گرگ قانونگذاران برخورد بیش اضطراری اعلام

By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO و مایکل RUBINKAM HARRISBURG, Pa. (AP) — لیبریا تام گرگ و عربستان-چراغ قوه مقن

توسط NEWSSHANS در 21 خرداد 1399

By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO و مایکل RUBINKAM

HARRISBURG, Pa. (AP) — لیبریا تام گرگ و عربستان-چراغ قوه مقننه به رهبری نسبت به قانونی برخورد یکشنبه بیش اضطراری اعلام او صادر شده در آغاز همه گیر با نمایندگان مجلس رای گیری برای پایان دادن به آن و گرگ اصرار او دارای حق وتو قدرت.

تا حد زیادی در پارتی-خط رای مجلس تصویب اواخر روز سه شنبه پایان دادن به گرگ 3-ماه-پیر اضطراری اعلام و شروع مجدد کسب و کار و دیگر فعالیت های تعطیل به عنوان COVID-19 شروع به سفت گرفتن آن در پنسیلوانیا است. خرده فروشان و بسیاری از دیگر انواع کسب و کار شده اند مجاز به بازگشایی اما با محدودیت.

حامیان قطعنامه — که آنها ادعا می انجام دور با بسیاری از, اگر نه همه, همه گیر محدودیت داشت که قانون دولت اجازه مجلس برای پایان دادن به اورژانس اعلام یک جانبه. ولف معتقد است که هنوز هم نیاز به حمایت و قول داد روز شنبه برای مبارزه با این قطعنامه در دادگاه.

خانه رهبری نیز تهدید به اقدام قانونی.

"اگر استاندار بخواهد به آشکارا نقض ساده خواندن قانون ما به بررسی تمام اقدامات قانونی در دسترس ما به عمل در جهت منافع ساکنان مشترک المنافع" رهبر جناح اکثریت مجلس Bryan کاتلر, R-لنکستر گفت: در انتشار اخبار چهارشنبه.

در اوایل نامه ای به مجلس, اعضای گرگ گفت: قطعنامه ای که پاک قوه مقننه قرار دادن بودجه فدرال در معرض خطر و "فلج مشترک المنافع توانایی تهیه منابع به سرعت و قاطعانه است."

گرگ گفت که او را "رد" این قطعنامه اگر آن را می سازد آن را به میز او اما استدلال کرد که بسیاری از خاموش خواهد نمی شود.

"این قطعنامه نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد وزیر بهداشت را از جمله بسته شدن کسب و کار, سفارشات, ایمنی ساختمان سفارشات و کسب و کار ایمنی سفارشات و در نتیجه دولت را مرحله به مرحله بازگشایی طرح و مربوط به سفارشات را در محل باقی می ماند," گرگ سخنگوی Lyndsay Kensinger گفت: در یک ایمیل.

جمهوریخواهان استدلال کرد که گرگ به حال تجاوز اقتدار خود را از جمله با یک فرایند که در آن کسب و کار می تواند به دنبال چشم پوشی است که به آنها گفته شده بود بیش از حد مرموز.

"آن را تبدیل به آشکار است که برای کل کشور این تصمیمات هستند که ساخته شده توسط یک مرد, فرماندار" استدلال بهداشت ، جودی Ward, R-بلر. "چگونه می تواند به ما اجازه می دهد یک مرد برای ادامه به تصمیم گیری های ضعیف برای میلیون ها?"

دموکرات ها گفت: این قطعنامه زودرس قرار داده و سلامت مردم در خطر است.

"هیچ دولت دیگر به پایان رسیده خود را اعلام اورژانس" گفت: سناتور. لیزا Boscola D-لهای. "یک دلیل وجود دارد که چرا."

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات روز شنبه:

ورزش ممکن است رزومه

ورزشی مسابقات در تمام سطوح در پنسیلوانیا مجاز خواهد بود به رزومه با محدودیت تحت هدایت صادر شنبه توسط گرگ دولت.

مدرسه که تعطیل شد, وقتی گرگ بسته K-12 مدرسه در ماه مارس برای کمک به کاهش سرعت گسترش جدید coronavirus ممکن است رزومه یک بار در مناطق آموزش و پرورش توسعه ورزشی بهداشت و ایمنی برنامه ریزی فرمانداری گفت. کالج, تفریحی و ورزشی جوانان نیز ممکن است راه اندازی مجدد.

گردهمایی بازیکنان و مربیان و مسئولان و تماشاگران خواهد بود محدود به 25 برای استان ها در "زرد" فاز گرگ بازگشایی طرح و 250 و یا 50 درصد ظرفیت برای کسانی که در کمتر محدود "سبز" فاز با توجه به راهنمایی.

ورزش حرفه ای در "زرد" استان ها مجاز به بازی بدون طرفداران در می ایستد. نرم افزار مسابقات وقوع در "سبز" استان ها مجاز هستند برگزار می شود و در مقابل بیش از 250 نفر است.

___

سرگرمی در هوای آزاد

گرگ دولت جدید صادر راهنمایی در هوای آزاد, تفریح و سرگرمی, چهارشنبه, گفته, کسب و کار است که ارائه, دوچرخه سواری در کوهستان مینی گلف در رفتن چرخ دستی سنگ, کوهنوردی, پینت بال, اسب سواری, تنیس, تیراندازی با کمان یا تیر و فعالیت های مشابه می توانید از سرگیری عملیات با محدودیت.

کسانی که کسب و کار باید خود را حفظ فضاهای داخلی خارج از محدوده به جز دستشویی فروش بلیط و ورود. آنها همچنین باید جلوگیری از مشتریان از تجمع در ورودی دروازه کیوسک و امتیاز می ایستد, مقامات گفت.

___

موارد

دولت وزارت بهداشت در چهارشنبه گزارش 48 اضافی coronavirus مرگ و میر بالا بردن سطح ایالت در مجموع به 6,062.

مقامات بهداشتی گزارش 410 عفونت های جدید, آوردن ایالت مجموع به حدود 77,000.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار. هیچ اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم به طور کامل بهبود یافتند.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن