جهان به احتمال زیاد می تواند ضبط و ذخیره CO2 به اندازه کافی برای دیدار با اهداف آب و هوا

جذب و ذخیره سازی دی اکسید کربن (CO2) در زیر زمین یکی از مولفه های کلیدی از پنل بین دولتی تغییرات آب و هوایی (I

توسط NEWSSHANS در 5 خرداد 1399

جذب و ذخیره سازی دی اکسید کربن (CO2) در زیر زمین یکی از مولفه های کلیدی از پنل بین دولتی تغییرات آب و هوایی (IPCC) گزارش در مورد چگونه به نگه داشتن گرمایش جهانی به کمتر از 2°C بالاتر از پیش صنعتی سطح 2100. جذب و ذخیره سازی کربن (CCS) می توان در کنار سایر مداخلات مانند انرژی های تجدید پذیر و صرفه جویی در انرژی و برق از بخش حمل و نقل.

IPCC استفاده از مدل برای ایجاد حدود 1200 تکنولوژی حالات موجب آن تغییرات آب و هوایی به اهداف در حال ملاقات با استفاده از ترکیبی از این مداخلات که اکثر آنها نیاز به استفاده از CCS. در حال حاضر تجزیه و تحلیل جدید از امپریال کالج لندن که به تازگی در انرژی و محیط زیست علمنشان می دهد که بیش از 2,700 Gigatonnes (Gt) از دی اکسید کربن (CO2) کافی خواهد بود برای دیدار با IPCC جهانی گرم شدن اهداف.

این است که به مراتب کمتر از پیشرو برآورد دانشگاهی و گروه های صنعت از آنچه در دسترس است که نشان می دهد وجود دارد بیش از 10000 Gt CO2 فضای ذخیره سازی در سطح جهان است. آن را نیز در بر داشت که نرخ فعلی رشد ظرفیت نصب شده از CCS است که در مسیر رسیدن به برخی از اهداف مشخص شده در گزارش IPCC اما تحقیقات و تجاری تلاش باید تمرکز بر حفظ این رشد در حالی که شناسایی زیرزمینی به اندازه کافی فضا برای ذخیره این مقدار CO2.

The research team, led by Dr. Christopher Zahasky at Imperial's Department of Earth Science and Engineering, found that worldwide, there has been 8.6 percent growth in CCS capacity over the past 20 years, putting us on a trajectory to meet many climate change mitigation scenarios that include CCS as part of the mix. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

تیم تحقیقاتی به رهبری دکتر کریستوفر Zahasky در امپریال بخش علوم زمین و مهندسی یافت که در سراسر جهان وجود داشته است 8.6 درصد رشد در CCS ظرفیت بیش از 20 سال گذشته قرار دادن ما در یک مسیر برای دیدار با بسیاری از تغییرات آب و هوایی کاهش حالات که شامل CCS به عنوان بخشی از مخلوط. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

CCS شامل به دام انداختن CO2 در آن منبع انتشار چنین به عنوان سوخت فسیلی نیروگاه و آن را ذخیره سازی زیرزمینی به نگه داشتن آن را از ورود به جو است. همراه با دیگر تغییرات آب و هوایی استراتژی کاهش CCS می تواند کمک به جهان در رسیدن به کاهش تغییرات آب و هوایی به اهداف تعیین شده توسط IPCC. اما تا زمانی که در حال حاضر میزان ذخیره سازی مورد نیاز شده است به طور خاص اندازه گیری.

این مطالعه نشان داده است برای اولین بار است که حداکثر فضای ذخیره سازی مورد نیاز است تنها حدود 2,700 Gt اما که از این مقدار رشد خواهد کرد اگر CCS استقرار تاخیر است. محققان این کار را با ترکیب داده ها در 20 سال گذشته از رشد در CCS اطلاعات تاریخی نرخ رشد در زیرساخت های انرژی و مدل های معمول استفاده می شود برای نظارت بر تخلیه از منابع طبیعی است.

تیم تحقیقاتی به رهبری دکتر کریستوفر Zahasky در امپریال بخش علوم زمین و مهندسی یافت که در سراسر جهان وجود داشته است به 8.6 درصد رشد در CCS ظرفیت بیش از 20 سال گذشته قرار دادن ما در یک مسیر برای دیدار با بسیاری از تغییرات آب و هوایی کاهش حالات که شامل CCS به عنوان بخشی از مخلوط. دکتر Zahasky که در حال حاضر دستیار استاد در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون اما انجام این کار در امپریال گفت:

مطالعه همکاری نویسنده دکتر ساموئل Krevor همچنین از دپارتمان علوم زمین و مهندسی گفت:

محققان می گویند که این نرخ در آن CO2 ذخیره شده است مهم است و در موفقیت آن در کاهش تغییرات آب و هوایی. سریع تر CO2 ذخیره شده است کمتر از مجموع زیرسطحی سازی منابع مورد نیاز برای برآورده سازی اهداف است. دلیل این است که آن را می شود سخت تر برای پیدا کردن مخازن جدید و یا استفاده بیشتر از مخزن موجود به عنوان تبدیل شدن آنها کامل است. آنها دریافتند که ذخیره سازی سریع تر و زودتر از زمان استقرار ممکن است مورد نیاز برای کمک به دولت در دیدار با جاه طلبانه ترین کاهش تغییرات آب و هوایی سناریوهای شناسایی شده توسط IPCC.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که چگونه با استفاده از مدل های رشد یک ابزار رایج در ارزیابی منابع می تواند کمک به صنعت و دولت برای نظارت بر کوتاه مدت CCS استقرار پیشرفت و دراز مدت منابع مورد نیاز است. محققان اشاره می کنند که جلسه CCS ذخیره سازی مورد نیاز را نمی توان به خودی خود کافی برای دیدار با IPCC کاهش تغییرات آب و هوایی به اهداف. دکتر Krevor گفت:

ارائه شده توسط: امپریال کالج لندن [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آلما کشف عظیم دیسک دوار در اوایل جهان


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب