WB قهوه ای برای ایجاد غیرنظامی هیئت مشورتی برای اداره پلیس

Wilkes-Barre شهردار جورج براون اعلام کرد که ایجاد یک غیر نظامی هیئت مشورتی برای اداره پلیس های کارگری دیده م

توسط NEWSSHANS در 23 خرداد 1399
 Wilkes-Barre Mayor George Brown announced the creation of a civilian advisory board for the police department, whose headquarters are seen on Thursday afternoon, to improve community relations. Roger DuPuis | Times Leader

Wilkes-Barre شهردار جورج براون اعلام کرد که ایجاد یک غیر نظامی هیئت مشورتی برای اداره پلیس های کارگری دیده می شود در روز پنج شنبه بعد از ظهر به بهبود روابط اجتماعی.

راجر DuPuis | زمان رهبر

مقالات مرتبط

WILKES-BARRE — شهردار جورج براون در روز پنج شنبه اعلام کرد که ایجاد یک شهروند هیئت مشورتی برای کار با پلیس در بهبود روابط اجتماعی.

قهوه ای فاش برنامه های خود را در آغاز شورای شهر کار جلسه به ایجاد هفت عضو هیئت مدیره که به تصویب پلیس دولت و اتحادیه.

"من احساس می کنم این است که به آدرس برخی از مسائل است که ما در حال حاضر با خرید و فروش و همچنین یک راه است که ما می تواند بیشتر یا کمتر ایجاد اعتماد و همچنین هیئت مدیره می تواند ارتباطی بین پلیس و شهروندان" قهوه ای شورای گفت.

مسائلی با اشاره به تظاهرات سیاه زندگی ماده برگزار شد در این شهر و در سراسر جهان در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید گزارشی در دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس در مه 25.

براون گفت که او خواهد بود پذیرش درخواست هیئت مدیره ارائه شده اما تعداد کمی از جزئیات دیگر می گویند او می تواند عمل کند و بدون شورا تصویب و ملاقات با پلیس دولت و افسران پلیس' اتحادیه Wilkes-Barre پلیس خیرخواه انجمن پیش از آن در روز.

"ما همه در توافق است که این راه است که ما باید به" براون گفت.

براون همچنین اطلاع داد که شورای شهر خواهد بود به دنبال بودجه برای خرید دوربین های بدن برای افسران پلیس.

اعلام مدیره گرفتار councilwoman بث گیلبرت مک براید ، او پیش نویس یک فرمان برای ایجاد یک شهروند به پلیس بررسی هیئت مدیره است که ارائه شده به شورای PBA و دولت برای نظر.

گیلبرت مک براید اعتبار فرشته Jirau اسپانیایی رهبران آمریکایی خدمت همه یا سالسا و دیگران با بالا بردن نیاز به یک هیئت بررسی به شورای.

"پس از صحبت با سیاه و سفید و قهوه ای و مردمی در جامعه ما من درک نیاز مبرم برای این هیئت مدیره" گیلبرت مک براید خواندن یک بیانیه آماده به شورای. او گفت: اجرای آن بود و نه توهین و نه یک کیفرخواست علیه اداره پلیس.

"متاسفانه در حال حاضر به چشم پوشی از طولانی چرکین مسائل در جامعه ما است. در حال حاضر زمان به نهایت تمرکز در جامعه و به جامعه ما چه آنها بوده ام به دنبال در سال اصلاحات یک بار و برای همه" گیلبرت مک براید گفت.

این که آیا آن را تبدیل به قانون باقی مانده است دیده می شود به عنوان کسانی که محافظت و خدمت ترجیح داده به ارائه مشاوره به جای داشتن قدرت برای بررسی اتهامات سوء رفتار تحت فرمان پیشنهاد.

پس از جلسه گیلبرت گفت: از هیئت مشاوران "من فکر نمی کنم ما باید به جلوگیری از وجود دارد."

او فرمان در خدمت یک هدف متفاوت است و او می خواهد به مطمئن شوید که شورای دولت و پلیس و جامعه فراهم هستند این فرصت را به خود را می گویند در مورد آن.

"هر کسی که می خواهد به ارائه ورودی گوش من باز هستند" گیلبرت مک براید گفت.

برای اکثر کسانی است که آن را از طریق یک انتظار طولانی به آدرس جلسه شورای از راه دور با توجه به کروناویروس پشتیبانی از فرمان و گفت: هیئت مشاوران فاقد قدرت به ارمغان می آورد در مورد تغییر است.

"نگرانی من در مورد هیئت مشورتی خواهد بود که این امر هیچ قدرت واقعی" گفت: caller مارک شیفر.

اما یک نامه از پلیس شهرستان بازنشستگان' انجمن به عنوان خوانده شده توسط رئیس شورای لایحه Barrett مخالف ایجاد یک بررسی در هیئت مدیره.

سازمان های دیگر می توانید نظارت وزارت و چه در مینیاپولیس رخ داده نشده است در Wilkes-Barre بازنشسته سروان. رابرت میچل گفت: در این نامه است. هیئت مدیره بررسی خواهد باعث آسیب بزرگ, میچل گفت. "اگر چیزی است که شکسته نمی سعی کنید به آن را تعمیر," او گفت:.

بارت سابق شهرستان رئیس پلیس خواندن نامه دیگری از افسر جیمز Conmy رئیس جمهور از PBA که نام اقدام به آرامی و به عمد در ایجاد یک بررسی در هیئت مدیره.

"در یک محدود بررسی پلیس نقد و بررسی تخته به عنوان به خوبی به عنوان زبان در councilwoman گیلبرت مک براید پیشنهادی فرمان ما شاهد قطعات است که ما باعث برخی نگرانی" PBA نامه گفت.

این اتحادیه گفت: این احساس نیاز به بحث بیشتر بر روی آن به منظور جلوگیری از پر هزینه و غیر ضروری پرونده های حقوقی. علاوه بر این در بخش دستورالعمل های عملیاتی استاندارد وجود دارد در امور داخلی جزء است که موفق شده در رسیدگی به شکایت علیه یک افسر نامه است.

"PBA مایل به بحث در مورد هر طرح طراحی شده به منظور افزایش ارتباط بین افسران ما و جامعه ما مفتخر به خدمت و محافظت می کند. ما به سادگی درخواست کنید که شما را هر مقام عمل در هیئت مدیره بررسی در آینده نزدیک" در این نامه گفت.

برت در ادامه توضیح داد: نقش مشورتی هیئت مدیره.

"این یک تحقیق در هیئت مدیره. آن را با همکاری پلیس دولت به جلو را با هر گونه اقدامات است که بهبود روابط بین پلیس و جامعه" بارت گفت.

برت افزود که او انتظار می رود این آخرین شورای حاضر در جلسه. ماه آینده در ترکیب کار جلسه و جلسه عمومی خواهد بود در سالن شهرستان, او گفت:.

در رسمی خود را کسب و کار به تصویب شورای اختیار منسوخ پرونده از دفتر جامعه توسعه و توسعه مجدد قدرت. آن را نیز تایید خرید یک خودرو, اگزوز, سیستم استخراج برای Hollenback ایستگاه های آتش نشانی در هزینه $43,900.

رسیدن به جری Lynott در 570-991-6120 و یا در توییتر @TLJerryLynott.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب