کثافت دریافت کردند

او Phillie Phanatic طلسم پیاده روی سوم-پایه ستاره شرق در حالی که فیلادلفیا فیلیز بازی دزدان دریایی پیتسبورگ

توسط NEWSSHANS در 8 تیر 1399
 he Phillie Phanatic mascot walks on the third-base dugout while the Philadelphia Phillies played the Pittsburgh Pirates in a spring training baseball game in Clearwater, Fla., in February. AP photo

او Phillie Phanatic طلسم پیاده روی سوم-پایه ستاره شرق در حالی که فیلادلفیا فیلیز بازی دزدان دریایی پیتسبورگ در بهار آموزش بیس بال بازی در ویکی Fla., در ماه فوریه است.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>New York Mets mascots Mrs and Mr. Met pose for pictures with the team’s equipment before it was sent to spring training, at Citi Field in New York earlier this year.</p> <p>AP photo</p>

New York Mets کثافت خانم و آقای ملاقات ژست برای عکس با این تیم تجهیزات قبل از آن فرستاده شد به بهار آموزش در سیتی زمینه در نیویورک در اوایل این سال است.

عکس از آسوشیتدپرس

Phillie Phanatic خارق العاده. آقای ملاقات کرد و مارینر گوزن شگفت انگیزی است. Wally هیولا سبز خوش آمدید.

کثافت در حال گرفتن مهلت از لیگ اصلی بیس بال. یک ماه پس از پرتاب شدن به بیرون از ورزشگاه به دلیل نگرانی های سلامت بیش از coronavirus شیوع فازی و موجودات خنده دار به عنوان بازگشت inside-the-parkers.

"خز در این زمینه" گفت دیو ریموند, بازیگوش, ساز فساد که در اصل به تصویر کشیده Phanatic.

در 16 ماه مه در آن 67-صفحه: پیش نویس راهنمای عملیات فرستاده شده به تیم MLB ممنوع برنی آبجو دزدان دریایی طوطی Dinger, Fredbird و خانواده خود را از ورزشگاه در تلاش برای محدود کردن دسترسی و محدود کردن تماس قرار گرفتن در معرض.

نسخه نهایی راهنمای این هفته معکوس سیاست. کثافت در بازی هستند نه فقط در این زمینه است.

خواهیم دید که آنچه در آن به معنی برای سوسیس نژاد در میلواکی و بی باک رئیس جمهور در واشنگتن است. شاید آنها می تواند باقی بماند اجتماعی دور با حداکثر سرعت دویدن از طریق فوقانی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

هیچ گفتن هنوز که آیا آقای ملاقات و ملاقات خانم نیاز به نگه داشتن خود را از راه دور. در حال حاضر unmuzzled بدون شک خواهیم دید که مقدار زیادی از نقاب کثافت در سراسر رشته های.

در تلویزیون است. زمانی که MLB شروع فصل در ماه آینده, طرفداران, اجازه داده شد در ballparks.

"من این را تحسین MLB برای این تغییر" ریموند روز سه شنبه گفت. "گفته بودند: ما غیر ضروری اما این درست نیست."

"ما تبدیل به بخشی از تار و پود, بازی جذاب و سرگرم کننده طرفداران" او گفت:.

سابق توپ زن در دانشگاه دلاور ریموند شد و کار به عنوان یک کارآموز با فیلیز زمانی که او تبدیل اندازه سبز Phanatic به فیلادلفیا محبوب ترین رقم است.

ریموند خوشحال جمعیت با آرایه ای از antics skits و ضرب وشتم از 1978-93 اغلب زیپ در سراسر جانباز ورزشگاه چمن در ATV خود را. او برخی از کثافت می توانید به راحتی موفق حتی در داخل خالی استادیوم.

"همه نوع وجود دارد کمی blurbs که کار می کنند," او گفت:. "و این را تصور کنید: در هفتم زمین باز یافته کشش اگر شما تا به حال یک زوم تماس با طرفداران که در آن شما قرار داده تا 3,000 کاشی از تصاویر خود را در رتبه بندی و آنها را به حال رقص همراه؟"

این هفته واژگونی باز کردن فرصت های بیشتر برای مدار لو مهر و موم, کشویی, دو راهب و بیشتر.

"من فکر می کنم در حال حاضر حدود پنج روال است که من می خواهم انجام دهید. وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی کثافت می توانید سعی کنید" ریموند گفت. "شما می تواند حتی یک دوربین به دنبال آنها را در اطراف پارک بازی تمام. آن می تواند سرگرم کننده برای طرفداران از دیدن آنچه انجام می دهند."

انحراف خوب در طول این زمان دشوار است.

"بسیاری از ما در حال رفتن به پارک برای فراموش کردن مشکلات ما یا سرگرم" ریموند گفت. "این چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای کمک به حتی اگر وجود ندارد طرفداران داخل."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن