که می تواند به جلوگیری از مرگبار طاعون ؟

چین باستان بود به نام "سرزمین الهی است." چینی ها تا به حال گفت: "وجود خدایان حیاط (سه پا) بالاتر از سر خود" که

توسط NEWSSHANS در 15 اردیبهشت 1399

چین باستان بود به نام "سرزمین الهی است." چینی ها تا به حال گفت: "وجود خدایان حیاط (سه پا) بالاتر از سر خود" که به معنای وجود دارد که بسیاری از آنها نزدیک به انسان است. همه چیز در این جهان است که کنترل و تنظیم توسط انسان الهی. در صورت CCP ویروس, چگونه آن را ممکن است برای جلوگیری از این بیماری همه گیر?

طاعون را در غرب سلسله جین در طول امپراتور Simayan را Xianning دوره (275-280). یو تفنگ دو برادر بزرگتر مریض شد و درگذشت. یو پی یک برادر بزرگتر نیز آلوده. طاعون شدید بود و در افزایش است. یو تفنگ پدر و مادر می خواستم به او و برادر کوچکترش دور برای جلوگیری از طاعون. یو تفنگ گفت: "من نه از ترس طاعون." او می خواست به ماندن با یو پی و مراقبت از او را.

A plague broke out in the Western Jin Dynasty, during Emperor Simayan's Xianning period (275-280 AD). (Image: pixabay / CC0 1.0)

طاعون را در غرب سلسله جین در طول امپراتور Simayan را Xianning دوره (275-280). (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

یو Pi به طور جدی بیمار شد و می خواستم یو تفنگ خود را با ترک پدر و مادر و برادر کوچکتر. یو تفنگ حاضر به ترک و ادامه داد: برای مراقبت از یو پی روز و شب.

طاعون در زمان 100 روز به مرگ. خانواده به خانه آمد و خوشحال بودند که برای پیدا کردن یو پی بهبود حال و یو تفنگ بود آلوده نیست. مردم در این روستا شگفت زده شدند. "یو تفنگ واقعا شگفت انگیز است! او جرأت به انجام کارهایی است که دیگران هم از ترس به انجام" آنها بانگ زد.

طاعون ویرانگر بود اما این نیست که هر کس آلوده. کسانی که فضیلت, نوع, و محافظت دیگران با وجود خطر صدمه نمی شد. آن را اجتناب ناپذیر است که مردم نگران و مضطرب در هنگام برخورد با امروز COVID-19 همه گیر به دلیل این کوچک ویروس می تواند شما را آلوده و حتی اگر شما به پوشیدن ماسک و دستکش و لباس های محافظ و لایه های حفاظت. انسان الهی می بینیم افرادی که در حال درست و صالح.

ترجمه شده توسط کاشی کاری و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

CCP ویروس همه گیر; برخی از تغییرات را که تسکین بزرگ


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن