چرا شرکت های بزرگ چین است که هنوز هم با وسواس تمبر لاستیک

در چین تمبر لاستیک (همچنین به عنوان شناخته شده لغو احکام صادره ی) بسیار مهم برای معاملات کسب و کار. لاستیک مهر

توسط NEWSSHANS در 8 مرداد 1399

در چین تمبر لاستیک (همچنین به عنوان شناخته شده لغو احکام صادره ی) بسیار مهم برای معاملات کسب و کار. لاستیک مهر نشان دهنده هویت و شواهد حقوقی این شرکت تصمیم گیری. با وجود پیشرفت فن آوری اهمیت تمبر لاستیک در ارتباطات کسب و کار به قوت خود باقی ماند. همچنین وجود داشته است موارد متعددی از سوء استفاده از تمبر لاستیک.

شرکت های چینی و تمبر لاستیک

دولت چین گذاشته است یک سری از الزامات با توجه به تمبر لاستیک از جمله ویژگی های آن مانند رنگ و شکل و اندازه فونت و.... لاستیک مهر می افزاید: به امانت از هر کسب و کار و سند. "در بسیاری از موارد ریز ریز کردن مورد نیاز است برای ایجاد یک سند قانونی موثر است اما ریز ریز است که معمولا مورد استفاده در شرکت ها و سازمان های دولتی به معنی است که این نهاد تصویب سند (به عنوان مخالف به چیزی نوشته شده توسط یک فرد). مانند اسنادی که فاقد ریز ریز کردن معمولا درمان به عنوان نهایی و یا رسمی توسط پیمانکاران" با توجه به FCPA وبلاگ. در اختیار داشتن و استفاده از تمبر لاستیک می تواند عملکرد قدرت بسیار زیاد در چین به دلیل که مردم انجام برخی از چیزهای دیوانه برای کنترل لغو احکام صادره ی.

برخی از شرکت ها با استفاده از چندین تمبر لاستیک برای امنیت. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

مثلا اسلحه برگزاری تا به حال به خود خاتمه چین سر در اوایل این سال است. پس از ختم متوجه شد و فرستاده شده به مدیر عامل سر لغو اعلان فسخ با صدور اخطار دیگری که تا به حال شرکت مهر و موم لاستیک. این به او این حق قانونی برای ادامه فعالیت چین واحد بازوی برگزاری است. در ماه آوریل سال جاری اخراج بنیانگذار تجارت الکترونیک پلت فرم Dangdang Li Guoqing شکست به دفتر مرکزی شرکت به سرقت برده و چندین رسمی تمبر لاستیک از جمله اصلی ریز ریز کردن. حتی اگر Dangdang اعلام کرد که ضبط تمبر لاستیک نامعتبر بودند پلیس پاک Li رفتار در ماه ژوئن به این معنی است که او به استفاده از تمبر لاستیک.

با توجه به این شانس از قدرت سوء استفاده شرکت ها اغلب توصیه به امن خود را تمبر لاستیک به اطمینان حاصل شود که آنها به سرقت رفته توسط کارمندان و یا مورد استفاده برای اهداف خلاف منافع شرکت. به طور معمول تنها مورد اعتماد مردم هستند و با توجه به دسترسی به تمبر لاستیک. برای اطمینان بیشتر از امنیت برخی از شرکت ها ممکن است دستور که همه اسناد و مدارک است که انواع مختلف لغو احکام صادره نیز شرکت اصلی مهر و موم لاستیک. این می افزاید: یک لایه اضافی امنیتی به سند اطمینان که مطالب به رسمیت شناخته شده توسط این شرکت است. برخی نیز رفتن یک گام بیشتر با اصرار بر مجاز امضا و همچنین.

شناسایی جعلی لغو احکام صادره ی

اگر شما در حال انجام کسب و کار با یک شرکت از کشور چین, شما باید با احتیاط در مورد امکان دریافت مدارک جعلی لغو احکام صادره ی. یکی از بزرگترین فروشگاه های جعلی تمبر لاستیک است فونت. شرکت های چینی با استفاده از لغو احکام صادره ی است که هر کدام FangSong یا SimSun فونت. به عنوان مثل اگر شما یک تمبر است که با استفاده از هر فونت دیگر از این دو آن است که یک نشانه قوی است که آن را ممکن است جعلی.

آبی یکی از دو رنگ اصلی از تمبر لاستیک. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

اکثر لغو احکام صادره ی استفاده شده توسط یک شرکت تمایل به بیضی شکل گرد و مربع و یا مستطیل شکل است. هر شکل دیگر است یک پرچم قرمز است. اکثریت مهر و موم را با استفاده از یکی از این دو جوهر لنت – روغن آبی یا قرمز سیر و روغن. لغو احکام صادره ی که در هر رنگ دیگر بسیار به احتمال زیاد جعلی است. به علاوه بیشتر مهر و موم ساخته شده توسط تمبر لاستیک را ناهموار نقطه. در مقابل جعلی لغو احکام صادره ی بیش از حد صاف و ناهموار نقطه. در نهایت اگر لغو احکام صادره ی در سند کاملا راست شما باید با احتیاط از دست مهر لغو احکام صادره ی تمایل دارند در یک زاویه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

دانشمندان نگران چین در تلاش برای ساخت یک پایگاه داده DNA


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب