منطقه وایومینگ برای رفتن به تمام مجازی برای شروع مدرسه

EXETER -- منطقه وایومینگ سومین منطقه مدرسه لوزرن شهرستان در دو روز برای تصمیم گیری یادگیری آنلاین در ابت

توسط NEWSSHANS در 24 مرداد 1399

EXETER -- منطقه وایومینگ سومین منطقه مدرسه لوزرن شهرستان در دو روز برای تصمیم گیری یادگیری آنلاین در ابتدای سال مدرسه تبدیل شد ، با توجه به نامه ای که در وب سایت منطقه توسط مدیر برنامه درسی رابرت Galella فرستاده شده است.

در حالی که این ولسوالی با مقامات دولتی و افراد محلی مشورت می کند، "در پایان، این کار به یک تصمیم محلی می انجامد تا جایی که منطقه مدرسه نیاز دارد تا امنیت دانش آموزان و کارکنان خود را در درجه اول تضمین کند. ما در این زمان مطمئن هستیم که تغییر دادن تداوم برنامه آموزش و پرورش ما به یک مدل مجازی، امن ترین جو را فراهم خواهد کرد،" Galella نوشت.

این منطقه از کلاس درس گوگل استفاده خواهد کرد، و معلمان منطقه "ارائه و ارائه برنامه درسی خود را به دانش آموزان ما، که ما معتقدیم نه تنها بهترین آموزش و پرورش به شرطی که ما قادر به در طول این زمان به چالش کشیدن اما امن ترین."

این تفاوت با روش مورد استفاده در بهار پس از دولت تام ولف دستور داد تمام مدارس بسته آغاز مارس 16، زمانی که منطقه استفاده از Edgenuity و سیستم عامل Odysseyware برای ارائه آنچه دولت لقب "تداوم آموزش و پرورش".

گاللا نوشت: «با کلاس درس گوگل، دانش آموزان قادر خواهند بود در زمان واقعی که می توانند پرسش کنند، پاسخ دهند و به طور فعال به بحث در کلاس درس بپردازند، مشارکت کنند»

ما باید این مدل مجازی را پیاده سازی کنیم تا از ایمنی دانش آموزان و کارکنان مان اطمینان حاصل کنیم زیرا یک بار دیگر، در اینکه در کار با کودکان به خودمان درست می شود - این سوال همچنان به وجود می اید - چگونه می توانیم دور شدن اجتماعی توصیه شده را در دستورالعمل CDC حفظ کنیم؟ و پاسخی که ما به آن باز می گردیم، یادگیری مجازی است تا زمانی که از سطح ملی، ایالتی و محلی اطمینان داشته و مطمئن بشود که بازگشت به مدرسه امن است.»

پیام جداگانه اعلام تغییر در وب سایت منطقه و معرفی نامه می افزاید : اطلاعات در مورد آموزش و پرورش ویژه. مدیران برای بسیاری از مناطق بارها نگرانی در مورد ارائه توجه اضافه شده مورد نیاز برای برخی از دانش آموزان نیازهای ویژه هنگامی که درس های در کلاس ترکیبی و یا کاهش یافته به طور کامل ابراز.

در نوشته های وب سایت اشاره شده است که در حالی که اکثر دانش آموزان خواهد شد یادگیری مجازی ، "استثنا خواهد شد برخی از کلاس های آموزش و پرورش ویژه ؛ آن دانش آموزان به داخل ساختمان ها خواهند امد. معلم با استفاده از کلاس درس گوگل دستور خواهد داد و ارائه جریان زندگی می کنند و همچنین ضبط درس. همه دانش آموزان یک کتاب کروم دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیر ساختمان خود تماس بگیرید."

Galella خانواده های ثبت نام شده در مدارس سایبری خارج و یا در مدرسه سایبری خود منطقه را تشویق می کند "لطفا در نظر داشتن دانش آموز (ها) خود را بهره گیری از آموزش توسط معلمان خود را در این مدل مجازی است."

برخلاف Crestwood، که اعلام کرد آن را تمام مجازی تا حداقل اکتبر 1، و یا وایومینگ دره غرب، که اعلام یادگیری از راه دور تنها از طریق اکتبر 9، Galella گفت: درس های همه راه دور در منطقه وایومینگ از طریق اولین دوره نشانه گذاری اجرا، که به پایان می رسد نوامبر 10. همچنین او اشاره می کند که "ما همچنان به ارزیابی آنچه ممکن است تغییرات با همه گیر صورت می دهد ادامه خواهد داد."

کلاس های گوگل در نظر گرفته شده است به طور همزمان بنابراین همه دانش آموزان در درس مجازی شبیه به یک روز در مدرسه شرکت می کنند، اما گالا می گوید که "اگر فرزند شما قادر به شرکت در طول روز مدرسه هنگامی که برنامه سطح ساختمان توسعه یافته و به اشتراک گذاشته؛ لطفا ً به مدیر خود ایمیل کنید و دلیل و پاسخی برای شما ارائه شود."

Wyoming منطقه، Crestwood و وایومینگ دره غرب همه طرح های ترکیبی به تصویب رسید چند هفته پیش، قصد تقسیم دانش آموزان به دو گروه، با یک گروه در مدرسه در حالی که دیگر آنلاین در خانه آموخته است. دو گروه به طور متناوب در راه بین دو حالت. هر سه به دور دست فقط برای شروع سال تغییر کرد.

منطقه هازلتون اولین منطقه محلی بود که برای شروع فقط از راه دور انتخاب کرد.

رسیدن به مارک گایدیش در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydishtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن