تشکر. Toohil هل می دهد به صورت خودکار و فوری تخفیف برای سالمندان

Toohil HAZLETON — دولت تشکر. Tarah Toohil شنبه گفت: هر گونه تاخیر در پردازش مالیات بر ملک و یا اجاره تخفیف

توسط NEWSSHANS در 17 اردیبهشت 1399
 Toohil

Toohil

HAZLETON — دولت تشکر. Tarah Toohil شنبه گفت: هر گونه تاخیر در پردازش مالیات بر ملک و یا اجاره تخفیف ادعای 2019 برای شهروندان ارشد خواهد شد که تاثیر فوق العاده ای در ساکنان که در حال حاضر در ترس از دست دادن خانه های خود و یا آپارتمان ها به دلیل عدم وجود پول دریافت کرده است.

در تلاش برای ارائه اضافی منابع مالی برای واجد شرایط پنسیلوانیا سالمندان در طول زمان سلامت بحران Toohil R-ساقی شهرستان با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی است. تام گرگ درخواست که مالیات بر ملک و یا اجاره تخفیف برای 2019 پردازش توسط وزارت درآمد و خزانه داری و توزیع بلافاصله.

"پول بیشتر ما به سرعت به عقب بر گردیم به ساکنان نیوکاسل به خصوص افراد معلول و فقیر بهتر شانس ما دولت از هوازدگی این بحران" Toohil گفت.

Toohil گفت: این تخفیف باید بر اساس مبلغ دریافت شده در سال 2018 است.

مالیات بر املاک/اجاره تخفیف برنامه است که پشتیبانی شده توسط پنسیلوانیا قرعه کشی و شکاف درآمد بازی, مزایا واجد شرایط ساکنان سن 65 سال و بالاتر; بیوه زنان و بیوه سن 50 ساله و مسن تر و افراد با معلولیت و سن 18 سال و بالاتر.

این مقدار تخفیف بر اساس مالیات ملک و یا اجاره پرداخت شده در سال گذشته و درآمد متقاضی.

دولت در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای شروع توزیع 2019 چک تخفیف در ژوئیه 1.

Toohil نیز یک حامی از خانه بیل 1076 که همان کار را انجام دهد او درخواست فرماندار. این لایحه تصویب به اتفاق آرا در مجلس در ماه گذشته و در حال حاضر تحت بررسی در مجلس سنا.

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب