با مراسم لغو تنهاست تاج گل در وایومینگ بنای افتخارات قهرمانان به خاک افتاده

مارسلا استار, رئيس جمهور از وایومینگ بنای انجمن غرفه بعدی به یک تاج گل ابریشم بود که قرار داده شده در سایت ت

توسط NEWSSHANS در 13 تیر 1399
 Marcella Starr, president of the Wyoming Monument Association, stands next to a silk wreath which was placed at the historic site Thursday morning. The annual commemoration of the July 3, 1778 Battle of Wyoming has been canceled for only the second time in its 142-year history due to the coronavirus outbreak. Bill O’Boyle | Times Leader

مارسلا استار, رئيس جمهور از وایومینگ بنای انجمن غرفه بعدی به یک تاج گل ابریشم بود که قرار داده شده در سایت تاریخی پنج شنبه صبح. سالانه بزرگداشت جولای 3, 1778 نبرد وایومینگ لغو شده است تنها برای دومین بار در آن 142 سال سابقه با توجه به شیوع کروناویروس.

لایحه O'Boyle | زمان رهبر

وایومینگ — انفرادی تاج گل قرار داده شد روز پنج شنبه در وایومینگ بنای تاریخی در حافظه از 340 آمریکا مردان و زنان و کودکان جان باخته در جنگ و کشتار از وایومینگ.

مارسلا استار, رئيس جمهور از وایومینگ بنای انجمن قرار داده شده از ابریشم تاج گل در سایت تاریخی.

تنها برای دومین بار در آن 142 سال سابقه مراسم لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این تصمیم اعلام شد در اوایل سال جاری توسط وایومینگ یادبود انجمن و وایومینگ بنای انجمن.

"این یک تصمیم دشوار برای لغو جولای 4, رویداد" استار گفت. "این می شده اند 142 سال برای جمع آوری."

استار گفت: هر دو وایومینگ بنای انجمن و وایومینگ یادبود انجمن موافقت کرد که آنها نمی خواهند به تصویر کشیده شده به عنوان غیر مسئولانه برای برگزاری سالانه مراسم در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"نه سازمان را از هر گونه کنترل اجتماعی فاصله و استفاده اجباری از ماسک محافظ," استار گفت. "هر سال حدود تا 1000 نفر در این رویداد حضور نداشت."

استار گفت: هر دو سازمان به جلو نگاه به رویداد سال آینده است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه, جولای 3, 2021.

برای اطلاعات بیشتر برو به وایومینگ یادبود انجمن Facebook صفحه.

وایومینگ یادبود انجمن در سال 1878 تاسیس شد به مناسبت سالگرد 100 از نبرد وایومینگ (همچنین به عنوان شناخته شده وایومینگ دره کشتار). این جنگ انقلابی جنگ بود و مبارزه در جولای 3, 1778

نبرد

از سایت revolutionarywar.ما:

نبرد, وایومینگ, همچنین شناخته شده به عنوان وایومینگ قتل عام یک برخورد بین آمریکا پرستان و وفاداران به همراه ایروکیز مهاجمان که صورت گرفت در وایومینگ دره پنسیلوانیا است.

پس از نبرد مهاجران ادعا کرد که ایروکیز اظهارات شکار کرده و کشته فرار پرستان قبل از استفاده از مراسم شکنجه برابر 30 تا 40 بود که تسلیم تا زمانی که آنها کشته شده اند.

ارتش: نیروهای آمریکایی مأمور شد که توسط سرهنگ Zebulon ساقی و شامل حدود 360 سربازان. نیروهای انگلیسی بود فرمان توسط سرهنگ جان باتلر و شامل حدود 574 سربازان و سرخپوستان.

تلفات: آمریکایی کشته شد و تخمین زده می شود 340 کشته و 5 تا 20 دستگیر شده است. انگلیسی تلفات برآورد شد به 3 کشته و 8 زخمی شدند.

نتیجه: نتیجه نبرد بریتانیا بود-ایروکیز پیروزی. این نبرد بخشی از شمال تئاتر 1778-82.

پس

سرهنگ باتلر ادعا کرد که نیروی خود را در زمان 227 موهای رنگ شده سوخته از 1000 خانه و سوار کردن 1,000 گاو به علاوه بسیاری از گوسفند و خوک. از سنکا سرخپوستان بودند خشم از اتهامات جنایات آنها گفت: آنها تا به حال نه متعهد.

بعد از آن که سال, یوسف, Brant تحت فرماندهی ساقی بیشتر انتقام در دره آلبالو قتل عام.

گزارش ها از قتل عام زندانیان و جنایات در وایومینگ خشم آمریکا. پس از آن سرهنگ توماس هارتلی وارد با اضافی قاره هنگ کرد از دره به تلاش برای برداشت محصولات زراعی است. آنها پیوست توسط چند شرکت های شبه نظامی از جمله دنیسون که نقض آزادی مشروط خود را برای پیوستن به نیروی.

در ماه سپتامبر هارتلی و دنیسون صعود شرق شعبه Susquehanna با 130 سربازان از بین بردن هندی روستاها تا آنجا که Tioga و دوره نقاهت بعد از یک مقدار زیادی از غارت گرفته شده در این حمله. آنها skirmished با دشمن سرخپوستان و عقب نشینی زمانی که آنها متوجه شدند که یوسف Brant شد نصب و راه اندازی یک نیروی بزرگ در Unadilla.

تصمیم

در یک بار رهبر داستان در اوایل سال جاری, انجمن رئیس جمهور فرانک Conyngham گفت: این گروه منتظر ماند تا پس از روز یادبود برای دیدن وضعیت محدودیت.

با توجه به جمعیت زیادی که در حضور بسیاری از آنها در حال نشسته و نزدیک به هم و در زیر یک چادر و همچنین تعداد زیادی از جانبازان و جامعه و گروه های اجتماعی فاصله می شده اند دشوار است اگر نه غیر ممکن است یک نسخه از این انجمن گفت.

ساخت و ساز در بنای تاریخی — که نشانه gravesite برای استخوانهای قربانیان — آغاز شد و در ژوئیه 1833 اما متوقف شد با توجه به کمبود بودجه که این بنای تاریخی به 20 فوت است. ساخت و ساز از سر گرفته و در سال 1841 زمانی که خانم ها Luzerne به یاد ماندنی انجمن شد وایومینگ بنای انجمن در سال 1860 مطرح شده پول برای تکمیل بنای یادبود در هزینه $8,000.

جمع آوری یک سنت است که بر می گردد به سال 1878 — صدمین سالگرد نبرد وایومینگ.

در سالگرد 100 از نبرد در جولای 3, 1878 بزرگداشت خدمات و جلب بیش از 50 ، 000 به شنیدن سخنران اصلی این مراسم رئیس جمهور ایالات متحده Rutherford B. Hayes.

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب