2 برای SpaceX 1 فضانورد راه اندازی با بیش طوفان

توسط مارسیا دونن اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — SpaceX فشرده پیش رو با تلاش دوم برای راه اندازی فضانوردا

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399

توسط مارسیا دونن

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — SpaceX فشرده پیش رو با تلاش دوم برای راه اندازی فضانوردان برای ناسا — تاریخی برای اولین بار یک شرکت خصوصی — اما بیشتر از آب و هوای طوفانی در معرض تهدید بیشتر به تاخیر می اندازد.

ایلان شرکت آمد و در عرض 17 دقیقه روز شنبه از راه اندازی یک جفت از فضانوردان ناسا برای اولین بار در نزدیک به یک دهه از ایالات متحده قبل از خطر رعد و برق مجبور به تاخیر بیاندازد.

ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: مدیران بحث که آیا به دست انداز آینده راه اندازی تلاش از شنبه تا پنج شنبه به استفاده از یک کمی بهبود هوا در مرکز فضایی کندی.

در یک کنفرانس خبری جمعه Bridenstine و تاکید کرد که باید برای ایمنی, برای فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken — مهم نیست که چگونه بسیاری از زمان آن طول می کشد به راه اندازی آنها را در یک SpaceX Dragon کپسول بالای SpaceX Falcon 9 rocket به ایستگاه فضایی بین المللی.

"ما نمی توانیم فراموش نکنید که این یک تست پرواز. This — is — a — test — پرواز" او تکرار شود. "ما خواهد شد زمانی که همه چیز را به عنوان امن که ما احتمالا می تواند آن را."

پیش بینی قرار داده و شانس قابل قبول آب و شرایط روز شنبه در 50-50 با چشم انداز بهبود به 60 درصد مطلوب در روز یکشنبه. باران و ابر شد و نگرانی های اصلی برای هر دو روز.

در حالی که ناسا خواست تماشاگران به ماندن در خانه به دلیل همه گیر نخست مشاهده نقاط در منطقه پارک ها و سواحل بسته بندی شده بودند روز شنبه. یک آخر هفته راه اندازی می رسم حتی بزرگتر جمعیت. مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده بازگشایی پنج شنبه پس از 2 1/2-ماه خاموش کردن و در عرض چند ساعت تمام از 4000 بلیط جامعی شد برای شنبه راه اندازی تلاش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس شد و انتظار می رود به بازگشت برای شنبه تلاش. تعدادی از کارکنان و خبرنگاران و مهمانان در داخل باقی مانده است بسیار محدود و به دلیل همه گیر.

آیا تلاش ساخته شده است شنبه یا یکشنبه, "وجود خواهد داشت بدون فشار. ما راه اندازی خواهد شد زمانی که ما در حال آماده" Bridenstine گفت.

آخرین بار فضانوردان به مدار راه اندازی از این ایالات متحده بود که در سال 2011 هنگامی که آتلانتیس بسته کردن 30 ساله شاتل فضایی برنامه. هرلی در این ماموریت به عنوان به خوبی.

ناسا استخدام SpaceX و بوئینگ در سال 2014 به گرفتن توپ نورد دوباره — لگد زدن تجاری انقلاب برای مردم به کم مدار زمین توجه کنند. در ضمن ناسا صرف میلیاردها دلار برای خرید صندلی های روسی سایوز کپسول برای آمریکا فضانوردان به منظور حفظ ایستگاه فضایی کارکنان.

بوئینگ اولین فضانورد پرواز در شرکت Starliner کپسول است و انتظار نمی رود تا سال آینده.

Bridenstine ارائه شده بالا ستایش مشک روز جمعه و همه خود را لمس شخصی: spiffy spacesuits تسلا سواری به سکوی پرتاب یک رنگ هماهنگ موشک و کپسول — و بیشتر.

مشک را به ارمغان آورده است "چشم انداز و الهام" به فضایی آمریکا برنامه Bridenstine گفت. در حالی که وجود دارد گاهی اوقات کمی تنش میان ناسا و اسپیس ایکس "او به من می دهد و تعهد او ارائه می شود که تعهد. اتفاقی است که در هر زمان تنها."

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب