زیمبابوه وزیر بهداشت بازداشت COVID-19 پیوند مورد

توسط FARAI MUTSAKA هراره زیمبابوه (AP) — زیمبابوه وزیر بهداشت بود و انتظار می رود به نظر می رسد در دادگاه روز

توسط NEWSSHANS در 31 خرداد 1399

توسط FARAI MUTSAKA

هراره زیمبابوه (AP) — زیمبابوه وزیر بهداشت بود و انتظار می رود به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه به صورت اتهامات غیر قانونی اعطای چند میلیون دلار قرارداد برای COVID-19 تست کیت مواد مخدر و تجهیزات حفاظت فردی به سایه شرکت.

این کشور در آژانس ضد فساد دستگیر عوبدیا Moyo در روز جمعه به عنوان رسوایی roiled کشور و بازی کردن در رسانه های اجتماعی که در آن برخی از روزنامه نگاران محلی در معرض چگونه Moyo گفته تصمیم این شرکت برای فروش تجهیزات پزشکی به دولت در قیمت های متورم است که شامل ماسک صورت برای 28 دلار هر.

دولت لغو این قرارداد در پی داد و بیداد.

یکی از رئیس جمهور Emmerson Mnangagwa پسران بود مجبور به صدور بیانیه ای انکار لینک شرکت پس از, تصاویر جدیدی از زیمبابوه نماینده این شرکت با بهره گیری این شرکت از رئیس جمهور و همسر و فرزندان در چندین رویداد.

این نماینده Delish Nguwaya و برخی از مقامات بالا از ملی مواد مخدر تدارکات آژانس در حال حاضر در مواجهه با اتهامات مربوط به رسوایی.

Nguwaya است متهم به دروغ گفت این شرکت بود داروهای تولیدی شرکت در سوئیس "در حالی که آن را صرفا یک شرکت مشاور با تجربه در تولید دارو و محصولات پزشکی" با توجه به اتهام ورق.

رسوایی می آید به عنوان حرفه ای بهداشت و درمان از جمله پرستاران و پزشکان در زیمبابوه در حال اعتصاب هستند و خواستار پرداخت حقوق خود را به دلار آمریکا. آنها استدلال می کنند که نرخ تورم که در حال حاضر بالاتر از 750% و فرسایش ارزش ارز محلی ارائه شده اند درآمد بی ارزش است. اکثر معامله گران هزینه کالاهای خود را به دلار ایالات متحده در جنوب کشور آفریقایی است که به مدت طولانی با آن مواجه سقوط اقتصادی.

بهداشت حرفه ای نیز شکایت در مورد عدم مناسب دنده محافظ به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش می یابد.

زیمبابوه نزدیک به 500 مورد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب