پلیس کشتن راننده کامیون که اخراج در آماج آنها در طول تعقیب و گریز

LEROY, n. y. (AP) — راننده یک نیمه کامیون در زمان خاموش در طول توقف ترافیک در شمال ایالت نیویورک و چراغ پلیس د

توسط NEWSSHANS در 8 خرداد 1399

LEROY, n. y. (AP) — راننده یک نیمه کامیون در زمان خاموش در طول توقف ترافیک در شمال ایالت نیویورک و چراغ پلیس در یک مستقیم تعقیب و گریز است که در آن او ساخته شده U-نوبت منفجر موبایل و اخراج در افسران توقف تنها زمانی که آنها شلیک و او را کشته, مقامات گفت.

پلیس در Genesee County روستای LeRoy حدود 20 مایلی جنوب غربی روچستر متوقف شد راننده کامیون برای بالا بردن سرعت یکشنبه شب در غرب خیابان اصلی رئیس پلیس Chris Hayward گفت:

راننده کامیون نمی خواهد دنبال دستورالعمل و سوار دور در حالی که یک افسر شد بر روی کامیون او را مجبور به پرش.

پلیس به دنبال راننده کامیون که به سرعت های بالا ساخته شده اما تو نوبت و چند ضربه اتومبیل های گشت با تیراندازی به باتاویا حدود 10 مایل دورتر, مقامات گفت. او به LeRoy و سپس چراغ پلیس به جنسو, 20 مایل دور.

تعقیب به پایان رسید وجود دارد که افسران اخراج در او. درگذشت او در صحنه, مقامات گفت. جزئیات بیشتر در مورد راننده کامیون از جمله نام و نام خانوادگی کارفرما و آنچه او تخلیه نشده اند منتشر شد.

معلوم نیست چرا راننده کامیون سوار کردن در طول توقف Livingston County Sheriff توماس Dougherty گفت. او به نظر می رسد با هدف آسیب افسران اما موفق نیست کلانتر گفت: نه بوده و هر غیرنظامیان صدمه دیده است.

"او تا به حال بدون توجه به زندگی انسان بافی این نیمه تمام بیش از دو خط به طور خاص در ما گشت اتومبیل" Dougherty گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن