هنگامی که تنیس را برمی گرداند: هیچ طرفداران کمتر پول جایزه rustiness

توسط هوارد FENDRICH Madison Keys در سال 2017 آمریکا باز دونده تا به حال بازی کرده است و یک بازی تنیس از ژانویه

توسط NEWSSHANS در 31 خرداد 1399

توسط هوارد FENDRICH

Madison Keys در سال 2017 آمریکا باز دونده تا به حال بازی کرده است و یک بازی تنیس از ژانویه تا او هیجان زده شد که بخشی از برنامه منتشر شد برای این ورزش درست بازگشت و پس از آن coronavirus-وقفه اجباری.

"در نیمه راه از طریق این سال ما (معمولا) همه نوع از تفکر" آه من دوست دارم چند هفته در خانه. در جاده شده است برای مدت طولانی. کسانی که فشار لحظات در مسابقات آنقدر استرس زا و همه از آن گفت:" کلید یکی از 16 زنان در یک نمایشگاه رویداد در چارلستون کارولینای جنوبی در هفته آینده. "و در حال حاضر ما همه مانند" لطفا من را در یک مرکز دادگاه شکستن نقطه پایین در سومین چون من خیلی دوست دارم که احساس دوباره.'"

— شروع در ماه آگوست در ایتالیا و سپس واشنگتن با گرند اسلم اقدام به دنبال در نیویورک و سپس در پاریس با فرض اینکه COVID-19 شیوع اجازه می دهد — از آن زمان به در نظر گرفتن راه هایی که در آن این ورزش را نگاه متفاوت است.

و یا به احتمال زیاد در هر نقطه دیگری در ابتدا. بازیکنان خواهد شد رقابت برای کاهش جایزه پول به عنوان آنجا که 40% کاهش در بزرگترین non-مسابقات بزرگ. ایالات متحده باز مسابقات در همه اما دو دادگاه باید یک صندلی داوری کمک الکترونیکی خط تلفن نه خط قضات است.

وجود دارد قطعا خواهد بود rustiness برای بازیکنان پس از این مدت طولانی اخراج. می تواند یک رشته از ورزشکاران صدمه دیده بیش از حد, اگر نمایشگاه اخیر هر نشانه.

"من فکر نمی کنم بسیاری از ما — خارج از صدمه شاید — رفته این و بدون که سطح رقابت گفت: کلید های آمریکایی در حال حاضر در رتبه شماره 13.

"این واقعا دشوار است به نگه داشتن تمرین زمانی که شما واقعا باید یک هدف در ذهن" کلید گفت. "به طوری که قادر به برخی از این مسابقات بازگشت در تقویم شده است واقعا حتی فقط برای ذهنیت من — فقط به خاطر من می دانم که من در حال کار برای چیزی است."

وجود دارد باقی مانده گمنام و تنظیمات را می تواند قبل از هر نوسانات یک راکت در مرغزار فلاشینگ.

"برای من همه چیز به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به متفاوت در باز و در همه این مسابقات. هیچ طرفداران. چه اتاق قفل وضعیت ؟ که در آن مواد غذایی ؟ حمل و نقل ؟ فقط وجود دارد بنابراین بسیاری از سوالات. و آن را نمی توان مانند هر سال دیگر مسابقات است که ما قبل از بازی گفت:" Bethanie Mattek-Sands, چه کسی برنده و نه زنان یا مخلوط دو برابر اسلم عناوین و مانند کلید است که بازی در چارلستون. "برای من شخصا فکر نمی کنم همه سوالات پاسخ داده به رضایت من."

نگاهی به برخی از مسائل:

طرفداران کمتری

آمریکا انجمن تنیس قطعی شد در مورد داشتن درهای بسته اما باز فرانسوی و دو تورهای در حال ترک باز امکان داشتن حداقل برخی از سایت تماشاگران در برخی از نقطه در این سال است.

پول کمتر

این WTA است برش پول جایزه در آن بزرگترین رویدادهای 30 درصد اگر فن وجود دارد و 40 درصد اگر وجود ندارد. ATP در دوره کارشناسی ارشد 1000s خواهد شد که مشابه کاهش است. در حالی که WTA خواهد شد که قطره های کوچکتر کمتر مسابقات را به 18 درصد به پایین آن سطح ATP درصد کاهش را بالاتر خواهد بود کوچکتر این مسابقات است. از دست دادن فروش بلیط مهمان نوازی سوئیت و بیشتر به معنی باز ایالات متحده درآمد خالص "خواهد بود تقریبا 80%" برای $40 میلیون, USTA مدیر عامل مایک میل زدن به اسوشیتد پرس گفت. او گفت: بازیکن جبران پایین است 9 درصد.

رتبه بندی امتیاز

این WTA و ATP نیست تصمیم گرفت که چگونه آنها رسیدگی خواهد شد رتبه بندی خود را که یخ زده بود که تورهای بودند به حالت تعلیق در ماه مارس است. که تعیین خواهد شد و در زمانی که بازی در واقع رزومه.

سفر و تست

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چگونه مانند یک ورزش بین المللی را به عنوان کرایه ورزشکاران هاپ از کشوری به کشور است. این USTA در اصل پیشنهاد اجاره پرواز از سراسر جهان و اطمینان از بازیکنان بودند COVID-رایگان قبل از آنها سفر کرد اما به جای آن تصمیم گرفت به مردم اجازه پرواز خود را دریافت و تست شده به محض ورود در چه مدیر مسابقات استیسی Allaster خواستار "ایالات متحده باز جهان است." تست و پروتکل های ایمنی اعلام نشده است توسط WTA یا ATP.

___

بیشتر AP تنیس: https://apnews.com/apf-Tennis و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن