سیاه بازیکنان برای تغییر رهبری اعتراض در MLS پشت مسابقه

توسط ANNE M. پترسون در حال حاضر که لیگ برتر فوتبال اتحاد دوباره آغاز شده از لیگ برتر فوتبال بازیکنان با استفاد

توسط NEWSSHANS در 19 تیر 1399

توسط ANNE M. پترسون

در حال حاضر که لیگ برتر فوتبال اتحاد دوباره آغاز شده از لیگ برتر فوتبال بازیکنان با استفاده از این لحظه به تماس توجه به نژادپرستی نظاممند در سراسر ورزش و جامعه است.

سیاه بازیکنان برای تغییر بود که قبلا سیاه بازیکنان ائتلاف MLS اما تغییر نام آن در این هفته در حالی که پیوستن به نیروهای با بازیکنان ائتلاف NFL بازیکنان گروه تاسیس شده توسط Anquan Boldin و مالکوم جنکینز.

سیاه بازیکنان برای تغییر آن اولین تظاهرات عمومی از با هم آمدن در ماه گذشته در پنج شنبه شب افتتاحیه بازی از لیگ بازگشته است مسابقات در فلوریدا.

بازیکنان ایستاده بود و مشت مطرح شده و به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه زمان که تبدیل به یک نماد خشونت پلیس پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در جورج فلوید گردن هنگامی که او درگذشت. بیش از 170 سیاه, بازیکنان, برخی از پوشیدن "سکوت خشونت" T-پیراهن سیاه زندگی می کند, ماده, ماسک صورت گرفت در pregame اعتراض.

"واقعا این اعتراض این است که در مورد مبارزه برای برابری نژادی و حقوق بشر" سازمان جاستین مارو از تورنتو FC گفت. "ما در حال ایستاده با تمام برادران و خواهران ما در سراسر جهان قطعا در سراسر آمریکای شمالی ورزش, چشم انداز, اما ما دیدن آنچه که اتفاق می افتد بیش از, در اروپا به عنوان به خوبی, چگونه بازیکنان فوتبال در حال مبارزه علیه نژاد پرستی وجود دارد. ما در حال ایستاده با تمام برادران و خواهران ما برای مبارزه با این مبارزه است."

سیاه بازیکنان برای تغییر فنر از یک Instagram گروه آغاز شده توسط فردا پس از مرگ فلوید. مرگ موجب تظاهرات در سراسر جهان در برابر نژادپرستی و سیاست خشونت.

پورتلند جرمی Ebobisse شیکاگو CJ Sapong Nashville را جلیل Anibaba, NYCFC را Sean Johnson و کلرادو Kei Kamara در میان برخی از بازیکنان دیگر درگیر است. این گروه به حمایت از هر دو لیگ و بازیکنان در ارتباط است.

"این بسیار قدرتمند برای قرار دادن مشت من و به وجود داشته باشد در این زمینه با بسیاری از مردم که در حال تلاش برای ایجاد تغییر در این کشور است. و این چیزی است که ما نیاز به انجام" اینتر میامی ژوئن armando salguero گفت.

این گروه به نام در این لیگ به افزایش تنوع استخدام در مربیگری مقابل دفتر اجرایی و مواضع تعیین رئیس تنوع افسر پیاده سازی ضمنی و تعصب آموزش و گسترش فرهنگی آموزش و پرورش است.

آن را نیز مورد بحث در حال توسعه بازی در جوامع و همکاری با موسسات خیریه است و در حال حاضر امن 75000 دلار در کمک های خیریه از لیگ بازیکنان را به انجمن.

"این لحظه برای ما به عنوان یک بازیکن در استخر این است که ما می تواند ایستادن ما می توانیم از این بیانیه که آمده به طور کامل از ما. این خیلی مهم است که آن بازیکن به رهبری آن نمی تواند کار کرده اند و راه دیگری در اطراف" فردا گفت. "این لحظه ای از همبستگی خود را با برادران و خواهران ما مبارزه در این نبرد برای برابری نژادی و حقوق بشر بسیار مهم است. و ما می خواهیم به مطمئن شوید که روایت شد, بازیکن, چراغ, بازیکن محور در آینده به شدت از ما."

بازیکنان ائتلاف همکاری اجازه می دهد تا دو گروه از ورزش های مختلف برای به اشتراک گذاری منابع در یک هدف مشترک است. NFL گروه که با هدف رسیدگی به عدالت اجتماعی و نژادی و نابرابری آغاز شد در سال 2017 پس از صاحبان تیم اعتراض به بازیکنان زانو طول سرود ملی.

"تهدیدها و اهداف هر دو سازمان ارائه یک فرصت برای چین" Boldin در بیانیه ای گفت. "من بسیار هیجان زده هستم برای ادامه رشد بازیکنان ائتلاف به عنوان یک فرصت برای تمام ورزشکاران در تمام ورزش های حرفه ای لیگ برای ایجاد یک تاثیر قابل توجهی در جوامع ما است."

بازیکنان ائتلاف رسیده به MLS بازیکنان پس از شنیدن در مورد گروه خود را.

"همه این افراد در حال رسیدن به آمریکا مایل به کمک به ما و است که فقط به آنچه ما انجام می دهیم در اینجا مارو گفت. "ما در حال کنار هم قرار دادن چیزی واقعا جامد, یک سازمان است که در اینجا برای نسل های آینده در اینجا برای ایجاد تغییر پایدار در لیگ برتر فوتبال و در جوامع ما است."

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن