوان مقامات درهم برای ردیابی صدها نفر از عفونت های مرتبط با nightspots رستوران و عظیم e-commerce انبار در نزدیکی سئول.

"ما بهترین های ما برای ردیابی تماس و پیاده سازی اقدامات پیشگیرانه اما محدود به چنین تلاش های" Jeong گفت. "وجود دارد یک نیاز برای به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله در مناطقی که این ویروس در گردش است به زور مردم را به اجتناب از امکانات عمومی و سایر فضاهای شلوغ."

کره جنوبی بود گزارش حدود 500 مورد جدید در هر روز در اوایل ماه مارس قبل از مدیریت برای ایجاد ثبات در آن شیوع با تهاجمی ردیابی و آزمایش اجازه داده است که مقامات به آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل و با ادامه مرحله به مرحله بازگشایی مدارس.

اما سئول و شهرهای مجاور ترمیم برخی از کنترل ها در هفته های اخیر با بستن هزاران میله کارائوکه اتاق ها و سایر اماکن تفریحی به سرعت گسترش ویروس. مقامات آموزش و پرورش در سئول گفت: آنها با تاخیر کلاس دهانه 111 مدارس به علت ویروس, نگرانی, اما آنها نمی تواند بلافاصله تایید چگونه بسیاری از دانش آموزان تحت تاثیر قرار گرفتند.

___

بانکوک — تایلند مجلس reconvened پس از یک استراحت تقریبا سه ماه به بحث دولت بسته های مشوق تصویب به مبارزه با COVID-19 عوارض بیماری در اقتصاد است.

بیش از 400 قانونگذاران عینک ماسک صورت و نشست یکی از صندلی جدا جمعه به عنوان آنها راه اندازی پنج روز جلسه به بحث سه بسته به مقدار 1.9 تریلیون بات (60 میلیارد دلار) از طریق به اجرا فرامین توسط دولت نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا. یک تریلیون بات (31 میلیارد دلار) خواهد بود بودجه با استقراض که دولت به دنبال تصویب و بانک مرکزی تایلند ارائه می کنند باقی مانده است.

شورای نظامی گفت: در جلسه افتتاحیه که بسته هستند لازم است به خاطر تایلند اقتصاد منقبض 1.8 درصد در سه ماهه اول است و انتظار می رود به کوچک 5-6 درصد برای کل سال مالی.

محرک بسته شامل درآمد یارانه برای افراد و وام و کمک های مالی برای کسب و کار تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

مخالفان انتقاد کرده است دولت برای ارائه ناکافی جزئیات بیشتر در مورد چگونه به صرف پول شارژ که عدم شفافیت می تواند منجر به فساد است.

___

نیکوزیا, قبرس — قبرس متعهد به پوشش هزینه های برای هر کسی که تست مثبت برای coronavirus در حالی که تعطیلات در شرق مدیترانه جزیره ملت است.

این قبرسی دولت ایران را پوشش اسکان و مواد غذایی و نوشیدنی و دارو برای COVID-19 بيمار و خانواده خود را. بیماران تنها مجبور به پرداخت برای تاکسی سوار شدن به فرودگاه و پرواز برگشت به صفحه اصلی.

100 تخت بیمارستان تهیه خواهد شد به طور انحصاری برای مسافران خارجی که تست مثبت است. برخی از 112 واحد مراقبت های ویژه مجهز به 200 ماسک خواهد بود این سایت متعلق به بیماران بدحال.

500 اتاق "قرنطینه-هتل" برگزار خواهد شد به طور انحصاری بيماران اعضای خانواده و دیگر مخاطبین.

تعهد آمد و در پنج صفحه نامه ای به دولت های هواپیمایی و تور اپراتورهای ترسیم دقیق سلامت و بهداشت پروتکل های قبرس تصویب به خواستگاری بازدید کنندگان برای گردشگری متکی به کشور است.

گردشگری به طور مستقیم به حساب 13 درصد از قبرس اقتصاد است. این کشور انتظار دارد که به اندازه از دست دادن 70 درصد از 2.6 میلیارد یورو در گردشگری-تولید درآمد این سال است.

نامه امضا شده توسط قبرس خارجی در امور حمل و نقل و گردشگری وزرای خود می بالد که این کشور یکی از پایین ترین coronavirus نسبت سرانه در اروپا پس از آزمایش بیش از 10 درصد از جمعیت آن است.

بین المللی سفر هوایی به قبرس آغاز می شود ژوئن 9 در ابتدا از 19 کشور با مسافران مورد نیاز برای انجام یک COVID-19 آزمون سه روز قبل از خروج. که اندازه گیری برداشته خواهد شد 20 ژوئن برای 13 کشور از جمله آلمان و فنلاند و اسرائیل و یونان و نروژ است.

___

دهلی نو — هند coronavirus caseload پیشی گرفته است 150,000 با یکی دیگر از تک بعد از بیش از 6 ، 000 گزارش روز چهارشنبه.

سنبله می آید به عنوان نخست وزیر نارندرا دولت آماده مجموعه ای جدید از دستورالعمل چهارم فاز دو-ماه-پیر مستند در سراسر کشور مجموعه ای برای پایان دادن به در روز یکشنبه.

وزارت بهداشت گزارش 151,767 موارد در چهارشنبه پرش از 6,387 با 4,337 مرگ و میر — افزایش 170 در 24 ساعت گذشته. آن گفت: 64,426 مردم بهبود از ویروس.

بسیاری از موارد متمرکز در پنج از هند 28 متحده است. افزایش نیز گزارش شده است که در برخی از کشور فقیرترین ایالت های شرقی به عنوان کارگران مهاجر از بازگشت به روستاهای بومی از شهرهای بزرگ آغاز کرده اند پس از رسیدن به خانه در قطار ویژه.

هند کاسته مستند محدودیت در اوایل این ماه اجازه می دهد مغازه ها به بازگشایی و تولید را از سر گرفت. برخی از قطار و پروازهای داخلی آغاز به کار کرد و دوباره.

مترو خدمات مدارس و کالج ها و هتل ها و رستوران ها توقیف در سراسر کشور.

___

لاس وگاس — نوادا, رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak اعلام کرد سه شنبه شب که او اجازه خواهد داد که قمار برای بازگشایی ژوئن 4, استقبال گردشگران برای بازگشت به glitzy قمار مکه از لاس وگاس.

دموکراتیک فرماندار به خبرنگاران گفت که نوادا به استقبال بازدید کنندگان از سراسر کشور برای آمدن به لاس وگاس و یک زمان خوب است. Sisolak بسته قمار 10 هفته پیش به عنوان بخشی از یک گسترده ای خاموش به سرعت گسترش coronavirus.

قمار به طور معمول قرعه کشی میلیون ها نفر از گردشگران به لاس وگاس و قدرت دولت در اقتصاد است. فرماندار گفت: او را نیز اجازه می دهد در فرد مذهبی خدمات به 50 نفر شروع جمعه.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 40 جدید کروناویروس موارد برای بزرگترین روزانه پرش در نزدیک به 50 روز باعث زنگ در یک کشور که در آن میلیون ها نفر از کودکان در حال بازگشت به مدرسه.

آمار و ارقام از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه به ارمغان ملی در مجموع به 11,265 موارد و 269 مرگ و میر.

اما چهار مورد جدید از پرجمعیت سئول شهری که در آن مقامات شده اند تکاپوی بنیادی انتقال مربوط به کاباره ها کارائوکه اتاق و تجارت الکترونیکی انبار.

سه مورد در ارتباط بودند به ورود بین المللی.

افزایش مداوم در مواردی بیشتر سرمایه منطقه در طول چند هفته گذشته مطرح شده است نگرانی مقامات ادامه با مرحله به مرحله بازگشایی مدارس آغاز شد که با سالمندان دبیرستان در هفته گذشته. بیش از 2 میلیون دبیرستان juniors, middle school seniors اول و دوم دانش آموزان کلاس و مهد کودک دانش آموزان انتظار می رود به بازگشت به مدرسه در روز چهارشنبه.

___

مکزیکو سیتی — مکزیک را در بخش بهداشت و درمان گزارش شده 501 مرگ و میر بیشتر از coronavirus برای اولین بار در کشور در یک روز رقم بیش از 500.

تعداد موارد جدید گزارش روز شنبه همچنین یک روزانه بالا با 3,455 عفونت های اضافی را تایید کرد. مکزیک ثبت شده است نزدیک به 74,560 مورد تأیید و 8,134 مرگ و میر هر چند مقامات اذعان تعدادی از موارد است که احتمالا چندین بار بالاتر با توجه به این کشور بسیار پایین تست سرعت.

مکزیک روزانه مرگ و میر در حال حاضر نزدیک است که از ایالات متحده در حدود 620. برزیل منجر به روزانه مرگ و میر با بیش از 800.

___

پکن — چین گزارش داد یک وارداتی مورد coronavirus شنبه و هیچ مرگ و میر به عنوان قانونگذاران جلسه تشریفاتی مجلس جلسه سالانه تحت فشار قرار دادند برای بهبود در سیستم بهداشت عمومی.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: در آن گزارش روزانه که 79 نفر باقی می ماند, در درمان, در حالی که یکی دیگر از 410 تحت انزوا و نظارت برای احتمالا داشتن ویروس و یا بعد از تست مثبت و بدون نشان دادن هیچ نشانه ای. چین گزارش کرده است 4,634 COVID-19 مرگ و میر در میان 82,993 موارد است.

بهداشت عمومی مورد بحث قرار گرفته و بیش از حد معمول در کنگره خلق ملی جلسه که با تاخیر بیش از دو ماه و برش از دو هفته به یک دلیل شیوع ویروس آغاز شد که در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در وtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن