نظر شما: مهار شتاب از تظاهرات برای تغییر

به عنوان ابراز قبلا در مصاحبه های تلفنی با رسانه های مختلف افسران کمیته اجرایی و اعضای Wilkes-Barre, NAACP

توسط NEWSSHANS در 21 خرداد 1399

به عنوان ابراز قبلا در مصاحبه های تلفنی با رسانه های مختلف افسران کمیته اجرایی و اعضای Wilkes-Barre, NAACP خود را بیان صمیمانه تسلیت به خانواده های Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و جورج فلوید.

پس آفریقایی در اینجا وارد در 1619 ما تحمل بیش از 400 سال از نژاد پرستی.

در سال 2020 در فوریه. 23 شاهد بودیم در فیلم قتل Ahmaud Arbery مسالمت آمیز در حالی که آهسته دویدن در نیوبرانزویک., در حال دنبال کردن مانند یک آهو توسط نژادپرستان سفید.

در مارس 13, ما شنیده در مورد قتل بی رحمانه از Breonna تیلور که به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار به هنگام خواب در آپارتمان خود توسط سرزده مأموران اجرای قانون در لوئیزویل کنت., با هیچ bodycam فیلم. در حالی که فرد آنها به دنبال در حال حاضر در بازداشت پلیس.

در این روز یادبود در حالی که پرداخت ادای احترام به مردان و زنانی که در خدمت و زندگی خود را قربانی خدمت در نیروهای مسلح ما و اذعان وحشتناک نقطه عطف از یک صد هزار آمریکایی در حال مرگ از بدترین جهانی همه گیر همیشه شاهد این قتل وحشتناک از جورج فلوید توسط چهار عضو از اجرای قانون در شهر, مینیاپولیس, Minn. مشاهده شد در یک نوار ویدئویی.

هر کسی با یک قلب نمی تواند چشم پوشی از آنچه که آنها از دیدن درست قبل از اینکه چشم خود را. این مدرن روز مجازات گزارشی مرد توسط اعضای اجرای قانون است. و شهرستانها در سراسر ایالات متحده و جهان در پاسخ با تظاهرات. حتی اینجا در شهر Wilkes-Barre ما شاهد بزرگترین تظاهرات در تاریخ این شهر.

نسل جدیدی از مبارزان آزادی از همه راه راه است و به خیابان آمدند. در میان همه گیر مرگبار قرار دادن زندگی خود و زندگی عزیزان خود را در معرض خطر با توجه به این کشنده COVID-19 همه گیر و گفت: "ما در حال رفتن به آن را ندارد و به اندازه کافی به اندازه کافی است."

دیدن تنوع معترضان من دوباره احساس من پس از 9/11 که ما همه در این با هم.

این Wilkes-Barre, NAACP تحسین صلح آمیز و بدون خشونت معترضان از زندگی مهم جنبش است. این Wilkes-Barre, NAACP نیز همچنین می خواهم به تحسین Wilkes-Barre شهردار George C. Brown و رئیس پلیس جوزف Coffay برای نشان دادن حمایت خود را از معترضان مسالمت آمیز با حضور خود در این تجمع در میدان عمومی این هفته.

این شهر Wilkes-Barre مثل همه دیگران باید برخی از کار را به انجام. عدم تنوع در محلی و شهرستان دولت بد است و باید رسیدگی شود. شهر باید منعکس کننده تنوع و ساکنان آن است.

به عنوان یک نقشه راه ما باید بررسی سیاست های رئیس جمهور نیروی کار در قرن 21 پلیس وارد شده توسط دولت اوباما و استخراج از آنها را به آنچه که ممکن است مفید باشد در اینجا در شهر Wilkes-Barre. سیاست بدون اجرای ثابت کرده است که بی اثر است.

این جنبش در معرض 400 سال از نژادپرستی نظاممند گرفتار شده است که کشور ما و این لایحه آمده است به علت.

انرژی است که ما millennials نشان داده اند باید کشف و ضبط و به دنبال از طریق قدرت خود را در صندوق های رای. امریکا اذعان کرده است اعتراضات خود را در حال حاضر اجازه دهید امریکا اذعان صدای خود را با رأی خود را.

امریکا قوی و قدرتمند ملت در ادامه به تکامل را به یک ملت بزرگ است. که می آید از احترام به همه شهروندان است.

تصور کنید که بالقوه از همه آمریکایی ها بدون فیل نژادپرستی در پشت خود را.

Ronald L. Felton

رئیس جمهور

NAACP Wilkes-Barre شعبه شماره 2306tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب