چرا اعتقاد به خدا بسیار مهم است برای یک فقط دولت

اعتقاد به خدا می گذارد بنیاد اخلاقی مردان — برای زندگی, رستگار, به منظور بالا بردن یک خانواده است و همچنین منج

توسط NEWSSHANS در 16 اردیبهشت 1399

اعتقاد به خدا می گذارد بنیاد اخلاقی مردان — برای زندگی, رستگار, به منظور بالا بردن یک خانواده است و همچنین منجر به یک ملت است. وجود دارد بسیاری از بحث های انجام شده امروزه در ماهیت اخلاق — چگونه آن را متفاوت از فردی به ملت به شرایط و چگونه ذهنی آن است. به یک مؤمن در آسمانی اصول است که غلط است که اخلاق برای آنها هدف است.

هنگامی که شما در باور آسمانی اصول زندگی اغلب می رسد ساده تر است. بیشتر از سایه های خاکستری; تقریبا همه چیز است که به عنوان ساده به عنوان سیاه و سفید و خوب و بد و درست و نادرست. زمانی که آسمانی فرمان آمده است که شما می تواند خوب به همسایه خود و تحمل نشان می دهد و سپس این چیزی است که شما نیاز به انجام در تمام زمانها. هیچ چیز پیچیده است. فقط کمی دشوار است.

غیر مؤمنان ادعا که اخلاق رز از تکامل است. برای مثال در یک جامعه که در آن مردم در حال وابسته به یکدیگر این امر می تواند عاقلانه به خوبی به یکدیگر است. در غیر این صورت که فردی که شما به جرم ممکن است به همین ترتیب نمایش گریزی و در زمان نیاز این اغلب یک سوال از زندگی و مرگ است. اما برای مؤمنان به خدا که صرفا تاکتیک برای زنده ماندن است. بسیار متفاوت از اخلاق است.

اعتقاد به خدا لازم است برای دولت. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

اعتقاد به خدا میسازد که وجود دارد برخی از حقوق مسلم اعطا شده به انسان با خالق و نه دولت. برای مثال آزادی بیان یکی است. این حق داده شده توسط یک سازمان چرا که می تواند مضر ترین یعنی اینکه استبدادی در حضور باز بیان. هر کسی تحت هر شرایط می توانید نقطه خود را نقص و سوال شما — چگونه می تواند هر گونه اقتدار خود را استبدادی ذهن اعطای چنین متناقض درست است ؟

هدف دولت این است که مطمئن شوید شهروند را از حقوق مسلم هستند و نه مظلوم. آنها در نتیجه "securers" از حقوق. رفتار مردان در جامعه زمانی که هدایت بالاتر اصول جهانی گرایش به کمتر استبدادی مقیاس.

"زمانی که دولت کاملا محجوب مردم در واقع خالص. زمانی که دولت کاملا کنجکاو مردم در واقع conniving." —لائوس Tze, Tao Te Ching

هنگامی که یک مرد در نظر گرفته شده است قدرتمند و دانا است و هیچ احترام متصل به یک قدرت بالاتر و سپس او کسی است که تصمیم می گیرد سرنوشت کسانی که در زیر او. اما اخلاقی یا اجتماعی فقط او ممکن است خیال خود را به, در پایان هر کس که رفته است و در این مسیر تبدیل شده تا فقط همان استبدادی. هر کسی که می آید پس از او معتقد است که او نمی خواهد موضوع را به هوی و هوس قبلی استبدادی و خواهد بود "بیشترین فقط" جهان تا به حال دیده می شود دوباره در حال سقوط در همان گودال از توهم و عظمت است.

در حالی که کسانی که حکومت تحت هدایت آسمانها هستند پاسخگو به بالاتر اصول کسانی که حکومت بدون آنها را در رحمت اصول آنها خودشان نوشته اند. در حال حاضر این افراد بر خلاف سابق می تواند اصلاح شود و بر اساس اراده و شرایطی است. در کتاب قانون به طور قابل ملاحظه ای حجم بیشتری از خدا.

بیشتر قوانین وجود دارد بیشتر در تنگنای زندگی مردم تبدیل شده است. قوانین نمی تواند حکومت قلب مردان. متوسط شهروند مطیع قانون است و محدود از زندگی یک زندگی آزاد در حالی که مجرمان را حفظ خواهد کرد در پیدا کردن راه هایی برای دور زدن قوانین. در پایان چه خوب است که انجام دهید ؟

"بیشتر قوانین و دستورات وجود دارد بیشتر دزد و سارق مسلح وجود خواهد داشت." —لائوس Tze, Tao Te Ching

مرد عاقل که نگاه اجمالی و یا تماس با این قدرت نوشتن قواعد اخلاقی حاکم بر جامعه است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

حاکمیت یک دولت بهتر است که محدود به چند مانند مسئولیت تامین امنیت مرزها حفظ نظم و قانون حل و فصل اختلافات ، زمانی که دولت overreaches به شهروند زندگی با یک مجموعه از قوانین و مقررات آن را خفه آزادی — آزادی برای زندگی, رستگار, به دعا. عادلانه دولت هرگز میکرو-مدیریت یک شهروند زندگی است.

هنگامی که سر از یک خانواده قوانین خانواده اش با خدایی اصول و سپس او صرفا تلاش برای خدمت به functionings از خانواده خود به سوی آسمانی اهداف است. اصول وجود دارد در حال حاضر او فقط نیاز به مطمئن شوید که شرایط در حال حاضر به طوری که هر کس تابع آنها است.

همان مورد را می توان ساخته شده برای یک شرکت. که در آن مدیر عامل شرکت به شرح زیر بالاتر اصول در خدمت مشتریان و سهامداران و کارکنان شرکت رشد خواهد کرد در راه آلی. آنچه اشتباه است دور انداخته و آنچه حق است را تایید کرد.

فرمانروای پادشاهی نیز باید به دنبال آسمانی اصول است. وظیفه او این است که محدود به تضمین این که خود بيافزايند باید این شرایط فرصت و امنیت به انجام مسئولیت های خود به عنوان عطا الهی است.

"عالی حاکمان به سختی شناخته شده توسط خود افراد. کمتر دوست هستند و ستایش. حتی کمتر می ترسید. حداقل منفور هستند." —لائوس Tze, Tao Te Ching

مردم ممکن است سوال که در آن شما می توانید مانند یک کشور یا پادشاهی در تاریخ است که به دنبال آسمانی اصول و رونق? به آنها می گویم تاریخ هرگز نوشته شده است از منظر فضیلت است. پرونده هایی را نگه داشته و توسط خدا. مؤمنان درک این فضیلت است برای رد و بدل شده همه خوب و اقبال در زندگی مردان و ملل.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

یک راهنمای ساده: برش انواع مختلف مو در خانه در طول مستند


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de