آسیا امروز: هند ویروس caseload در حال حاضر 4 بالاترین در جهان

دهلی نو (AP) — هند coronavirus caseload تبدیل شده چهارم-بالاترین در جهان سبقت بریتانیا با اضافه کردن 10,956 مو

توسط NEWSSHANS در 23 خرداد 1399

دهلی نو (AP) — هند coronavirus caseload تبدیل شده چهارم-بالاترین در جهان سبقت بریتانیا با اضافه کردن 10,956 موارد جدید در عین حال یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله.

هند در دو ماه مستند نگهداری انتقال کم است اما در یک جمعیت بزرگ از 1.3 میلیارد نفر باقی می ماند حساس و مبارزه با این ویروس به احتمال زیاد به در برای ماه Balram Bhargava, مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند گفت.

هند مستند تحمیل شد در سراسر کشور در اواخر ماه مارس است اما پس از کاسته و آن را در حال حاضر تا حد زیادی در حال اجرا در مناطق با خطر بالا. این خونتان caseload پس از هند اجازه بازگشایی مغازه ها و مراکز خرید و تولید و اماکن مذهبی.

مترو مدارس و سالن های باقی مانده توقیف در سراسر کشور.

افزایش گزارش جمعه مطرح ملی هند caseload به 297,535 با 8,498 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت. مرگ و میر افزایش 396 در 24 ساعت گذشته.

هند تعداد موارد تایید شده است پس از ایالات متحده امریکا و برزیل و روسیه است.

بمبئی, دهلی نو و چنای در حال بدترین ضربه شهرهای کشور و Bhargava گفت: ساکنان شهری باید شانس بیشتری برای ابتلا به ویروس. عفونت در مناطق روستایی باید رسید اما پس از کارگران مهاجر که در سمت چپ شهرهای بزرگ و پس از آنها مشاغل از دست رفته و بازگشت به زادگاه خود.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— مورد جدید در پکن: چین گزارش اولین انتقال محلی در پکن در هفته پس از پایتخت شده است به تدریج بازگشایی. ملی کمیسیون بهداشت گزارش شش دیگر موارد جدید در شهروندان چینی از بازگشت از خارج از کشور. مقامات محلی گفت: پکن مرد رفت و به یک درمانگاه با یک متناوب تب اما هیچ علائم دیگر. مقامات جدا شده خود را اعضای خانواده و ابقاء anti-virus اقدامات در محله خود. خود عفونت عبارتند از شل شدن تدریجی محدودیت های اعمال شده در پکن با عملا همه چیز را در حال حاضر بازگشایی جدا از سینما و برخی دیگر از مکانهای تفریحی.

— تجدید حیات در سئول: کره جنوبی گزارش کرده است 56 موارد جدید COVID-19 به عنوان کشور همچنان به حیات ویروس متمرکز در پایتخت منطقه است. آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه آورده و ملی در مجموع به 12,003 موارد و 277 مرگ و میر. حداقل 45 از موارد جدید گزارش شده از سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند. مقامات بهداشت تلاش کرده اند برای پیگیری انتقال مربوط به سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمعات و کارگران کم درآمد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب