شهرها و استان ها به زودی برای اولین بار به اشتراک گذاری فدرال کمک

RICHMOND, Va. (AP) — دولت های محلی در سراسر ویرجینیا در حال تنظیم برای شروع به دریافت اولین سهم از بودجه فدرال

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

RICHMOND, Va. (AP) — دولت های محلی در سراسر ویرجینیا در حال تنظیم برای شروع به دریافت اولین سهم از بودجه فدرال تعیین شده برای پوشش هزینه های مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

ویرجینیا کردم حدود 3.1 میلیارد دلار از دولت فدرال مراقبت عمل می کنند و تصمیم گرفتند به نیمه محلات با کمتر از 500,000 نفر ویرجینیایی-خلبان .

کمی کمتر از نیمی از آنچه را که کنار گذاشته برای شهرها و استان ها باید پرداخت شود در اطراف ژوئن 1. دارایی وزیر اوبری لین به این روزنامه گفت: این دور از بودجه اختصاص داده شد و بر اساس محل نسبت به ایالت جمعیت.

لین گفت: از سوی دیگر نیمی از پول خود را کنار بگذارند برای دولت های محلی می تواند اختصاص داده شود راه های مختلف دفعه بعد – بر اساس تعداد مثبت coronavirus موارد ،

شهرها و شهرستان ها می توانید با استفاده از این پول تنها برای هزینه های خاص و نه به از دست رفته را جبران مالیات بر درآمد. بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به پرداخت هزینه برای پروژه هایی مانند احداث موقت تجهیزات پزشکی ارائه COVID-19 تست, انجام, تماس, ردیابی و تسهیل آموزش از راه دور.

کانتی فیرفکس تنها صلاحیت در کشور با بیش از نیم میلیون نفر تا به حال به دنبال خود بودجه و 200 میلیون دلار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب