چه Luzerne County رای دهندگان نیاز به دانستن در مورد مصاحبه برگه های رای در روز سه شنبه اولیه

پنسیلوانیا رای دهندگان رأی گیری در دولت با تاخیر اولیه در روز سه شنبه. بار رهبر فایل عکس رای گیری متفاوت خو

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399
 Pennsylvania voters will cast their ballots in the state’s delayed primary on Tuesday. Times Leader file photo

پنسیلوانیا رای دهندگان رأی گیری در دولت با تاخیر اولیه در روز سه شنبه.

بار رهبر فایل عکس

رای گیری متفاوت خواهد بود برای Luzerne County رای دهندگان در روز سه شنبه اولیه با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

قبل از رفتن به پای صندوق های رای ساکنان باید بررسی کنید اگر رای خود را در محل تغییر کرده است.

تعدادی از سایت های رای گیری شد و به طور موقت کاهش می یابد از 144 به 58 برای کاهش نگرانی ها در مورد مناسب اجتماعی فاصله و شیوع بیماری های مرتبط با کمبود نظرسنجی کارگر و حوزه های رأی گیری.

نمودار های قدیمی و جدید سایت های رای گیری در دسترس از طریق بزرگ انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 لینک در صفحه اصلی در www.luzernecounty.org و همچنین به نظر می رسد در جای دیگر در نسخه امروز از برابر رهبر.

پس از ورود رای دهندگان بدون ماسک خواهد بود مودبانه خواسته به پوشیدن صورت پوشش برای حفاظت از دیگران است. برخی از ماسک را در دست داشته باشد در حوزه های رأی گیری در صورت نیاز. رای دهندگان امتناع از درخواست هنوز هم مجاز به رای دادن اگر چه نظرسنجی کارگران تلاش خواهد کرد به طور مستقیم آنها را به دور افتاده ترین نقطه در داخل رای گیری در منطقه, مقامات گفت.

رای دهندگان نیز انتظار می رود به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان آنجا که ممکن است در داخل حوزه های رأی گیری و خارج اگر خطوط به در کنید. نشانه های یادآوری خواهد شد.

هر رای دهنده را دریافت خواهد کرد را-خانه قلم به ثبت نام الکترونیکی نظرسنجی کتاب.

دستکش انتخابات کارگران ارائه خواهد شد غیر فعال رای دهندگان با یک قلم نیز به خانه و حریم خصوصی پوشه حاوی یک رای کاغذی که استفاده می شود برای انتخاب را به جای الکترونیکی ماشین. سه طرفه, رومیز حفظ حریم خصوصی صفحه نمایش خواهد شد تا برای رای دهندگان برای پر کردن در خود برگه کاغذ.

پس از اتمام رای دهندگان باید از قرار دادن برگه های رای خود را به یک اسکنر به جدول و ذخیره می شود.

رای دهندگان با اختلالات بینایی یا معلولیت های دیگر جلوگیری از آنها را از پر کردن برگه کاغذ خواهد شد که دسترسی به صفحه نمایش لمسی جدید الکترونیکی رای گیری مارک دستگاه. انتخابات کارگران نمی تواند درخواست رای دهندگان در صورتی که ناتوانی بنابراین هر کسی که درخواست برای استفاده از این ماشین آلات را به عهده گرفت به ناتوانی و اجازه شهرستان خبر داد.

غیر فعال رای دهندگان با استفاده از رای گیری مارک دستگاه نیز دریافت خواهد کرد یک کاغذ چاپ شده رای گیری شامل انتخاب خود را که آنها باید پس از آن خوراک اسکنر/tabulator به قفل در رأی خود.

این اولین انتخابات شهرستان خواهد شد و با استفاده از رای جدید مارک دستگاه خریداری شده از قلمرو سیستم های رای گیری, Inc., اگر چه غیر معلول رای دهندگان را مجبور به صبر کنید تا ماه نوامبر انتخابات پارلمانی به پای صندوق های رأی رفتند و با استفاده از آنها.

شهرستان ارسال شده است یک لینک به یوتیوب ویدئوها از Dominion نشان میدهد که چگونه برای رای دادن در دستگاه های جدید و خوراک آراء به tabulator, در دسترس, در www.luzernecounty.org از طریق 2020 ریاست جمهوری تب اولیه.

رای گیری مارک دستگاه خواهد بود مقادیر بین استفاده از, مقامات گفت.

پست الکترونیکی-در رای دهندگان

برای رای دهندگان مستقل نظارت بر انتخابات از طریق پست به اتمام برگه های رای باید از لحاظ جسمی بازگشت به شهرستان انتخابات دفتر 8 p. m. در روز انتخابات و postmarks به حساب نمی آید.

حدود 53,440 شهرستان دموکرات ها و جمهوری خواهان درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای توسط مارس 26 مهلت.

رای دهندگان با نگرانی در مورد ایمیل خود را در انتخابات باید با انتخابات در 570-825-1715 و یا [email protected]

سه drop-off گزینه های در دسترس هستند برای اطمینان از انتخابات اداره دریافت برگه های رای در زمان.

روز دوشنبه رای دهندگان می توانند برگه های رای خود به مقابله در Wilkes-Barre و Hazleton دفاتر پست که در آن آنها خواهد بود تفکیک و برداشت روزانه چندین بار توسط یک county پیک یا معاون کلانتر.

واقع در 300 S. خیابان اصلی این Wilkes-Barre, اداره پست, است, باز از 7 صبح تا 6 بعد از ظهر Hazleton اداره پست در 231 N. وایومینگ سنت باز است و از 7:30 صبح تا 5:15 بعد از ظهر

سومین افت گزینه انتخابات اتاق در طبقه دوم از شهرستان متعلق به پن محل ساختمان در 20 N. پنسیلوانیا Ave. در Wilkes-Barre, رایگان پارکینگ لکه های موجود در خیابان پنسیلوانیا.

رای گیری ممکن است در تبدیل در انتخابات اتاق از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر جمعه و از 7 صبح تا 8 بعد از ظهر در روز انتخابات. پن محل انتخابات اتاق تنها رها کردن محل گزینه برای رای گیری در روز انتخابات.

اگر رای دهندگان از دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری اما ارسال آن و یا آن را رها کردن آنها می توانید بازیگران موقت رای گیری در فرد در خود بگوئید.

علامت-در کتاب در حوزه های رأی گیری خواهد بگوید انتخابات کارگران که رای دهندگان از دریافت پست الکترونیکی-در برگه های رای ضمانت رای گیری توسط موقت. موقت آراء شمارش گذشته و انتخابات پایگاه داده را نشان می دهد اگر بخش در حال حاضر دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری جلوگیری موقت یکی از جدول.

مبانی انتخابات

نظر سنجی باز هستند از 7 صبح تا 8 بعد از ظهر

2020 اولیه انتخابات اعلام شده در شهرستان سایت لیست تمام مسابقات و رقیب در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات رای. از آنجا که شهرستان حک شده است تا در های مختلف دولت فدرال و قانونی مناطق اعلام لیست که county شهرداری رای خواهد داد در هر مسابقه.

رای دهندگان علاقه مند در یک سفارشی از نظر نژاد و نامزدهای خود را در حزب و حوزه می توانید با کلیک بر روی "نمونه برگه های رای" لینک در بخش سایت.

یکی از مهمترین و به شدت مورد بحث نژادها برای حزب جمهوری خواه نامزدی برای نمایندگی در 8 کنگره منطقه را پوشش می دهد که بخشهایی از Luzerne, Lackawanna, Wayne, پایک و مونرو شهرستانهای استان است.

شش جمهوری خواهان در حال اجرا: Lackawanna County ساکن ارل گرانویل و Luzerne County ساکنان جیم Bognet مایک Cammisa تدی دانیلز, هری هاس و مایک Marsicano. وقت مت کارترایت از Lackawanna County, در حال اجرا است unopposed برای نامزدی حزب دموکرات.

در 9 کنگره منطقه, نماینده, نژاد, مناظره دن Meuser از Luzerne County است unopposed در طرف او. دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری — لبنان ساکن شهرستان لورا سریع و Berks County ساکن گری Wegman — به دنبال نامزدی حزب دموکرات را برای اجرا در برابر Meuser در ماه نوامبر به طور کلی.

شش دولت نماینده کرسی نیز هستند تا برای grabs اگر چه هیچ مدعی اند, اولیه, انتخابات, مخالفان در حزب خود را ذکر شده در این رای گیری اعلام می شود.

شهرستان رای دهندگان نیز انتخاب نمایندگان برای حضور در حزب خود را در کنوانسیون ملی. شهرستان خواهان را رای حزب اعضای کمیته.

برخی دیگر به روز رسانی:

• در مجموع 185,197 شهرستان رای دهندگان واجد شرایط به بازیگران برگه های رای در ژوئن 2 — 104,959 دموکرات و 80,238 خواهان. تنها رای دهندگان در این دو طرف می تواند رای در ژوئن 2 دلیل پنسیلوانیا بسته شده است شرکت کنند ،

• مردم در انتخابات شد و 41 درصد در آخرین اولیه ریاست جمهوری چهار سال پیش.

• مسئولان شهرستان باید گفت که آنها انتظار ندارند نهایی نتایج غیر رسمی منتشر شود در شب انتخابات و احتمالا نه برای روز تا حد زیادی به دلیل نیاز به اسکن تعداد زیادی از پست الکترونیکی-در برگه های رای.

قانونگذاران ایالتی مجاز پست الکترونیکی-در رای گیری سال گذشته بین بردن نیاز به ارائه هر گونه دلیل و یا "بهانه" با شروع 2020 اولیه. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات در اینجا و در سراسر ایالت شده اند با ترویج آن به عنوان یک گزینه امن برای رای دهندگان که نمی خواهید به رأی گیری در فرد است.

• انتخابات کارگران خواهد tabulate پست الکترونیکی-در برگه های رای در پن محل. مشاهده باز است به یک نماینده از هر یک از احزاب سیاسی و نامزدها و یا نمایندگان آنها.

• به طور معمول به شهرستان ارسال خواهد شد در نتیجه به روز رسانی در هر مسابقه در www.luzernecounty.org در شب انتخابات.

یک گالری برای عموم به نمایش نتایج نیز راه اندازی خواهد شد در طبقه دوم از پن محل ساختمان در شب انتخابات.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب