شبکه های قوی نشان دادن طول مشغول ورزشی آخر هفته

توسط جو REEDY طرفداران که گرسنه برای رویدادهای ورزشی زنده بود و اشتهای خود را تا حدودی سیرچشم آخر هفته گذشته.

توسط NEWSSHANS در 31 اردیبهشت 1399

توسط جو REEDY

طرفداران که گرسنه برای رویدادهای ورزشی زنده بود و اشتهای خود را تا حدودی سیرچشم آخر هفته گذشته.

مدیران شبکه می دانستم که اولین آخر هفته با چندین رویدادهای زنده خواهد قرعه کشی شماره های خوب اما برای اکثر آنها بیش از حد انتظارات. بوندسلیگا بازگشت به خود جلب کرد تعداد رکورد در Fox Sports 1, شنبه شب UFC کارت در ESPN یکی از بالا نشان می دهد در کابل و تلویزیون روز یکشنبه مسابقه نسکار در فاکس ترین-بازدید غیر دیتونا نژاد در سه سال است.

"آن را سرگرم کننده که قادر به تماشای همه چیز و نمی دانستند چه در حال اتفاق است. خوب چیزی است که مردم می توانید ببینید کمی از قطعه های ورزشی جهان که قادر به راه اندازی مجدد گفت:" ان بی سی مایک Tirico که به نام روز یکشنبه TaylorMade رانندگی امداد رسانی نمایشگاه مطابقت.

ESPN تحت سلطه آخر هفته. به گفته نیلسن, شبکه برنده پنج شنبه شب را در کابل رأی نهایی با دو قسمت از "آخرین رقص" در حالی که روز شنبه UFC Fight Night کارت سوم-پربیننده ترین برنامه در کابل به طور متوسط 1.20 میلیون. چهار کارت بود هشتم-بیشترین بازدید UFC برنامه تلویزیونی در یک شبکه ESPN از این شبکه شروع به پخش حملات ژانویه گذشته.

آن را نیز دوم-بیشترین بازدید ESPN Fight Night. رکورد باقی می ماند 1.5 میلیون برای کارت اول پخش در ماه فوریه گذشته.

بوندسلیگا بازی Fox Sports 1 نوشته شده خود را به بهترین شماره در شبکه پس از آن شروع به پخش حرفه ای آلمانی لیگ فوتبال در سال 2015. بوندسلیگا برای اولین بار از اروپا-تقسیم بندی لیگ فوتبال, از سر بازی.

روز شنبه مسابقات به طور متوسط 365,000 بینندگان در حالی که روز یکشنبه بازی که ویژه هفت بار قهرمان بایرن مونیخ به طور متوسط 361,000. Fox Sports معاون ارشد مایکل Mulvihill گفت که یک 725% افزایش بیش از گذشته بوندسلیگا بازی در FS1 قبل از خاموش کردن.

آن هم فقط آخر هفته دوم این فصل است که مسابقات بوندسلیگا شد بازدید بیش از 100 ، 000 طرفداران در Fox Sports 1.

"آنچه ما دیده ایم بیش از شش هفته است که هر زمان یک فن شده است با توجه به فرصت برای نشان دادن چه مقدار از آنها را از دست ندهید زندگی ورزشی آنها. اشتها بسیار قوی" Mulvihill گفت.

فاکس قوی آخر هفته ادامه با نسکار مسابقه در دارلینگتون, کارولینای جنوبی به طور متوسط 6.32 میلیون. این بیشتر به تماشای مسابقه خارج از دیتونا 500 پس از ماه مارس سال 2017 مسابقه در آتلانتا.

داشتن یک بعد از ظهر اواخر East Coast پنجره و پناهگاه در محل اقدامات هنوز هم در جای خود منجر به مخاطبان را افزایش می دهد بیش از 100 درصد در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و شیکاگو و فیلادلفیا.

نسکار می تواند همچنان به مخاطبان بیش از دو هفته آینده. مسابقه شنبه شب در دارلینگتون را در FS1 و نژاد روز یکشنبه در شارلوت خواهد بود که برای اولین بار از بزرگ رویداد ورزشی را در آن به طور منظم برنامه ریزی شده تاریخ در بیش از دو ماه است.

"ما خوشبین به ببینید که چه تعداد خواهد بود بیش از چند هفته آینده. ممکن است شش هفته یا بیشتر که در آن نسکار مرحله به خود" Mulvihill گفت.

آنچه را تشویق می کند Mulvihill حتی بیشتر است که فاکس نسکار در رتبه های پایین تنها 2 درصد از سال گذشته است.

گروه ورزشی NBC گفت: TaylorMade رانندگی امداد رسانی روز یکشنبه به طور متوسط 2.35 میلیون بیننده در تمام سیستم عامل است که شامل NBC گلف کانال و NBCSN و همچنین شبکه و PGA Tour جریان برنامه های. این شبکه گفت: پخش شد در رقابت با نهایی-دور حوادث در CBS (2.32 M) و NBC (2.35 متر) پخش شده در بهار گذشته.

Tirico گفت: برجسته برای او دیدن گلف بازان در شورت و حمل باشگاه های خود را به عنوان تیم Rory McIlroy و داستین جانسون شکست Rickie فاولر و متی ولف.

گلف و نسکار پخش برنامه همچنین نشان داد آنچه که می تواند چالش های پیش رو برای شبکه خدمه بیش از چند ماه آینده. Tirico لنگر گلف پوشش از خانه اش در میشیگان در حالی که مایک شادی و جف Gordon به نام مسابقه نسکار از شارلوت. NBC تا به حال یک جفت از در دوره خبرنگاران در حالی که فاکس تا به حال تنها یک گودال خبرنگار در دارلینگتون.

با گوینده گسترش در سراسر کشور اولین ساعت پخش برنامه می توان به چالش کشیدن.

"تلویزیون بیننده در حال رفتن به درک تاخیر و اشکالات. ما چیزهای زیادی یاد گرفته ام هر چند که باید به کمک بیش از چند ماه" Tirico گفت.

___

دنبال جو Reedy در www.twitter.com/joereedy

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن