Wilkes-Barre کلمبوس بنای تاریخی تخریب و سپس تمیز

یک عکس ارائه شده به بار رهبر اوایل روز شنبه را نشان می دهد سروان. دیو رابرتز از ویلکس-بار ، آتش نشانی به همر

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399
 A photo provided to the Times Leader early Saturday shows Capt. Dave Roberts of the Wilkes-Barre Fire Department, together with a young man, hosing down the Christopher Columbus statue on Public Square early Saturday. Submitted

یک عکس ارائه شده به بار رهبر اوایل روز شنبه را نشان می دهد سروان. دیو رابرتز از ویلکس-بار ، آتش نشانی به همراه یک مرد جوان hosing پایین کریستف کلمب مجسمه در میدان عمومی در اوایل روز شنبه.

ارسال شده

<p>The Christopher Columbus statue on Public Square on Wilkes-Barre is seen defaced Friday night following a demonstration on the square earlier in the evening.</p> <p>Joe Soprano | Times Leader</p>

کریستوفر کلمبوس مجسمه در میدان عمومی در Wilkes-Barre دیده می شود مخدوش جمعه شب پس از یک تظاهرات در میدان پیش از آن در شب است.

جو سوپرانو | زمان رهبر

WILKES-BARRE — جمعه حقوق مدنی اعتراض در میدان بود پس از یک عمل نافرمانی مدنی بود که به دنبال پاک کردن.

یک مجسمه کریستف کلمب در میدان بود ریخته در یک ماده با زندگی مسائل پوستر و یک تماس کلمبوس یک نژادپرستانه متجاوز و قاتل نشین.

توسط ساعات اولیه روز شنبه, مجسمه شده بود hosed پایین تمیز بود دوباره. پلیس شهر گفت که آنها آگاه بودند از این حادثه و بررسی شد.

مردم در هر دو طرف از این موضوع بودند در نظر گرفتن هدف در یکی از دیگری در رسانه های اجتماعی شب جمعه بحث آنچه اتفاق افتاده بود و هنگامی که با وحشی تئوری پرواز آزادانه.

در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم:

صدها نفر از تظاهرکنندگان پر بود مربع با شروع در 5 p. m. برای یک تجمع خواستار توجه به خشونت پلیس در آخرین سری از رویدادهای محلی در پی جورج فلوید مرگ در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس در اواخر ماه گذشته.

این تجمع آغاز شده با بلندگو صحبت کردن در مورد اهمیت تعامل جوانان رای گیری و نیاز به همه آمریکایی ها از به رسمیت شناختن و اعتراض به نژادپرستی نظاممند.

این بار رهبر بود در حال حاضر برای اوایل رالی اما نه در نتیجه آن بود که مدتی در اطراف و یا پس از 6 بعد از ظهر

این خرابکاری به نظر می رسد جای گرفته اند که این تجمع بود انحلال و یا یک زمان کوتاه پس از آن. عکس های ارسال شده به رسانه های اجتماعی در طول این تجمع نشان می دهد که "متجاوز و قاتل" پوستر ضبط به مجسمه, اما نه قرمز ماده احمقانه رشته و پیستون که دیده شد بعد از آن.

مجسمه کلمبوس مؤتلفه general Robert E. Lee و چهره های دیگر در ارتباط با برده داری و استعمار شده اند مخدوش و پایین کشیده در حوادث در سراسر کشور و در سطح بین المللی بیش از چند هفته گذشته.

به عنوان آسوشیتد پرس گزارش داد, شهر Camden, New Jersey در زمان پایین یک مجسمه از کلمبوس در پنجشنبه پیوستن به دیگران از قرن 15 اکسپلورر که حذف شده اند در سراسر ایالات متحده

این Wilkes-Barre مجسمه به نظر نمی رسد به آسیب دیده اند در این حادثه.

یک عکس ارائه شده به بار رهبر اوایل روز شنبه نشان داد سروان. دیو رابرتز از ویلکس-بار ، آتش نشانی به همراه یک مرد جوان hosing پایین این مجسمه که به نظر می رسد پاک کردن دوباره.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب