صبحانه از سراسر جهان: تخم مرغ پرتغالی تارت از ماکائو

اولین وعده غذایی روز: آن که معافیت های سریع. صبحانه لزوما باید در صبح است. آن را هر زمان که شما شکستن سریع. ای

توسط NEWSSHANS در 23 خرداد 1399

اولین وعده غذایی روز: آن که معافیت های سریع. صبحانه لزوما باید در صبح است. آن را هر زمان که شما شکستن سریع. این می تواند در بعد از ظهر برای کسانی که روزه داری متناوب و در شب برای یک وعده غذایی در یک روز علاقه مندان است. مناطق مختلف باید خود را به فرهنگ و غذاهای خورده به شکستن روزه. ما کشف محبوب صبحانه در چینی منطقه ماکائو — پرتغالی تخم مرغ تارت با کرم کاستارد پر و پوسته پوسته شیرینی.

وقتی که می آید به صبحانه هنگ کنگ و ماکائو دارای سلیقه های بسیار متفاوت نسبت به سرزمین اصلی چین است. بر خاک چینی ماکائو است ظاهرا اولین و آخرین اروپایی مستعمره. پرتغال کنترل زمین از 1557 به دسامبر سال 1999. با مساحت کمتر از 12.75 مایل مربع و جمعیت تقریبا 670,000 ماکائو است شلوغ ترین مکان در جهان است. ماکائو است بسیاری از سبک های مختلف آشپزی اعم از چینی و ژاپنی به پرتغالی و Macanese. اما شماره 1 لذت را در حالی که در ماکائو است پرتغالی تخم مرغ ترش.

(Image: Screenshot / YouTube)

ماکائو است بسیاری از سبک های مختلف آشپزی اعم از چینی و ژاپنی به پرتغالی و Macanese. (تصویر: Screenshot / YouTube)

عشق و جدایی

این کاملا متفاوت از نسخه چینی با کاراملی شکر. در ماکائو وجود دارد استفاده می شود یک زن و شوهر و مانند بسیاری از زوج های امروزه آنها به پایان رسید تا تقسیم و رفتن راه جداگانه خود را. اما آنها در یک چیز مشترک بودند — منحصر به فرد در پرتغالی تخم مرغ ترش. آنها به جای سنتی آرد پر با کرم و خامه تازه همیشه بهتر از آرد خشک مناسب است ؟ به زودی دستور العمل های خود را رشد مشهور در سراسر منطقه اما پس از آن تاسف جدایی اتفاق افتاده است.

خداوند استوو و همسر سابق خود مارگارت در حال حاضر اجرای جداگانه خود را رسانه ها — Lord پر کردن نانوایی و Margeret را در کافه. همیشه خوب است که لوله کشی شما باید تست هر دو در حالی که شما در ماکائو و برای خودتان تصمیم می گیرید که بهتر نیش می زنند. مارگارت در ادامه به فروش دستور العمل او برای KFC. این اجازه حق رای دادن به رول تخم مرغ پرتغالی تارت سراسر این رسانه ها خود را در چین ساخته شده و ظرف کاملا مشهور است.

اقلام صبحانه های دیگر در ماکائو

Congee یکی دیگر از محبوب آیتم صبحانه در ماکائو. آن را همراه با تخم مرغ و گوشت خوک یا مرغ. داشتن یک کاسه congee در صبح به شما بیش از اندازه کافی انرژی به گذشته از طریق بعد از ظهر. این است به خصوص محبوب با کارکنان که کار کار دستی. در این مورد, Piu Kei محل می تواند با بسیاری از غذاهای مختلف به از را انتخاب کنید از جمله محبوب خود را wonton سوپ رشته فرنگی.

(Image: Screenshot / YouTube)

Congee یکی دیگر از محبوب آیتم صبحانه در ماکائو. (تصویر: Screenshot / YouTube)

گوشت خوک و نان هستند و یک میان وعده بسیار محبوب در ماکائو. برای این شما نیاز به سر به یک توریست های مورد علاقه سان هو لی. وجود خواهد داشت کمی از عجله در طول زمان اوج بنابراین باید صبر و شکیبایی است. در حالی که بیش از وجود دارد شما همچنین می توانید سعی کنید از نسخه خود را از تخم مرغ تارت — ساخته شده با شیر تازه.

جزئیات محل

خداوند استوو نانوایی: 1 Rua do Tassara, Coloane شهر میدان ماکائو +853 2888 2534

مارگارت کافه e Nata: 17A Rua Alm کاستاریکا Cabral R/C Avenida de Almeida Ribeiro ماکائو +853 2871 0032

Piu Kei: 265 Rua de برگنکا Taipa ماکائو, +853 2885 5184

سان هو لی: Rua do Regedor 13, Taipa ماکائو, +853 2882 7313

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

عاشق هنر: جنگل مجسمه سازی جمع آوری آب باران


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب