آسیا امروز: محکومیت بازگشت به مساجد در فاصله

اندونزی (AP) — مسلمانان در برخی از نقاط کشور اندونزی با حضور در نماز جمعه به مساجد بسته coronavirus برای هفته

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399

اندونزی (AP) — مسلمانان در برخی از نقاط کشور اندونزی با حضور در نماز جمعه به مساجد بسته coronavirus برای هفته ها اجازه داده شد برای شروع بازگشایی در جهان پرجمعیت ترین ملت های مسلمان.

دستورالعمل برای عبادت امکانات منتشر شده توسط اوقاف وزیر Fachrul رازی در روز جمعه تغییر بسیاری از سنت در مساجد. نمازگزاران معمولا دعا شانه به شانه و آنها ازدحام آغوش و لرزش دست هنگامی که نماز به پایان می رسد با گونه به گونه بوسه رایج است.

مسلمانان در جاکارتا ماهواره ای شهر بکاسی شد و انتظار می رود در روز جمعه نماز به اقامت حداقل 1 متر مربع (حیاط) جدا از یکدیگر و بدون دست دادن و شنیدن کوتاه موعظه. هیچ به کودکان اجازه داده شد برای پیوستن به نماز و پلیس و سربازان وجود دارد برای اطمینان از سلامت پروتکل های اجتماعی مانند فاصله و پوشیدن ماسک مشاهده شد.

صحنه های مشابه دیده می شد در یکی دیگر از شهر های ماهواره ای از بوگور و ماکاسار یکی از اندونزی شهرهای بزرگ در جزیره سولاوسی.

رئیس جمهور Joko Widodo گفت: دولت می خواهد اندونزی به باقی می ماند مولد اقتصادی بلکه ایمن از ویروس. او گفت: هر گونه اقدامات لازم برای شروع به اصطلاح "طبیعی" خواهد بود و بر اساس داده های اپیدمیولوژیک.

دولت شده است استقرار 340,000 نیروهای امنیتی به تدریج به اجرای قوانین بهداشت این کشور خود را آماده بازگشایی اقتصاد آن است.

اندونزی ثبت بیش از 24,500 COVID-19 مورد از پنج شنبه با نزدیک به 1500 نفر از مرگ و میر بالاترین مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— مانیل مستند کاهش: رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte آرامش بخش است یک مستند در پایتخت به عنوان تضعیف اقتصاد و دولت کمک می کند تا تغذیه میلیون ها محدود به خانه های خود. شهر مانیل حرکت خواهد کرد به آرام تر قرنطینه در روز دوشنبه پس از بیش از دو ماه از پلیس و نظامی به اجرا گذاشته مستند. کار بیشتر و عملیات کسب و کار همراه با حمل و نقل عمومی اجازه خواهد داشت برای از سرگیری اما فاصله فیزیکی و تدابیر دیگر مورد نیاز خواهد بود. Duterte ساخته تلویزیونی اعلام ساعت پس از وزارت بهداشت گزارش داد تنها در روز افزایش 539 عفونت بیش از 60 درصد از آنها در تراکم سرمایه است. آورده است که تعداد کل عفونت به 15,588 از جمله 921 مرگ و میر.

— یکی دیگر از رکورد پرش در هند: هند ثبت یک رکورد دیگر افزایش روزانه با 7,466 جدید کروناویروس موارد است. وزارت بهداشت آمار و ارقام جدید در روز جمعه نشان می دهد هند در حال حاضر 165,799 موارد با 4,706 مرگ و میر است که هر دو در حال حاضر بیش از چین است. هند در دو ماه مستند است به پایان روز یکشنبه. نخست وزیر نارندرا مودی انتظار می رود که دولت به صدور دستورالعمل های جدید در این آخر هفته احتمالا گسترش مستند در بدترین آمار مناطق آن را به عنوان ترویج فعالیت های اقتصادی. اکثر موارد متمرکز در ایالت پرجمعیت شهرهای اما موارد بوده است افزایش در برخی از هند فقیرترین ایالت های شرقی به عنوان کارگران مهاجر که مشاغل از دست رفته در شهرهای بازگشت به روستاهای بومی خود.

— تایلندی قوانین کاهش: مقامات تایلندی هستند که بیشتر آرامش بخش محدودیت های اعمال شده از دو ماه پیش برای جلوگیری از coronavirus. سینما, تئاتر, باغ وحش ها و آکواریوم ها می تواند بازگشایی دوشنبه اما باید محدود کردن تعداد پذیرش. سینما می تواند نشستن حداکثر 200 نفر در یک زمان نشسته در یک محیط امن اجتماعی فاصله از یکدیگر با استثنا از زوج است. دیگر موسسات مجاز به بازگشایی شامل سالنهای ماساژ, ورزشگاه, بازی بولینگ کوچه ها و سالن های ورزشی. تایلند تا به حال فقط تک رقمی را افزایش می دهد در موارد بسیاری از ممکن است. روز جمعه آن را اعلام کرد 11 مورد جدید آوردن مجموع به 3,076 از جمله 57 مرگ و میر.

— انبار نگرانی: کره جنوبی گزارش 58 مورد جدید در سئول در منطقه به عنوان مقامات تقلا برای جلوگیری انتقال مرتبط عظیم e-commerce انبار در نزدیکی پایتخت است. ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارمغان آورد ملی در مجموع به 11,402 عفونت و 269 مرگ و میر. نخست وزیر چانگ Sye-kyun به نام برای مقامات به بررسی شرایط کار در انبارها از خرید آنلاین و شرکت های دیگر انباشته محل که در آن خطرات عفونت ممکن است بالا.

— قوانین آرام برای کلیساها: استرالیا New South Wales دولت اجازه خواهد داد که بزرگتر مذهبی تجمعات شروع دوشنبه. استرالیا بزرگترین حالت خود را تغییر ارشاد پس از سیدنی اسقف اعظم آنتونی فیشر با اشاره به قوانین ناعادلانه سخت تر در کلیساها از بارها. ظرفیت خود را محدودیت افزایش خواهد یافت و از 10 به 50 نفر از دوشنبه. "این بسیار مهم است که بندگان به یاد داشته باشید به دنبال توصیه های بهداشتی" به ویژه افراد آسیب پذیر به COVID-19 دولت برتر Gladys Berejiklian گفت. مدیر سازمان بهداشت افسر کری شعار توصیه پیدا کردن جایگزین برای شیوه های که ممکن است به گسترش این ویروس مانند آواز خواندن و اشتراک گذاری کتاب و عبور در اطراف مجموعه ای از صفحات.

— یک فعال مورد: نیوزیلند است را به فقط یک نفر در کل کشور از 5 میلیون نفر از افرادی که هنوز مبتلا به کروناویروس پس هیچ مورد جدید تشخیص داده شده اند برای هفته گذشته. در مجموع 1,504 مردم را متذکر شد که قرارداد این ویروس. از کسانی که 1,481 بهبود و 22 درگذشت. در مورد 275,000 افراد آزمایش شده اند. این کشور دارای یک هدف برای در دسترس نباشد جاه طلبی کمک یک سخت مستند در اواخر ماه مارس است که به تدریج کاسته در هفته های اخیر.

— هیچ مورد جدید در چین: چین روز جمعه دوباره گزارش جدید افزایش روزانه در موارد coronavirus و هیچ مرگ و میر. فقط 70 نفر همچنان در بیمارستان تحت درمان COVID-19 و دیگری 414 هستند که جدا شده و تحت نظارت احتمالا برای داشتن این بیماری و یا برای داشتن آزمایش مثبت و بدون نشان دادن هیچ نشانه ای. چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری در میان 82,995 موارد است.

— با تشکر از کارگران پزشکی: یک زن Self-Defense Force را در حالی تیم انجام تظاهرات پرواز برای ابراز حمایت و قدردانی پزشکی کارگران است. شش آبی ضربه هواپیما پرواز برای حدود 20 دقیقه بیش از توکیو برای تشکر از کارکنان پزشکی که در مواجهه با تبعیض و آزار و اذیت از کسانی که از ترس آلوده شدن. ژاپن به پایان رسید هفت هفته دولت اضطراری در روز دوشنبه. آن را به حال 16,719 موارد و 874 مرگ و میر ناشی از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب