'تماشای آن در تلویزیون:' رژیم صهیونیستی است. Cuomo, OKs بدون فن تنیس باز ما در نیویورک

گرگرفتگی مراتع است به میزبانی ایالات متحده باز طبق معمول این سال, اما می ایستد خالی خواهد بود برای اولین گرن

توسط NEWSSHANS در 27 خرداد 1399
 Flushing Meadows is set to host the U.S. Open as usual this year, but the stands will be empty for the first Grand Slam event scheduled since the coronavirus shutdown. Adam Hunger | AP file photo

گرگرفتگی مراتع است به میزبانی ایالات متحده باز طبق معمول این سال, اما می ایستد خالی خواهد بود برای اولین گرند اسلم رویداد برنامه ریزی شده پس از coronavirus shutdown.

آدم گرسنگی | AP فایل عکس

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به رفتن پیش سه شنبه برای ایالات متحده باز در مسابقات تنیس برگزار می شود در دولت خود را شروع و در اواخر ماه اوت — اما بدون تماشاگر — به عنوان بخشی از بازگشایی از خاموش شدن ناگهانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس.

"شما می توانید آن را در تلویزیون و من را که" کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه در آلبانی.

در حال حاضر که آمریکا انجمن تنیس را پیشنهاد برگزاری آن خیمه رویداد پذیرفته شده است — از جمله "حباب" راه اندازی با تعیین هتل ها, محدود, بازیکن entourages و تسهیلات بسته به صدها نفر از هزاران نفر از مردم که معمولا حضور آمریکا باز — کلید سوال می شود: که در واقع به پایان خواهد رسید تا رقابت در آبی خیس دادگاه در مرغزار فلاشینگ از اوت. 31 سپتامبر. 13?

برخی از اسامی بالا از جمله دفاع از ایالات متحده باز مردان قهرمان رافائل نادال همراه با ردیف 1-رتبه بازیکنان نواک جوکوویچ و خاکستر Barty را بیان رزرو در مورد عنوان جایی که یک نقطه داغ برای COVID-19 شیوع. سرپوشیده تنیس تسهیلات در Billie Jean King ملی تنیس مرکز به طور موقت قرار دارد صدها نفر از تخت بیمارستان در ارتفاع نیویورک coronavirus بحران است.

دیگران ابراز اشتیاق به بازگشت به اکشن: هر دو ATP و WTA تورهای شده اند به حالت تعلیق از اوایل ماه مارس از آنجا که از virus. ایالات متحده باز به طور معمول چهارم و نهایی مسابقات گراند اسلم از هر فصل خواهد بود اما رشته دوم از سال 2020 زیر باز استرالیایی به این نتیجه رسیدند که در اوایل فوریه.

شروع رس-دادگاه باز فرانسوی به تعویق افتاد از می و در حال حاضر برنامه ریزی شده است برای شروع یک هفته پس از ایالات متحده باز به پایان می رسد. ویمبلدون لغو شد در مجموع برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم در سال 1945.

"خوب انجام می شود usta برای بودن تفکر رو به جلو در این انجام می شود. یک دستاورد بزرگ است. بازیکنان و طرفداران به طور یکسان هیجان زده هستند با این توسعه ایم" جان ایسنر از آمریکا در رتبه بندی در شماره 21. "زمان به عقب بر گردیم در دادگاه!"

یکی دیگر از آمریکا شماره 195 میچل کروگر به نقل از ایسنر نظر و نوشت: "من می توانم شما را در مورد 140+ بازیکنان هستند که قطعا نه 'هیجان' با این توسعه است."

که اشاره به USTA تصمیم به از بین بردن دور مقدماتی است که به طور معمول به پایین رتبه بندی تک بازیکنان یک فرصت برای به دست آوردن یک نقطه و پول اضافی در ایالات متحده در زمینه باز است. این USTA است خلاص شدن از مقدماتی و به جای حرکت سینسیناتی سخت-دادگاه مسابقات که صاحب آن به نیویورک و پیش از شروع به ایالات متحده باز است.

یکی دیگر از کاهش 2020: مردان و زنان دو برابر تساوی برای آمریکا باز هر یک خواهد شد که 32 تیم به جای 64. کلی بازیکن برای جبران ایالات متحده باز و سینسیناتی مسابقات را که شامل جایزه نقدی و هزینه های هتل و $6.6 میلیون دلار برای جبران بازیکنان که می توانست در مرحله مقدماتی در فلاشینگ مراتع خواهد بود 60 میلیون دلار است که حدود 7 میلیون دلار کمتر از در سال 2019.

تورهای در حال انتظار برای آشکار بازسازی 2020 تنیس تقویم در هفته. بیش از 40 در مسابقات ورزشی را در بالاترین سطح بوده است اوراق تا کنون وجود دارد و به احتمال زیاد نمی خواهد هر گونه تحریم بازی تا اوایل مرداد اگر چه مختلف نمایشگاه منطبق با هیچ رتبه بندی امتیاز در خطر است و باید جای دنیا در هفته های اخیر.

"ما می دانیم فوق العاده ای مسئولیت میزبانی یکی از اولین جهانی, رویدادهای ورزشی, در این زمان به چالش کشیدن" USTA مدیر عامل مایک میل زدن گفت: در بیانیه منتشر شده در مدت کوتاهی پس از کومو در اطلاعیه ای "و ما این کار را با امن ترین شیوه ممکن کاهش تمام خطرات بالقوه."

با تلویزیون بین المللی قرارداد — از جمله به طور متوسط سالانه 70 میلیون دلار از ESPN تنهایی — کمک به جبران کاهش درآمد از فروش بلیط و دیگر محل درآمد و در مواجهه با رکود اقتصادی که در حال حاضر منجر به حذف بیش از 100 شغل در USTA انجمن هیئت مدیره تصمیم به رفتن به جلو با آمریکا باز است.

"ما می توانیم ویترین تنیس به عنوان ایده آل اجتماعی فاصله ورزشی" میل زدن گفت.

کومو باز روز سه شنبه در کنفرانس خبری با شعار "خبر خوب در شماره خبر خوب در حقایق" در نیویورک که او گفت: آن کمترین تعداد از coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان پس از وقوع آغاز شد.

هفته گذشته جوکوویچ گفت: محدودیت خواهد بود که در جای خود برای ایالات متحده باز از آنجا که از virus خواهد بود "،"

"بسیاری از بازیکنان من باید به صحبت کاملا منفی در مورد اینکه آیا آنها وجود دارد" جوکوویچ گفت.

او میزبان نمایشگاه مسابقات با بسته بندی می ایستد در هفته گذشته در کشور خانه خود را از صربستان که در آن دولت برداشته اکثر ویروس محدودیت در ماه گذشته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن