زوم حذف آمریکایی حساب در پکن دستور

به سختی هفته پس از آن بود که در یک حریم خصوصی رسوایی, ویدیو کنفرانس, نرم افزار زوم است یک بار دیگر در آب گرم پ

توسط NEWSSHANS در 3 تیر 1399

به سختی هفته پس از آن بود که در یک حریم خصوصی رسوایی, ویدیو کنفرانس, نرم افزار زوم است یک بار دیگر در آب گرم پس از آن حذف دو ایالات متحده مبتنی بر حساب در پکن تقاضا است. دو حساب با هم با یکی از هنگ کنگ درگیر شدند در برگزاری آنلاین بزرگداشت 31st سالگرد وحشتناک 1989 قتل عام میدان تیان آن من.

مسدود کردن کاربران

با توجه به زوم پکن اطلاع آنها که دو حساب نیست دنبال قانون چینی پس از شرکت در بزرگداشت تیان آن من است به عنوان طبقه بندی شده غیر قانونی در کشور است. مانند پکن خواسته است که این حساب فسخ شود. زوم ظاهرا نمی تواند مسدود کردن و یا حذف یک کاربر خاص از یک کشور خاص از پیوستن به یک جلسه آنلاین. به این ترتیب این شرکت مجبور به حذف حساب کاربران است. زوم استدلال کرد که کاربران ملزم به پیروی از قوانین محلی در هنگام استفاده از برنامه. زمانی که حزب کمونیست چین با اشاره به این که دو حساب شد نقض قوانین از چین این شرکت تا به حال هیچ چاره ای اما به فسخ حساب.

بسیاری از انتقاد این شرکت برای غارنوردی در به فشار. زوم می تواند به صراحت پکن. اما از آنجا که این شرکت از ترس اخراج از کشور, آنها تصمیم گرفتند که سود مهم تر از چسبیده با ارزش های آمریکایی. هر چند زوم اظهار داشت که آنها نمی ارائه هر گونه اطلاعات مفید به دولت چین نیست و بسیاری از آنها بیش از حد مطمئن شوید که در مورد عمق روابط بین شرکت و پکن هستند. سه نفر از قانونگذاران آمریکا با ارسال نامه به زوم مدیر عامل اریک یوان درخواست او برای روشن شدن این شرکت اطلاعات سیاست.

یکی از حساب های معلق متعلق به وانگ دن که در حال حاضر ساکن در آمریکا بود اما پس از یک فعال در چین است. در واقع او رهبر دانشجویی در سال 1989 تیان آن من شد. وانگ شگفت زده شد زمانی که او در ژوئن 3rd صورتی که تا به حال نزدیک به 200 شرکت کنندگان به پایان رسید midstream بدون هیچ گونه هشدار است. "حزب کمونیست چین است که به طور فعال در حمله به دموکراسی در سراسر جهان است. آنها در حال حاضر شروع به دخالت در نظام اجتماعی و روش زندگی در آمریکا تمام جهان باید در حالت آماده باش... ما همچنان به دنبال حمایت از قانون و افکار عمومی و از زوم به مسئولیت خود رفتار اشتباه او گفت:" به نگهبان. وانگ نشان داد که او با استفاده از اقدامات قانونی و افکار عمومی را زوم شانه مسئولیت رکوع به رژیم چین.

لی Cheuk-یان یک دلار هنگ کنگ مبتنی بر دموکراسی مبارز تا به حال حساب خود را غیر فعال فقط قبل از برگزاری آنلاین بزرگداشت. هر چند زوم اتحاد دوباره حساب Lee کاملا نگران است که این شرکت تصمیم به اجرای پکن قوانین. این فعال سیاسی با اشاره به این که او باز زوم برای رسیدن به سرزمین اصلی مردم است. به این ترتیب شرکت مسدود کردن خود را در جریان زندگی با توجه به دستورات کاملا خرابه هدف که برای او ایجاد شده زوم حساب.

اجرای چینی سانسور

زوم نشان داده است که در حال حاضر در حال توسعه فناوری است که شرکت را قادر به مسدود کردن کاربران بر اساس جغرافیا. هنگامی که این ویژگی آماده است این شرکت می تواند حذف کاربران بر اساس درخواست از مقامات محلی. در حالی که این نگاه خوب از منظر حقوقی این واقعیت است که یک شرکت آمریکایی خواهد بود اجرای سانسور با توجه به دستورالعمل از یک دولت کمونیستی نگران کننده است.

شرکت های فن آوری را قادر می سازد چینی سانسور در حال تبدیل شدن به مشکل. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

هنگامی که چنین سانسور مجاز است سایر کشورها نیز شروع خواستار آن است که برخی از کاربران که آنها را ناراحت کننده با مسدود شده و همچنین. به آرامی این عمل را به دیگر شرکت های فن آوری و اکوسیستم آنلاین خواهد شکستگی به سانسور مستعمرات. شده اند وجود دارد استدلال که دولت ایالات متحده باید نپذیرفتن آمریکا شرکت های فن آوری از مطابق با آنلاین محدودیت درخواست از رژیم های اقتدارگرا.

 دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

یک ماشین خود رانندگی را انتخاب: چه کسی زندگی می کند و کسی که می میرد?


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن