آسیا امروز: نیوزیلند موفق در از بین بردن coronavirus

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — نیوزیلند ریشه کن شده coronavirus از سواحل آن پس مقامات بهداشتی گزارش روز دوشنبه نهای

توسط NEWSSHANS در 19 خرداد 1399

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — نیوزیلند ریشه کن شده coronavirus از سواحل آن پس مقامات بهداشتی گزارش روز دوشنبه نهایی است که فرد شناخته شده آلوده به بهبود است.

از آن شده است 17 روز پس از آخرین مورد جدید گزارش شده در نیوزیلند و دوشنبه نیز مشخص شده اولین بار از اواخر ماه فوریه شده است که وجود دارد هیچ فعال موارد است.

مقامات بهداشتی هشدار می دهند که موارد جدید می تواند به کشور وارد شده است که مرزهای خود را بسته به همه اما شهروندان و ساکنان با چند استثنا.

مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد گفت: آن خشنود توسعه است. "هیچ فعال موارد برای اولین بار پس از فوریه 28 است که قطعا علامت قابل توجهی در سفر ما اما همانطور که قبلا گفتم در حال انجام هوشیاری در برابر COVID-19 ادامه خواهد داد ضروری است" بلومفیلد گفت.

کارشناسان می گویند تعدادی از عوامل کمک کرده اند ملت 5 میلیون از بین بردن این بیماری است. آن جدا شده محل در جنوب اقیانوس آرام به آن زمان حیاتی برای دیدن چگونه شیوع گسترش در کشورهای دیگر و نخست وزیر Jacinda protocol wine studio عمل قاطعانه با تحمیل یک سخت مستند در اوایل نیوزیلند شیوع.

فقط بیش از 1500 نفر قرارداد این ویروس در نیوزیلند از جمله 22 که درگذشت.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

مدارس به طور کامل بازگشایی: کره جنوبی گزارش داد 38 موارد جدید بسیاری از آنها در سئول در منطقه که در آن مقامات در حال تلاش برای جلوگیری انتقال میان e-commerce کارگران درب-به-درب فروشندگان و افرادی که بیرون رفت و در میان سست اجتماعی فاصله. وزیر بهداشت پارک Neunghoo به نام برای مقامات به بررسی تامین تجهیزات تست و در صورت عفونت در ادامه به افزایش است. او همچنین به نام برای آموزش و پرورش مقامات به بررسی اقدامات پیشگیری. مدارس به طور کامل در جلسه دوشنبه با آخرین نمرات بازگشت به کلاس در مرحله نهایی از بازگشایی.

— درخواست دفتر بازگشایی: چین گزارش چهار مورد جدید همه از آنها آورده شده از خارج از چین است. چین ثبت کرده است و در مجموع 4,634 مرگ و میر ناشی از 83,040 مجموع موارد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در مرکز صنعتی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. چین به طور فزاینده ای باز کرد تا با کاهش شدید از موارد و پایتخت آن پکن روز دوشنبه گفت که بازگشایی این دفتر که در آن شهروندان می توانند شکایت و دادخواست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب