دیوان عالی کشور می رود به حکومت در مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالیاتی

توسط MARK SHERMAN واشنگتن (AP) — دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به حکومت در مورد اینکه آیا کنگره و دادست

توسط NEWSSHANS در 19 تیر 1399

توسط MARK SHERMAN

واشنگتن (AP) — دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به حکومت در مورد اینکه آیا کنگره و دادستان منطقه منهتن می توانید ببینید و دیگر سوابق مالی که رییس جمهور در این مبارزه سخت به نگه داشتن خصوصی.

بالا-مخاطرات اختلاف است که می تواند حل و فصل شود پنج شنبه, آزمایش تعادل قدرت بین کاخ سفید و کنگره و همچنین تهمت و ادعا می کنند که او نمی تواند بررسی شود در حالی که او دارای دفتر است.

روشن نیست حتی اگر تهمت از دست می دهد چه مقدار از این مواد خواهد شد از آنجا که برخی از سوابق را به محرمانه grand-داوران بررسی در نیویورک و بقیه به دنبال کمیته از حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان می تواند بسیار حساس اطلاعات نه فقط در مورد تهمت, اما همچنین در مورد دیگر اعضای خانواده خود و کسب و کار.

اما ثبت نشده اند تبدیل بیش از انتظار نهایی حکم دادگاه.

مورد استدلال شد با تلفن در . دادگاه گفت که همه موارد باقی مانده بود تصمیم گرفت پنج شنبه. اختلاف بر سر اینکه آیا یک تکه بزرگ از شرق اوکلاهما باقی می ماند, سرزمین هند, همچنین استدلال کرد در ماه مه تنها برجسته دیگر مورد.

مبارزه بیش کنگره احضاریه اثرات قابل توجه در مورد یک رئیس جمهور را از قدرت به رد یک درخواست رسمی از کنگره است. در جریان مبارزه در دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن دی سی بیش از یک میلیون تقاضا برای شهادت از دولت است که ساخت گسترده استدلال که رئیس جمهور نزدیک مشاوران هستند "کاملا ایمنی بدن" را از داشتن به نظر می رسد.

در دو مورد زودتر بیش از قدرت ریاست جمهوری به دادگاه عالی عمل کرده به اتفاق آرا در نیاز به ریچارد نیکسون رئیس جمهور به نوبه خود بیش کاخ سفید نوار به واترگیت ویژه دادستان و در اجازه دادن به آزار و اذیت جنسی طرح دعوی در دادگاه در برابر کلینتون برای رفتن به جلو.

در آن موارد, سه نیکسون انتصاب و دو کلینتون انتصاب به ترتیب رای دادند در برابر رئیس جمهور که انتخاب آنها را برای دادگاه عالی. یک چهارم نیکسون منصوب ویلیام Rehnquist, شنبه از نوار مورد به دلیل او تا به حال از نزدیک کار می کرد به عنوان یک وزارت دادگستری رسمی با برخی از واترگیت توطئه گران که آینده محاکمه موجب این حکم به دفتر بیضی ضبط شده است.

وجود دارد دو مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب, قضات, Neil Gorsuch و برت Kavanaugh در دادگاه.

این احضاریه کارگردانی نه در تهمت خود را. به جای خانه کمیته ها می خواهند پرونده از دویچه بانک و سرمایه به عنوان خوب به عنوان Ncmec ایالات متحده آمریکا شرکت حسابداری. Ncmec نیز دریافت دادستان منطقه منهتن سایرس ونس را احضاریه.

دادگاه استیناف در واشنگتن و نیویورک خار کنار رئیس جمهور استدلال در تصمیم گیری است که با تمرکز بر این واقعیت است که احضاریه شد و خطاب به اشخاص ثالث درخواست پرونده از مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار و مالی معاملات به عنوان یک شهروند خصوصی نه به عنوان رئیس جمهور.

دو کمیته های کنگره subpoenaed بانک اسناد به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به تهمت و کسب و کار. دویچه بانک شده است یکی از چند بانک ها مایل به قرض دادن به تهمت و پس از یک سری از ورشکستگی شرکت و پیش فرض شروع در اوایل 1990s.

ونس و خانه نظارت و کمیته اصلاحات به دنبال سوابق از Ncmec مورد تهمت و کسب و کارهای مبتنی بر پرداخت که مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی مایکل کوهن مرتب به نگه داشتن دو از پخش ادعا می کند خود را از دهه پیر امور خارج از زناشویی با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 ریاست جمهوری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن