کانادا کسب و کار فولاد از دست دادن قرارداد به شرکت چینی

بری Zekelman صاحب یک جراحی شرکت تولیدی در کانادا به نام اطلس لوله. این شرکت ارائه پیشنهاد برای Claresholm پروژ

توسط NEWSSHANS در 9 تیر 1399

بری Zekelman صاحب یک جراحی شرکت تولیدی در کانادا به نام اطلس لوله. این شرکت ارائه پیشنهاد برای Claresholm پروژه های خورشیدی و به دنبال به جلو به برنده قرارداد. اما Zekelman شوکه شده بود وقتی که او متوجه شد که شرکت خود را از دست داده بود این پیشنهاد را به یک شرکت چینی است که به نقل از یک قیمت بسیار پایین تر.

از دست دادن به چین

این قرارداد برای تامین پیچ شمع لوله های فولادی استفاده می شود که برای ایمن سازی پانل های خورشیدی به زمین. پس از گذراندن یک سال و نصب و راه اندازی یک پیشنهاد برای پروژه اطلس لوله به نقل از یک قیمت در حدود US$15 میلیون. او به زودی به اطلاع پروژه گرداننده که قیمت بیش از حد بالا بود و این قرارداد خواهد بود با توجه به یک شرکت چینی است که تا به حال به نقل از US$12.5 میلیون حدود 20 درصد کمتر از اطلس لوله ها نقل قول.

Zekelman خشمگین بود. کشور خود را در میان یک بیماری همه گیر اقتصاد رنج می برد, مشاغل, کاهش دارد و مردم روحیه پایین داره. به جای حمایت از یک شرکت کانادایی پروژه رو اعطا شده به یک شرکت خارجی. او احساس می کند که دولت باید قوانین سختگیرانه در محل برای اطمینان حاصل شود که شرکت های فعال در کانادا نیست تا پایان بسته شدن پایین به علت واردات ارزان تر است. Zekelman می خواهد دولت قانون در این زمینه است.

(Image: Screenshot / YouTube)

اطلس لوله صاحب احساس می کند قانون جدید مورد نیاز است برای محافظت از کارگران از این مشکل از کشورها با کاهش هزینه های نیروی کار و استانداردهای زیست محیطی است که تضعیف شرکت های کانادایی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

جورج Rabideau شرکت کانادایی مدیر فروش بسیار نا امید در از دست دادن قرارداد. "ما در عمق تجزیه و تحلیل هزینه های ما و واقعا نمی تواند کشف کردن که چگونه به آن را دریافت کنید... ما ارائه بهترین پیشنهاد ما می تواند در جراحی هزینه های حمل و نقل و هزینه ساخت... برای از دست دادن در آن کار برای کارکنان است که واقعا دلسرد کننده... حتی اگر ما نمی توانیم به کار و آن را در کانادا باقی ماند که یک پیروزی برای اقتصاد ما... آن را به خوبی خواهد بود اگر بیش از قیمت یک عامل تعیین کننده و مردم فکر نگه داشتن این شغل در کانادا او گفت: "به ویندزور استار.

برایان مرتبه یک نماینده می گوید که دولت در حال حاضر چندان دلچسب با مدیریت COVID-19 همه گیر است که مسائل مانند اطلس لوله از دست دادن را به یک شرکت خارجی در حال لغزش و دولت های گذشته توجه است. او معتقد است که بهترین راه برای مقابله با کم هزینه نیروی کار کشورهای مانند چین است که با ایجاد یک انرژی سبز استراتژی است که بر کانادا تولید.

آژانس خدمات مرزی کانادا به تازگی اعلام کرد که با آغاز رسیدگی به آزادسازی واردات از پنج کشور جهان است. اما چین ذکر نشده بود در این فهرست است. این تعجب آور است از آنجا که چین یکی از بزرگترین منابع واردات فولاد پس از ایالات متحده و ممکن است درگیر در آزادسازی تاکتیک. کشورهای تحت بررسی شامل ترکیه و آلمان و تایوان و مالزی و کره جنوبی. اگر این تحقیقات آمده است که واردات از این کشورها صدمه تولید کنندگان محلی کانادا را با کف دست زدن ضد دامپینگ وظایف در این کشورها برای یک دوره 5 سال است.

چینی تولید فولاد

این COVID-19 همه گیر است و باعث کاهش جهانی در تولید فولاد است. با توجه به یک مطالعه و هند دومین تولید فولاد در جهان دیدم خروجی سقوط 64 درصد در ماه آوریل است. ایالات متحده 4th بزرگترین تولید فولاد دچار 32 درصد سقوط در خروجی در همان ماه است. جای تعجب چین تولید فولاد رفت تا 8.5 درصد (سالانه) در ماه مه با توجه به داده ها از اداره ملی آمار (NBS). در طول Jan-ممکن است دوره در این سال چین را در تولید فولاد افزایش یافته است 1.9 درصد است. چین بزرگترین تولید فولاد است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

چین بزرگترین تولید فولاد است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

در طول بحران مالی 2008-2009 چینی نگه داشته و در بالا بردن خروجی حتی به عنوان دیگر تولید کنندگان کوچک برگشت. هدف بلند مدت چین شرکت های فولادی که بسیاری از آنها متعلق به دولت به نظر می رسد به استفاده از یک بحران برای افزایش سهم بازار خود را. برای مثال چین افزایش در تولید فولاد در طول بحران مالی کمک کرد تا این کشور را افزایش دهد و آن جهانی به اشتراک گذاری تولید فولاد از 38 درصد در سال 2008 به 46.6 درصد در سال 2009. در مارس سال 2020 چین تولید 63 درصد از فولاد جهانی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

تایوانی تولید کننده خودرو وداع با چین


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب