توکیو-ایرنا-به دنبال به مدت 2 می گوید: ژاپن آمادگی برای همه گیر

توسط MARI یاماگوچی توکیو (AP) — ژاپن ممکن است شامل آن شیوع کروناویروس در حال حاضر اما این کشور نیاز به بهتر مد

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

توسط MARI یاماگوچی

توکیو (AP) — ژاپن ممکن است شامل آن شیوع کروناویروس در حال حاضر اما این کشور نیاز به بهتر مدیریت بحران و انتقال دیجیتال به آماده شدن برای آینده شوک توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike می گوید.

"ما باید به مرتب کردن مشکلات و شروع به آماده سازی در حال حاضر ممکن است برای موج بعدی" Koike گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس. "من خواهد شد بصورتی پایدار و محکم تقویت سیستم است."

Koike مورد علاقه است برای برنده شدن در دور دوم در جولای 5, انتخابات, پس از به دست آوردن احترام به او رویکرد پیشگیرانه برای کنترل شیوع کروناویروس در ژاپن سرمایه است.

به عنوان همه گیر عمیقتر در بهار Koike اغلب upstaged همکار محافظه کار نخست وزیر شینزو آبه که محبوبیت رنج می برد از دست زدن به بحران و تاثیر مخربی بر اقتصاد در بالای کشت و رسوایی.

Koike است که به عنوان یک نامزد بالقوه برای موفقیت آبه که مدت او به پایان می رسد در ماه سپتامبر 2021. در حال حاضر او می گوید: او با تمرکز بر حفاظت از توکیو یک megacity با $1 تریلیون اقتصاد است.

"مقابله با کروناویروس اقدامات بسیار چالش بزرگ و مهم تر از هر چیز دیگری او گفت:" روز شنبه در آستانه 17 روز مبارزات انتخاباتی دوره انتخابات.

مراقبت به انتقاد آبه به طور مستقیم Koike گفت که او تا به حال برای هماهنگ کردن با او برای انجام کارها توسط درخواست کمک در سطح ملی بنحوی او را به کار گرفته اند همه چیز متفاوت است.

"وجود دارد که توکیو تا به حال به جلو بروید در روح تشویق دولت ملی" او گفت:. "این است که ماموریت من برای حفاظت از زندگی و سلامت از 14 میلیون نفر در این شهر و من انجام شده بود همه چیز من می توانم."

در میان چیزهای دیگر Koike می گوید: ژاپن باید نسخه خود را از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در ایالات متحده برای مبارزه با بیماری های عفونی.

او اشاره کرد که با وجود این کشور با تکنولوژی بالا تصویر به عنوان بیماری همه گیر در زمان برگزاری مراکز بهداشتی و درمانی با استفاده از دستگاه فکس برای انتقال اطلاعات پزشکی, کاهش پاسخ و به اشتراک گذاری اطلاعات. اگر چه ژاپن جهانی نسبتا مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی و مراکز بهداشت محلی بر خلاف همسایگان خود آن را به حال دچار عمده شیوع بیماری های عفونی دیگر ویروس ها مانند سارس و یا MERS بود و لذا آمادگی به سرعت واکنش نشان می دهند هنگامی که موارد شروع جوشکاری در ماه ژانویه است.

وزارت بهداشت راه اندازی در سراسر کشور آنلاین داده های سیستم تنها پس از توکیو تا به حال به عمده اصلاحات از coronavirus موارد اعداد ممکن است در میان نادرست از اطلاعات منتقل شده توسط فکس.

هر چند Koike است نه به طور کامل تحویل داده به وعده Tokyoites به خلاص شدن از شر packed رفت و آمد قطار اطمینان کافی در دسترس بودن از کودک و سالمند و مراقبت از امکانات و پایان کار زیاد حتی منتقدان او ستایش او دست زدن به این بیماری همه گیر.

تا اواخر ماه مارس هر دو آبه و Koike شد اصرار بر بازی های المپیک توکیو خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در ماه جولای. هنگامی که بازی به تعویق افتاد تا جولای 2021, Koike شروع به هل دادن برای اقدامات فوری برای مبارزه با این بیماری همه گیر و از دولت خواست به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد. آبه به نظر می رسد تمایلی به انجام آن متهم شده است از انجام بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

Koike رهبری یک گروه از رهبران محلی اصرار آبه به حرکت به شدت بیشتر و اغلب در بازدید از دفتر کار خود به مذاکره بیش از سیاست. او رهبری راه را در تنظیم برای هتل ها را در قرنطینه بیماران با هیچ یا اندک علائم به آزاد کردن تخت بیمارستان برای جلوگیری از سقوط از ضعف سیستم پزشکی در منطقه پایتخت.

"خانم Koike به نظر می رسد که موفق coronavirus وضعیت بیشتر هموار از دولت ملی" گفت: Ryosuke Nishida, یک استاد در موسسه تکنولوژی توکیو هر چند وی با اشاره به نقش خود متفاوت بود.

Koike سهام همان ملی و سیاست از موضع آبه اما ارتباط آنها شده است در مقایسه با تقلا از جنگ بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نیویورک را به لیبریا اندرو کومو دولت که شد ویران شده توسط این بیماری همه گیر.

تلویزیون سخنگو-تبدیل-سیاستمدار Koike شیک است و رسانه ها زرنگ و دانا. صاف و حرف مفت زن که تعیین کننده برای تلفن های موبایل مانند کومو او بیان و به نقطه است. او نمی ولگرد از حقایق و او دارای یک ماموریت: برای محافظت از توکیو است.

همچنین مانند کومو در اوج شیوع بیماری او برگزار شد و به روز رسانی روزانه در یوتیوب, گرفتن توجه بینندگان با هشدار در مورد "انفجار" از عفونت و خطرات "3 Cs" — بسته فضاهای مکان های شلوغ و مکالمات.

Koike همچنین مبارزه برای دریافت درخواست برای تعطیلی کسب و کار هر چه زودتر.

"آقای آبه را ندارد هر گونه اشتباه بزرگ اما دست زدن به او نگاه پست تر" به خانم Koike و برخی دیگر از رهبران محلی گفت: Yu Uchiyama دانشگاه توکیو استاد علوم سیاسی. "خانم Koike بالا مهارت های ارتباطی اما آقای آبه نمی کند."

Koike بود LDP مجلس برای نزدیک به 20 سال خدمت در کلید دولت و حزب حاکم در پست کمک به سقوط آنچه او را توصیف به عنوان یک سقف شیشه ای برای زنان در ژاپن اما یک "ورق آهن." او ژاپن را اولین زن وزیر دفاع برگزار کرده است دیگر کابینه پست. پس از شکست به پیروزی LDP ریاست جمهوری او تنظیم مناظر خود را در تبدیل شدن به توکیو اولین فرماندار زن در جولای 2016.

او لقب "پرنده مهاجر" برای رقص بین احزاب و تشکیل اتحاد — حداقل هفت بار در مقایسه با دیگر سیاستمداران ژاپنی معروف برای وفاداری خود را به حزب و جناح.

به عنوان توکیو فرماندار Koike تحت فشار قرار دادند تا برای اقدامات پوپولیستی مانند اصلاحات اداری و عاقلانه صرف و بررسی سالن های پر هزینه برای توکیو 2020 المپیک.

او نمی ارتکاب به هر گونه خاص, اصول و سیاست اهداف Nishida گفت: "اما خانم Koike اورا و او می ایستد."

تحلیلگران می گویند او تقریبا قطعی برای پیروزی در انتخابات های بعدی ماه اخیر با وجود برخی موانع از جمله چالش توسط بازیگر محبوب-تبدیل-سیاستمدار تارو Yamamoto. او می خواهد به لغو بازی های المپیک توکیو و استفاده از صندوق ذخیره برای کمک به مردم آسیب دیده توسط coronavirus بحران است.

Koike می گوید که به جای او می خواهد در این بازی به یک مدل برای آینده بازی های المپیک و پارالمپیک در حالی که پیدا کردن راه هایی برای ساده و به صرفه است.

"وجود دارد بسیاری از مسائل حل می شود اما زمانی که ما سهم عمده جهانی را هدف می توان آن را تبدیل به یک اثبات پیروزی ما در برابر coronavirus," او گفت:. "چه یک رویداد معنی دار آن خواهد بود."

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchitinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن