چین از لحاظ اقتصادی بهره برداری ما از طریق COVID-19 همه گیر

مقامات پنتاگون نگران هستند که رژیم چین ممکن است با استفاده از این COVID-19 pandemic برای دریافت برخی از سهام د

توسط NEWSSHANS در 11 تیر 1399

مقامات پنتاگون نگران هستند که رژیم چین ممکن است با استفاده از این COVID-19 pandemic برای دریافت برخی از سهام در مهم استراتژیک کسب و کار است که ممکن است بخشی از زنجیره تامین نظامی. بسیاری از این کسب و کار در حال حاضر کمبود پول نقد و به دنبال تزریق سرمایه تبدیل شدن کامل اهداف رژیم کمونیستی.

استثمار اقتصادی

"ما باید بسیار مراقب باشید در مورد متمرکز تلاش برخی از دشمنان ما باید واقعا تحت نوعی جنگ اقتصادی با ما که در جریان بوده است برای برخی از زمان... چیزی که من هستم نگران است نابکار ادغام و اکتساب شیوه... ما صحبت های زیادی با دیگر کشورها به ویژه در اروپا و ما می بینیم بسیاری از شرکت های پوسته در آینده که در آن صاحب سودمند به پایان می رسد تا اینکه یکی از دشمنان ما... من به ویژه نگران است که" دفاع در بخش رسمی الن خداوند گفت: به گزارش اکسپرس.

در سال 2006 در ایالات متحده به تصویب یک قانون است که ممنوع نیروهای آمریکایی از استفاده از هر گونه تجهیزات نظامی ساخته شده در چین. اما COVID-19 شیوع اتحادش را تغییر تعریف از آنچه که می آید تحت عنوان "امنیت ملی و نگرانی است." در حال حاضر اصطلاح شامل چیزهایی مانند لوازم پزشکی, دنده محافظ و مواد مخدر. این مناطق که در آن چینی-کسب و کار متعلق به تسلط و برخی از آنها در حال حاضر حتی بخشی از پنتاگون پزشکی و زنجیره تامین.

پنتاگون و اداره خدمات انسانی به تازگی با صدور US$138 میلیون قرارداد به ApiJect سیستم های امریکا است. این قرارداد برای هماهنگی تولید prefilled سرنگ. ApiJect تماس های مختلف پتانسیل پیمانکاران فرعی. یکی از آنها به پایان رسید تا بودن یک شرکت آمریکایی بود که خریداری شده توسط یک شرکت چینی چند سال به عقب. و این جایی است که عوارض begin — پیمانکاران معمولا هیچ نشانه به عنوان سوم چهارم سطح تامین کنندگان با استفاده از محصولات است که در حال عرضه شده به آنها.

پنتاگون شده است آموزش کسب و کار در آن زنجیره تامین برای محافظت از خود از خصمانه سرمایه گذاری است. (تصویر: لمس نور از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 4.0)

پنتاگون شده است آموزش کسب و کارهای کوچک در آن زنجیره تامین در مورد چگونه برای محافظت از خود از خصمانه سرمایه گذاری است. در یک وبینار انجام شده در ماه آوریل تقریبا 300 شرکت های آمریکایی آموزش داده شد در حال حاضر مقررات مربوط به سرمایه گذاری و چگونه برای جلوگیری از ناخواسته سرمایه گذاران و مناقصه در پروژه های. وزارت دفاع اتحاد با شرکت های سرمایه گذاری که تحت سخت پس زمینه چک و بررسی روش. کسب و کار و پيمانكاران فرعي در نظامی آمریکا در زنجیره تامین می تواند رویکرد این بررسی شرکت برای افزایش سرمایه است که آنها فاقد ممکن است در این بیماری همه گیر. انتظار این است که این را شرکت های عاری از هر گونه سرمایه گذاری چین و کنترل است.

بازیابی

در ضمن اقتصاد ایالات متحده است و ظاهرا تحت بهبودی پس از ماه از ضرب و شتم توسط COVID-19 بیماری همه گیر. اقتصاد آمریکا اضافه شده 2.5 میلیون شغل در پایین آوردن نرخ بیکاری به 13.3 درصد که به عنوان یک شگفتی برای بسیاری از اقتصاددانان از آنجایی که آنها نمی شد انتظار بازار کار برای شروع دوره نقاهت پس به زودی. خرده فروشی در ماه مه رسید با 17.7 درصد بوده است.

ایالات متحده خرده فروشی افزایش بیش از 17 درصد است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

یکی از سخت ترین ضربه بخش بود این سفر میباشد. داده ها از اداره امنیت حمل و نقل نشان می دهد که مجموع مسافر توان رو به افزایش بوده است پس از شروع ماه ژوئن است. سخت ضربه رستوران صنعت نیز نشانه هایی از زندگی. در اواخر ماه مارس تعداد نشسته شام در سراسر ایالات متحده کاهش یافت و به 100 درصد که در مقایسه با یک سال پیش از آن با توجه به داده ها از OpenTable. در هفته های اخیر کسب و کار رستوران برداشت کرده است اما هنوز تعداد 70 درصد پایین تر از سال قبل سطح.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

اعتراض مسالمت آمیز و نه به دنبال راه آنارشیست ها


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب