چین در دفاع از خود coronavirus پاسخ در گزارش جدید

توسط کن MORITSUGU پکن (AP) — ارشد مقامات چینی منتشر طولانی گزارش یکشنبه در این کشور در واکنش به بیماری همه گیر

توسط NEWSSHANS در 18 خرداد 1399

توسط کن MORITSUGU

پکن (AP) — ارشد مقامات چینی منتشر طولانی گزارش یکشنبه در این کشور در واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس دفاع از خود اقدامات دولت و گفت که چین در حال ارائه اطلاعات به موقع و شفاف.

چین "هدر رفته هیچ زمان" در به اشتراک گذاری اطلاعات مانند ژنوم توالی برای ویروس جدید با سازمان بهداشت جهانی و همچنین مربوطه کشورها و سازمان های منطقه ای با توجه به گزارش.

یک آسوشیتد پرس تحقیقات نشان داده است که دولت labs شنبه در انتشار نقشه ژنتیکی این ویروس برای بیش از یک هفته در ماه ژانویه به تأخیر انداختن شناسایی آن در یک کشور ثالث و به اشتراک گذاری اطلاعات مورد نیاز به منظور توسعه آزمایش داروها و واکسن.

ملی کمیسیون بهداشت رئیس Ma Xiaowei نیست آدرس خاص یافته در گزارش AP اما گفت که آن را "به طور جدی می رود در برابر حقایق است." او افزود که وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در مراحل اولیه وقوع است و از آن زمان به جمع آوری شواهد و شکل فنی ویروس جدید.

"دولت چین نیست تاخیر و یا پوشش هر چیزی," او گفت:. "ما بلافاصله گزارش ویروس داده ها و اطلاعات مربوطه را در مورد این بیماری همه گیر به جامعه بین المللی ساخته شده و سهم مهمی در پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر در سراسر جهان است."

او علامت یک سری از اقدامات دولت از یک جدول زمانی دقیق در این گزارش دولت. جدول زمانی می گوید که چین شروع به روز رسانی که به صورت منظم در Jan. 3 و که سر از چین در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در جریان سر از آمریکا CDC در Jan. 4.

مقامات ایالات متحده شده اند انتقاد از چین پاسخ اولیه اضافه کردن به زوال ایالات متحده-روابط چین بر تجارت و تکنولوژی و دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ است.

پرسید که چگونه چین را تعمیر روابط خود را با بقیه جهان, معاون وزیر خارجه Ma Zhaoxu گفت که همکاری بیش از همه گیر از " بهبود روابط با بسیاری از کشورهای دیگر.

بدون نام بردن از آمریکا گفت: "برخی کشورها در برابر جزر و مد از تاریخ است. به پنهان کردن خود را در پاسخ ناکافی به COVID-19 آنها واقعا آغشته و slandered چین ... . در پاسخ به چنین قربانی عمل چین قطعا مبارزه با عقب."

این گزارش که زد 66 صفحات در نسخه انگلیسی زمان موفقیت چین در کاهش روزانه افزایش موارد جدید به تک رقمی در حدود دو ماه و "پیروزی قاطع ... در نبرد برای دفاع از هوبئی استان و پایتخت آن شهر ووهان" در حدود سه ماه.

ووهان که اولین مورد از این ویروس تشخیص داده شد در اواخر سال گذشته بود که در سخت ترین-آمار چین در شیوع. شهر و به زودی پس از بسیاری از هوبئی استان شد قفل شده است و به صورت 2 به 2 1/2 ماه برای جلوگیری از گسترش ویروس به سایر نقاط کشور است.

گزارش اعتبار چینی رهبر چین با ساخت Jan. 22 تصمیم به قطع ووهان با برش لینک های حمل و نقل و منع مردم از خروج یا ورود به شهر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن