ویلکس و پادشاه را اعلام بازگشت به فرد در این درس سقوط

WILKES-BARRE — ویلکس دانشگاه و کالج کینگ صادر مشترک رسانه های انتشار و اعلام بازگشت به دانشگاه یادگیری ا

توسط NEWSSHANS در 16 خرداد 1399

WILKES-BARRE — ویلکس دانشگاه و کالج کینگ صادر مشترک رسانه های انتشار و اعلام بازگشت به دانشگاه یادگیری این سقوط. هر دو برنامه ریزی برای شروع یک هفته زود در اوت. 24 جست و خیز سنتی روز کارگر و سقوط و پایان چهره به چهره در کلاس توسط شکرگزاری.

تغییر "کمک خواهد کرد که به حداقل رساندن احتمال برای دانش آموزان به ارمغان بیاورد coronavirus بازگشت به دانشگاه از خارج فوری جامعه است." با توجه به انتشار.

"ما می دانیم که ما سال اول و بازگشت دانش آموزان به عنوان اعضای هیات علمی و کارکنان مشتاق به بازگشت به پردیس زندگی" ویلکس جمهور جدید گرگ نمی تونم گفت: در انتشار. "ما COVID-19 وظیفه نیروی کار کرده است برای ایجاد پردیس پروتکل هایی است که ما را قادر به رزومه فرد در آموزش, در حالی که حفاظت از سلامت جامعه ما است. ترم پاییز نیاز به ما صبر و خلاقیت و حل و فصل. اما ما را از این طریق دریافت کنید با هم. و با هم ما را به لذت بردن از تمام مزایای ویلکس تجربه است."

"در فرد تجربه یادگیری است که در قلب کالج کینگ ماموریت کینگ جمهور Rev. John Ryan گفت. "ما با ارائه توجه شخصی به تشکیل یک پرورش جامعه است. ما فرم فارغ التحصیلان خواهد شد که قهرمان حیثیت ذاتی هر فرد و بسیج استعدادها و مهارت های حرفه ای برای خدمت به منافع مشترک است. و ما تبدیل به قلب و ذهن با تعصب در جوامع از امید. ماموریت ما این است که از طریق تعاملات شخصی بین اعضای هیات علمی و کارکنان و دانش آموزان است."

هر دو مدارس در حال توسعه پروتکل های برای حفاظت از دانشجویان و استادان. "این استاندارد شامل اجتماعی فاصله مکرر شستن دست و مطابق با اصول و پوشیدن مناسب ماسک صورت" با توجه به آزادی که وعده داده شده اطلاعات بیشتری در دسترس خواهد بود در هفته های آینده.

هر دو دارای صفحات وب سایت اختصاص داده شده به شروع کلاس ها در این پاییز. برای ویلکس آن wilkes.edu/fall2020. برای پادشاه آن kings.edu/mykings/covid-19-information.

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydishtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن