California sheriff: Gunman 'بسیار قصد در قتل پلیس

توسط مارتا مندوزا و استفانی DAZIO سانتا کروز کالیفرنیا. (AP) — یک گروهبان نیروی هوایی و رهبر در نخبگان نظامی ن

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399

توسط مارتا مندوزا و استفانی DAZIO

سانتا کروز کالیفرنیا. (AP) — یک گروهبان نیروی هوایی و رهبر در نخبگان نظامی نیروی امنیتی مسلح بود با بمب های AR-15 تفنگ و سلاح های دیگر و تا به حال تمایل به آسیب رساندن به پلیس زمانی که او راه اندازی یک حمله مرگبار در unsuspecting افسران یک Northern California sheriff روز دوشنبه گفت:.

گلوله و مواد منفجره بارید از دامنه کوه بعد از ظهر شنبه به عنوان گروهبان دوم ، استیون Carrillo اخراج از زمین بالا بر روی پلیس که درهم برای پیدا کردن پوشش و دفاع از خود, Santa Cruz County Sheriff جیم هارت گفت.

"او قصد کشتن این افسر پلیس" هارت گفت: در یک کنفرانس خبری. "آنها تا به حال هیچ ایده که در مورد آنها برای رسیدن به این درگیری."

یکی از هارت نمایندگان Sgt. دیمون Gutzwiller, 38, ضرب گلوله کشته شد. یکی دیگر از معاون بود به ضرب گلوله در قفسه سینه خود و جلیقه ضد گلوله صرفه جویی در او — و دچار زخم گلوله از مواد منفجره و پس از آن زده شد Carrillo خودرو به عنوان مظنون به فرار از خانه خود را.

معاون نامش منتشر نشده بود در شرایط با ثبات و ارواح خوب هارت گفت. یک California Highway Patrol افسر زخمی شد در دست است.

کاریلو فرار carjacked یک وسیله نقلیه و سعی carjack چند نفر دیگر قبل از اینکه رام را از طریق بسیار دشوار تلاش های قهرمانانه ساکن هارت گفت.

مردی را دیدم کاریلو در حیاط خلوت خود و مواجه او. کاریلو مسلح با آر-15 خواستار این مرد کلید ماشین. مرد برگرفته کلید به آنها به Carrillo و زمانی که Carrillo تبدیل دور مرد پنجه او و تفنگ افتاد دور از او.

آنها به عنوان تلاش, Carrillo کشیده یک بمب لوله از شلوار خود را و تلاش ناموفق به آن نور. او سپس از جیبش یک تپانچه و انسان قادر به دست کشیدن از آن را از دست او و سپس زانو در آوردن او را به عنوان همسایگان آمد برای کمک به هارت گفت.

"این مرد انجام داده اند می تواند مقدار زیادی از آسیب بیشتر در جامعه ما" هارت گفت.

مردی که رام Carrillo نمی خواهند به عموم شناسایی هارت گفت: اما او قصد دارد به جایزه مدال او را.

کاریلو دچار زخم گلوله در برخی از نقطه و تحت درمان غیر تهدید کننده زندگی آسیب است.

اگر Carrillo, 32, هر لینک کلیک کنید برای کشتن فدرال افسر امنیتی بود که در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند در اعتراض به بدرفتاری پلیس از مردم سیاه و سفید در آوریل 29. مقامات گفتند مسلح آتش گشودند از یک ون سفید.

روز شنبه, نمایندگان, پاسخ به تماس 911 مورد مشکوک ون سفید در Ben Lomond, unincorporated منطقه خارج بيشماري شهرستان سانتا کروز در جنوب سان فرانسیسکو. تماس گیرنده گفت: اسلحه و بمب-ساخت دستگاه در داخل هارت گفت.

زمانی که نمایندگان وارد ون دور کشیده و آنها به دنبال. ون رفتم پایین جلوی خانه در Carrillo خانه و راننده کمین نمایندگان authorites گفت.

پس از آن مقامات یافت بمب لوله ای چند سلاح گرم مقدار زیادی از مهمات و ساخت بمب تجهیزات در دامنه کوه, گفت:, هارت, که به نام Carrillo نام در آغاز کنفرانس خبری و پس از آن گفت: "من حتی نمی خواهم به می گویند نام خود را دوباره."

نه هارت و نه جان بنت اف بی آی نماینده ویژه مسئول در سان فرانسیسکو خواهد ارائه اطلاعات اضافی در مورد امکان پیوند میان Carrillo و اوکلند تیراندازی.

کاریلو شد رهبر تیم برای ققنوس کلاغ در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال شرقی سان فرانسیسکو به عنوان بخشی از 60 نیروهای امنیتی اسکادران. ققنوس کلاغ ها وظیفه حفاظت از هواپیما و خدمه از ضرب و جرح در فرودگاه "که در آن امنیت ناشناخته است و یا امنیتی اضافی مورد نیاز است برای مقابله با محلی تهدیدات" با توجه به نیروی هوایی.

کاریلو تا به حال هیچ سابقه ای از مسائل انضباطی در طول نظامی خود را حرفه ای. او از اعزام به کویت برای چهار ماه در سال 2019 با توجه به نیروی هوایی.

کاریلو همسر مونیکا لی اسکات Carrillo که او نیز در نیروی هوایی مرده پیدا شد در خارج از پایگاه هتل در مارس 2018 در حالی که او بود مستقر در کارولینای جنوبی است. او 30. مرگ او رد شد خودکشی با توجه به نیروی هوایی.

کاریلو وارد پایگاه نیروی هوایی تراویس ماه پس از مرگ او نظامی گفت. بنت گفت: این کاریلو معتقد بود در کالیفرنیا در زمان خودکشی و او را یک مظنون نیست.

کاریلو را تفهیم اتهام برنامه ریزی برای بعد از ظهر جمعه. او انتظار می رود که به اتهام قتل درجه اول.

"این بسیار مهم است برای دامون حافظه است که ما این مورد حق" هارت گفت.

یک سایت جمع آوری کمک های مردمی برای Gutzwiller خانواده راه اندازی شده توسط دولت بزرگترین اجرای قانون سازمان صلح افسران انجمن تحقیقات کالیفرنیا مطرح کرده بود بیش از $230,000 توسط دوشنبه بعد از ظهر. Gutzwiller جان سالم به در با همسر و یک فرزند.

___

Dazio گزارش از لس آنجلس. آسوشیتد پرس نویسنده اولگا R. رودریگز کمک کرده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن