به عنوان ملت در برابر شیاطین قدیمی, یک 1770 قتل است به یاد می آورد

توسط WILLIAM J. KOLE بوستون (AP) — مانند جورج فلوید او سیاه در اواسط دهه 40 سالگی درگذشت در دست یک مرد سفید پو

توسط NEWSSHANS در 15 خرداد 1399

توسط WILLIAM J. KOLE

بوستون (AP) — مانند جورج فلوید او سیاه در اواسط دهه 40 سالگی درگذشت در دست یک مرد سفید پوست. و مانند فلوید, او ممکن است به کمک لمس کردن انقلاب است.

بسیاری در زندگی مهم جنبش استناد Crispus Attucks — یک آمریکایی آفریقایی تبار به ضرب گلوله کشته پایین توسط یک سرباز انگلیسی در بوستون قتل عام 1770 — به عنوان نماد تثبیت سفید روی سیاه ظلم و خشونت.

Attucks است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان اولین قربانی از انقلاب آمریکا و 250 سال پس از مرگ او او را تبدیل به یک وحدت رقم برای یک ملت مبارزه پیر شیاطین.

"Crispus Attucks سیاه و سفید بود و اولین کسی کشته در قتل عام بوستون که در آغاز جنگ انقلاب" گفت: Jeff Nadeau, 45, یک صنعت مراقبت های بهداشتی کارگران در لس آنجلس.

"جورج فلوید بود دیگر معتقدند که آغاز این انقلاب است. تاریخ خود را تکرار می کند" او گفت:.

مطمئن باشید در این شرایط هر انسان مرگ هستند کاملا متفاوت است. Attucks, 47, درگذشت در رویارویی با نیروهای اشغالگر. فلوید, 46, درگذشت در روز یادبود در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به پلیس مرد را گردن نادیده گرفتن گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد.

اما در و در تفسیر در امواج رادیو و تلویزیون آنها تبدیل شده ایم به طور جدایی ناپذیری با کسانی که نگران تشابه در دو و نیم قرن است که آنها را از هم جدا. Poignantly اگر تا حدودی improbably, "Crispus Attucks" روند در توییتر این هفته است.

Attucks از آفریقایی ها و آمریکایی های بومی تبار و چهار مرد دیگر درگذشت در تاریخ 5 مارس سال 1770 پس از سربازان انگلیسی افتتاح شد آتش سوزی در یک سرکش جمعیت. قربانیان پس از مرگ مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان با هزاران نفر تبدیل کردن برای خود را منظم مراسم تشییع جنازه و دفن و مرگ آنها دامن زده anti-انگلیسی احساسات در سراسر مستعمرات منجر چند سال بعد به جنگ برای استقلال از بریتانیا.

دو سال پیش یک جنبش مردمی راه اندازی شد تا با تغییر نام این شهر مشهور Faneuil سالن — که خرس نام یک ثروتمند 18th-century برده مالک — در Attucks' افتخار است. که کمپین همچنان ادامه دارد.

Attucks' داستان شده است گفته است در لحظات بحرانی در کشور ،

در 1850s سیاه اطناب در بوستون مشخص شده هر سالگرد کشتار به عنوان Crispus Attucks روز با استفاده از حافظه خود را قربانی برای بسیج حمایت از تلاش ها برای پایان دادن به برده داری.

"آنها ارائه شده Attucks به عنوان اولین شهید انقلاب درگذشت مبارزه برای آزادی. تصویر طنین انداز با قدرت در یک کشور قرار داده شده است که میلیون ها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار در اسارت با وجود آن اظهار داشت: ایده آل آزادی" می خواند جدید نمایشگاه انقلابی فضاهای "بازتاب Attucks" در بوستون خانه قدیمی دولت.

این کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور ذکر Attucks در سال 1964 کتاب "چرا ما نمی توانیم صبر کنید" و اشاره کرد که "آمریکا برای اولین بار را برای ریختن خون در انقلاب است که رهایی کشور خود از ظلم و ستم بود که یک ملوان است."

اضافه کردن به بی عدالتی از Attucks' مرگ پدر و بنیانگذار John Adams — وکیل — علنا به دفاع از سرباز انگلیسی که ضربه او در حالی که بخش خصوصی ستایش Attucks' شجاعت.

"کشور ما به معنای واقعی کلمه بود تاسیس در مرگ یک مرد سیاه و سفید ایم" کریس Echols, 37, یک شرکت بیمه کارکنان از گلندیل, آریزونا.

میراندا Adekoje یک بوستون نویسنده است که کار بر روی یک بازی جدید در مورد Attucks, اخطار می دهد که خود را بومی ریشه و موازی درد و رنج مردم بومی امروز — نباید نادیده گرفته شود.

"او به نمایندگی از دو گروه بودند که فوق العاده سرکوب و هنوز هم هستند," او گفت:. "پیام این بازی طنین انداز خواهد شد و حتی قوی تر از آن خواهد بود جورج فلوید مرگ اتفاق افتاده است. این تم ها قرن ها است."

و Adekoje امتیاز به یکی از راه های تاریخچه نیست تکرار در سال 2020:

"انقلاب آغاز شد که با Crispus Attucks' قتل کرده بود بدون توجه به زندگی و مردم بومی" او گفت:. "انقلاب آغاز شده است که به عنوان یک نتیجه از جورج فلوید قتل است که برای تنها هدف از ساخت امریکا سکنی برای همه مردم است."

___

دنبال AP جدید انگلستان ویرایشگر لایحه Kole در توییتر درtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب