خواهد ویتنام را بیش از یک تکه بزرگ از چین را ساخت ؟

با شرکت ها به دنبال خروج از چین در پی وخیم تر شدن روابط میان پکن و واشنگتن و ویتنام به عنوان مقصد مورد علاقه ب

توسط NEWSSHANS در 19 تیر 1399

با شرکت ها به دنبال خروج از چین در پی وخیم تر شدن روابط میان پکن و واشنگتن و ویتنام به عنوان مقصد مورد علاقه برای بسیاری از کسب و کار. آن دولت طرفدار سرمایه گذاری و نیروی کار ارزان است و این کشور در حال حاضر بخشی بین المللی زنجیره تامین قابل توجهی در راه است. بنابراین خواهد ویتنام خورد تا بخش عمده ای از چینی ساخت ؟

جایگزینی چین

یکی از جذاب ترین عوامل برای انجام کسب و کار در ویتنام است که کار خود را هزینه. چین استفاده می شود در نظر گرفته شود ارزان است. این کشور است که به سرعت تبدیل شدن به بیش از حد گران قیمت برای تولید کنندگان. از سال 2011 و دستمزد در چین افزایش یافته است بیش از 60 درصد موجب فرسایش حاشیه سود برخی از عملیات. اضافه کردن به که اضافی تعرفه سیلی در ایالات متحده و تولید در چین می شود هزینه-گران برای بسیاری از کسب و کار.

در ویتنام, حداقل دستمزد ماهانه در محدوده US$125 به US$180 عنوان از سال گذشته است. در مقایسه چین حداقل دستمزد بالاتر بود در ایالات متحده$140 US$346. در ضمن ویتنام رشد دستمزد نشان داده است نشانه هایی از ثبات به این معنی است که حقوق و دستمزد به احتمال زیاد به رشد مداوم در سرعت و نه در غیر طبیعی بالا نرخ. به علاوه تولید در ویتنام را جذب نمی, هر, اضافی, تعرفه بر خلاف انجام کسب و کار در چین است. ترکیب هزینه-سود بزرگ است به اندازه کافی برای بسیاری از تولید کنندگان به تغییر عملیات خود را به ویتنام است.

(Image: Screenshot / YouTube)

تولید در ویتنام را جذب نمی, هر, اضافی, تعرفه بر خلاف انجام کسب و کار در چین است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

چنین مزیت هزینه باید معنی که ویتنام می رسد چین در تولید مناسب است ؟ نوچ. همه چیز خیلی ساده نیست. وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین این دو جمعیت. "از آنجا که ویتنام نیروی کار است و تنها 7 درصد به اندازه چین می تواند جذب تنها محدود به اشتراک گذاری این شرکت به دنبال یک جایگزین برای چین افزایش هزینه های. ویتنام موفق در هدف قرار دادن بخش هایی مانند پارچه و کفش و الکترونیک. اما با توجه به آن مقیاس کوچکتر نسبت به چین, در, الکترونیک, آن را نمی تواند به جای تولید است که نیاز به بسیج گسترده از نیروی کار" با توجه به موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی.

در حالی که چین حدود 800 میلیون نفر از کارگران, ویتنام, فقط 55 میلیون. در سال 2017 سهم چین در تولید جهانی ثبت شده در بیش از 28 درصد است. در مقابل ویتنام اعداد در آمد در لاشی 0.27 درصد است. بنادر چین از یک مقیاس بسیار بزرگتر و از لحاظ فنی نسبت به کسانی که در ویتنام است. شانگهای پورت ظرف قادر به پردازش حدود 40 میلیون کانتینر در سال است. ویتنام بزرگترین بندر تنها می تواند روند فقط بالای 6 میلیون کانتینر در سال است. با توجه به این معایب بزرگ آن خواهد بود بی پروا به فرض که ویتنام می تواند جایگزین چین است. کشور جنوب شرق آسیا را قطعا جذب برخی از کسب و کار تولید از چین اما فقط به حد کوچک.

تهدیدی برای چین

تا آنجا که تهدید به نقش چین به عنوان یک بین المللی تولید hub نگران است تنها امکان واقعی هند است. فقط مانند چین و هند از یک میلیارد به علاوه جمعیت. هند نیز با دستمزد کم ملت مانند چین و ویتنام است. اما چه جدا هند از چین است که هند یک جوان جمعیت تخمین زده می شود حدود 356 میلیون. این است که حدود 86 میلیون بیشتر از چین تعداد در حدود 269 میلیون. به علاوه چین نرخ تولد در حال سقوط سریع تر از کسانی که در هند.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

یکی از مزیت های هند بیش از چین است که خود را بزرگ جمعیت از افراد جوان است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

چه چیزی باعث می شود هند یک گزینه جذاب برای کشورهای غربی این واقعیت است که آن است که یک دموکراسی است. راه اندازی یک کسب و کار در هند تضمین می کند که این پول تنها می رود به غنی سازی کشور است که حمایت از دموکراسی و آزادیهای فردی. مانند تقویت هند فقط تا پایان ترویج و حفاظت از این ارزش ها در سطح بین المللی. این در تضاد کامل به چین که در آن رژیم کمونیستی له مردم صداها و صادرات آن ایدئولوژی تمامیت خواه در همه جا.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

ملخ Swarms: امنیت غذایی جهانی در معرض خطر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de