آنچه شما نیاز به دانستن در مورد چینی رقص آب آستین'

در رقص سنتی چینی و آب و باد و مراجعه به پسوند کاف از لباس آستین. نام خود را می آید از این واقعیت است که هنرمند

توسط NEWSSHANS در 5 خرداد 1399

در رقص سنتی چینی و آب و باد و مراجعه به پسوند کاف از لباس آستین. نام خود را می آید از این واقعیت است که هنرمندان با استفاده از آب باد و برای ایجاد جنبش های که به یاد یکی از جریان چرخش آب است. برای یک رقصنده تسلط بر آب sleeve تکنیک های طول می کشد بسیاری از تلاش و زمان.

تاریخچه آب آستین

آستین بلند رقص در چین برای اولین بار شروع به ظاهر شدن در طول سلسله ژو دوره (1046 به 256 پیش از میلاد). اما آن را در طول سلسله مینگ (1368 تا 1644 م) که آب آستین شروع به برجسته برجسته در تئاتر. در ابتدا آب آستین ساخته شده بودند و به طور منظم پارچه. اما به زودی ابریشم ترجیح داده بود. در آیین کنفوسیوس فوق العاده آستین بلند در ارتباط با رفتار اخلاقی. تا آنجا که به عنوان یک رقاص است که نگران آب باد و اجازه می دهد آنها را به انجام زیبا و دلربا حرکات دست که غیر ممکن خواهد بود تنها با عادی آستین.

"آب باد و [هستند] کاربردی فرمت عادی آستین از یک بازیگر لباس بلند و گشاد به اندازه دو پا بلند و فراگیر قرقاول plumes از شش تا هفت پا پوشیده در جفت و متصل به برخی از لباس. این [آب آستین] هستند و دستکاری در حالی برگزار می شود بین اول و وسط انگشتان هر دست" نویسنده A. C. Scott می نویسد: در بین المللی دانشنامه رقصبا توجه به حقایق و جزئیات.

برای انجام آب آستین حرکات رقصندگان ملزم به حرکت بدن خود را در یک راه اغراق آمیز. آنها نیاز بسیار عالی قدرت درونی است. تسلط این جنبش از این آستین اجازه می دهد تا یک رقصنده برای انتقال احساسات مختلف مانند شادی و غم و اندوه بی گناهی غم و اندوه و.... با تاثیر بیشتری در نتیجه enthralling مخاطبان. انواع آستین حرکات استفاده می شود توسط نوازندگان برای انتقال احساسات.

آب آستین wigwagging در مقابل یک مجری چهره نشان می دهد که این شخصیت در خلق و خوی لذت بخش. دست کشیدن آب آستین نشان می دهد رکوع یا ادب. هنگامی که یک دست می کشد آب آستین به پوشش آن سیگنال های کمرویی و یا غم و اندوه است. یکی از محبوب ترین آب آستین رقص توالی در جهان به تصویر کشیده شده در فیلم House of Flying Daggers که در آن سرب شخصیت زن نیز همین طور یک حمله از سنگ در حالی که رقص با آب آستین.

انواع رقص

آب آستین رقص فقط یکی از جنبه های چینی فرهنگ است. بودن یک کشور پهناور با سابقه ای طولانی در کشور چین است خانه را به تعداد زیادی, زیبا, رقص اشکال. یکی از محبوب ترین و شناخته شده اشکال رقص است و رقص اژدها. شما می توانید آن را در طول جشنواره بهار چینی جشن سراسر جهان برگزار می شود. اژدها ویژه در رقص می تواند تا 100 متر است. رقصنده نگه داشتن اژدها با استفاده از مفاصل چرخاندن و prancing آن را در حالی که در حال حرکت در امتداد یک خیابان یا مرحله است.

اژدها رقص است از ویژگی های منظم در طول جشنواره بهار چینی جشن. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

شمشیر رقص ریشه در هنرهای رزمی سنت از چین است. آن را در ابتدا ایجاد شده به عنوان یک نوع از ورزش و آموزش برای سربازان. اما آن را به زودی فرم رقص با حرکات آکروباتیک. در اکثر موارد شمشیر را از ویژگی های یک منگوله وصل شده و در پایان آن است. این چیزی است که به شمشیر مسحور کیفیت زمانی که مجری حرکت آن را در اطراف. شمشیر رقص یکی از چهار کلاسیک رقص که انجام شده در طول سنتی چینی خرید....

بسیاری از قومی رقص اشکال سرکوب شده توسط حزب کمونیست چین به عنوان بخشی از آن "وحدت" دستور کار است. در دوران مدرن, Shen Yun هنرهای نمایشی دارای محبوبیت چینی رقص در صحنه بین المللی است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

احساس تنهایی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن