جری فالول جونیور می گوید او فقط می خواهید به دنبال ویرجینیا coronavirus ماسک قانون اگر آن رژیم صهیونیستی است. نرتهم ادعا blackface عکس

توسط کیت فلدمن این کشیش جری فالول جونیور به آمده تا با یک راه حل به آنچه که وی به عنوان یک اعتراض ماسک قیمومیت

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399

توسط کیت فلدمن

این کشیش جری فالول جونیور به آمده تا با یک راه حل به آنچه که وی به عنوان یک اعتراض ماسک قیمومیت در ویرجینیا: قرار دادن رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم خود را به اتهام اعتراض به وضعیت موجود در آن است.

"من شدیدا مخالف این دستور از @GovernorVA نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک صورت تا زمانی که من تصمیم به طراحی خود من" فالول رئیس جمهور از آزادی دانشگاه توییتی چهارشنبه. "اگر من دستور به پوشیدن ماسک, من با اکراه منطبق اما تنها در صورتی این تصویر از فرماندار Blackface خود را بر روی آن!"

او همچنین شامل یک عکس از موقت ماسک کامل با سالنامه عکس است که ویژگی های یک فرد در blackface و فرد دیگری در یک KKK صحنه و لباس.

نرتهم رد کرده است که او یا شخص پس از دانشکده پزشکی سالنامه عکس مطرح سال گذشته است. اما در همان زمان او اعتراف به پوشیدن blackface در مناسبت های مختلف.

"که در همان سال من شرکت در یک مسابقه رقص در سن آنتونیو است که در آن من تاریک چهره من به عنوان بخشی از یک مایکل جکسون, صحنه و لباس," او گفت: در یک کنفرانس خبری. "من به عقب نگاه در حال حاضر و متاسفم که من را درک نمی کنند مضر میراث یک عمل مانند آن است. به این دلیل است که حافظه من از این قسمت است که واضح است که من واقعا باور نمی کنم من در تصویر در سالنامه. شما به یاد داشته باشید این چیزها."

یک سخنگوی نرتهم گفت: اونورتر اخبار پیش که دفتر والی "را نه شان و مقام دادن که صدای جیر جیر با پاسخ."

در پیگیری جیر فالول ادعا کرد که "دموکرات هستند و همواره این واقعی نژادپرستان در این کشور است."

فالول شده است برای انتقاد از خود سهل انگاری رویکرد به شیوع کروناویروس از جمله آوردن دانش آموزان به آزادی پردیس دانشگاه در اواخر ماه مارس در مقابل توصیه های مقامات بهداشتی.

---

©2020, New York Daily News

بازدید از نیویورک دیلی نیوز در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): فالول جونیورtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب