آسیا امروز: کره جنوبی کم است روزانه افزایش می دهد به عنوان ورزش رزومه

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز سه شنبه گزارش داد که کمترین افزایش روزانه در coronavirus موارد پس از Feb.

توسط NEWSSHANS در 16 اردیبهشت 1399

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز سه شنبه گزارش داد که کمترین افزایش روزانه در coronavirus موارد پس از Feb. 18 ادامه روند رو به پایین به عنوان کشور شروع مجدد ورزش حرفه ای و آماده بازگشایی مدارس است.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه گزارش داد سه تازه عفونت و دو بیشتر ویروس های مربوط به مرگ و میر آوردن ملی در مجموع به 10,804 موارد و 254 مرگ و میر.

پس از گزارش حدود 500 مورد جدید روزانه در اوایل ماه مارس عفونت کاهش بیش از ماه گذشته در بحبوحه تشدید کنترل مرز و پایانی انتقال در بدترین آمار در شهر Daegu که گزارش صفر در موارد جدید در روز سه شنبه.

مقامات بهداشتی هنوز هم افزایش نگرانی گسترده تر "آرام گسترش" و طرح تست آنتی بادی به یاد بگیرند که چگونه گسترده این ویروس است.

در میان کاهش caseload مقامات آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل و تصمیم به بازگشایی مدارس در مرحله ای از مراحل شروع با سالمندان دبیرستان در آوریل 13.

کره جنوبی به کره حرفه ای بیس بال لیگ خود را آغاز فصل جدید بدون طرفداران در غرفه روز سه شنبه در حالی که طرفدار فوتبال لیگ خواهد لگد کردن تحت شرایط مشابه در روز جمعه.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— DUTERTE معذرت خواهی: رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte عذرخواهی به دو غولهای او پس از تهدید به بازداشت و از آنها تشکر برای کمک در این بیماری همه گیر کوروناویروس که او می گوید: "فروتنی من است." رئیس جمهور شناخته شده برای خود را ناسزاهای-لادن harangues خواسته Jaime Augusto Zobel de Ayala و مانوئل Pangilinan برای بخشش. هر دو مرتب شده اند کمک های مالی به هزاران نفر از کارکنان خود را و کمک به دولت در مقابله با سرایت. قبل از همه گیر Duterte تا به حال ادعایی خود را آب امتیازی نقض قرارداد ضد پيوند قوانین و آنها را متهم اقتصادی خرابکاری. آب شرکت های آب و برق هرگونه تخلف است. Duterte را دولت درهم برای کمک اقتصادی برای خانواده های فقیر فیلیپینی او ترس ممکن است گرسنگی تحت مستند که به او تحمیل شده به مبارزه با کروناویروس که آلوده نزدیک به 10 ، 000 نفر کشته و 623.

— تک موردی در چین: چین گزارش شده تنها یک مورد جدید از coronavirus و جدید, مرگ و میر, مارک سه هفته پس از آن ثبت COVID-19 مرگ و میر. ملی کمیسیون بهداشت گفت: 395 نفر باقی مانده تحت درمان در بیمارستان در حالی که 949 نفر تحت انزوا و مشاهده برای داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس اما هیچ علائم یا موارد مشکوک. چین ثبت کرده است 4,633 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 82,881 موارد اما سخت محدودیت های مسافرتی, تست, quarantining و مورد ردیابی سیاست نظر می رسد که ریشه این ویروس را گسترش به عنوان گرم تابستان می رسد در بسیاری از کشور است.

— مشروب الکلی می گرداند: کسب و کارهای گفته شده برای آماده سازی COVID-19 ایمنی قصد دارد قبل از بارها و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر بازگشایی در booziest بخشی از استرالیا. قلمرو شمالی دارای بالاترین نرخ الکل مصرف سرانه هر دولت استرالیا یا خاک است و در مسیر تبدیل شدن به اولین بار به بازگشایی میله پس از ملی مستند آغاز شد مارس 23. هنگامی که آنها دوباره در خاک مارس 15, الکل, تنها می تواند در خدمت مواد غذایی و کاربران نمی توانند معطل بیش از دو ساعت است. کم جمعیت Northern Territory ثبت 30 مورد از COVID-19 و هیچ مرگ و میر. سابق Northern Territory رهبر دولت پس از توصیف نوشیدن الکل به عنوان یک هسته "ارزش های اجتماعی" و 2.25 لیتر (2.4 لیتر) بطری NT پیش نویس آبجو در حال سوغاتی های محبوب در میان گردشگران است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن