Zanardi پایدار اما پزشکان هشدار می دهند تا از عوارض احتمالی

رم (AP) — پزشکان درمان, ایتالیایی, مسابقه اتومبیل رانی, قهرمان تبدیل پارالمپیک مدال طلا الکس Zanardi می گویند

توسط NEWSSHANS در 1 تیر 1399

رم (AP) — پزشکان درمان, ایتالیایی, مسابقه اتومبیل رانی, قهرمان تبدیل پارالمپیک مدال طلا الکس Zanardi می گویند او همچنان پایدار پس از یک تصادف در handbike است اما در خطر ابتلا به عوارض پیش بینی نشده.

در پزشکی جدید به روز رسانی پنج شنبه, سانتا ماریا alle Scotte در بیمارستان سینا گفت: دیگر Zanardi علائم حیاتی پایدار باقی می ماند بهتر است او است. اما به روز رسانی هشدار داد که بیماری های عصبی باقی مانده قبر و که پزشکان نمی تواند "رد احتمال عوارض جانبی."

Zanardi که از دست هر دو از پاهای خود را در یک مسابقه اتومبیل رانی, سقوط نزدیک به 20 سال پیش بوده و در پزشکی ناشی از کما و در ونتیلاتور از او سقوط کرد و خود را handbike به یک کامیون در نزدیکی شهر اهل توسکانی از Pienza در طول یک مسابقه رله جمعه.

پزشکان می گویند او دچار جدی صورت و جمجمه تروما و هشدار داده اند ممکن است صدمه به مغز.

53 سال Zanardi موفق به کسب دو قهرمانی در سبد خرید در ایالات متحده و تا به حال دو نانامی به بازی در فرمول یک. او سقوط کرد و در طول یک سبد رویداد در آلمان در سال 2001 زمانی که هر دو از پاهای خود را قطع شده بود در یک تصادف وحشتناک, آخر هفته پس از حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11.

در طول بازیابی Zanardi خود را طراحی پروتز و آموخته به راه رفتن دوباره. او سپس توجه خود را تبدیل به دوچرخه سواری و توسعه یافته به یکی از مهمترین و انجام ورزشکاران در جهان است. او موفق به کسب چهار مدال طلا و دو silvers در سال 2012 و 2016 پارالمپیک, رقابت در ماراتن نیویورک و تنظیم یک مرد آهنین رکورد در کلاس های خود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب