اهالی کارولینای جنوبی پیدا کردن همه گیر امداد در شکار

توسط اسکات KEEPFER این گرینویل اخبار GREENVILLE, S. C. (AP) — به نظر می رسد که توصیه به باقی می ماند در داخل ر

توسط NEWSSHANS در 20 اردیبهشت 1399

توسط اسکات KEEPFER این گرینویل اخبار

GREENVILLE, S. C. (AP) — به نظر می رسد که توصیه به باقی می ماند در داخل رانده است بسیاری از ما خارج است.

این پرماجرا پیشتاز هستند و نه آنقدر به بازدید از تعداد محدودی از خرده فروشان است که باقی می ماند باز برای کسب و کار در طول COVID-19 pandemic, بلکه آن مکان که در آن حفظ مناسب اجتماعی فاصله می آید به راحتی – یعنی جنگل و آب از شمال ایالت.

بسیاری از افرادی که به حمايتهاي تا به حال فرصت های محدود برای ماهی و شکار در حال حاضر پیدا کردن خود تجدید فراموش شده خود را در روابط عاشقانه خارج از منزل و یا کشف این سرگرمی برای اولین بار.

دومی در مورد زو Kiraly 10 سال از گرین ویل که به تازگی به reeled در اول باس از زندگی خود را در حالی که در یک محلی تالاب با پدر و مادر خود را.

"او هرگز واقعا به ماهیگیری تا زمانی که کل مستند آغاز شده است" گفت: Zoe را Tabatha. "اما ما رفته و هر شب از این مستند از زمانی که ما به خانه تا تیره. ماهیگیری تبدیل شده است و او خوشحال خواهد شد."

او به تنهایی است.

با توجه به اطلاعات عرضه شده توسط کارولینای جنوبی-دانشکده منابع طبیعی (DNR) فروش resident ماهیگیری و شکار پروانه در مارس شد تا به طور قابل توجهی بیش از ماه مشابه در سال پیش.

ساکن آب شیرین ماهیگیری مجوز فروش در ماه مارس بالغ بر 26,858 – افزایش 5,533 بیش از 21,325 فروخته شده در ماه مارس 2019.

اگر چه نه به عنوان نمایشی, خرید و فروش مجوز شکار در ماه مارس پیش از ماه گذشته بوقلمون وحشی فصل نیز رسید و در مجموع 7,050 نسبت به 5,643 قبلی مارس.

"مردم به دنبال چیزی برای انجام" گفت: DNR سخنگوی گرگ لوکاس. "آنها شده ایم در این دریاچه و ما هرگز دریافت بسیاری از ماهیگیری-سوالات مرتبط با."

برایان ولش یک DNR مامور اجرای قانون در Pickens و Oconee شهرستانهای دیده است شواهد ملموس از افزایش فعالیت در شمال ایالت دریاچه به عنوان به خوبی به عنوان در عمومی-دسترسی به زمین.

"همه ما فرض با بسیاری از مردم که از کار ما می بینیم بسیار زیادی افزایش می دهد و ما باید بدون شک" ولش گفت. "ما شاهد یک افزایش بزرگ در زمین های عمومی استفاده کنید. چیز خوبی است که همه را به انجام دقیقا آنچه را که آنها باید انجام دهند – آن را به تمام افراد و یا خانواده های آنها خوب نگه داشتن فاصله است.

"من دیده ام بسیاری از وسایل نقلیه در Jocassee دره اما وجود دارد هیچ مشکلی وجود ندارد. آنها همه با هم. برخی از افراد فقط می خواهم به خارج و سوار در اطراف و یا یک پیاده روی کوتاه و یک پیک نیک و دیدن دریاچه."

رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر دستور داد تمام دسترسی عمومی به سواحل رمپ قایق و دریاچه و رودخانه فرود بسته شده در مارس 30, اما ولش گفت: مقدار زیادی از ساکنان هنوز هم قادر به دسترسی به آبراه از طریق اسکله خصوصی و رمپ.

"به طور معمول قایقرانی فصل شروع نمی کند تا زمانی که ممکن است, اما آن را قطعا یک شروع پرش در این سال" ولش گفت. "این که آیا آن را به دلیل از مردم که از کار و یا به دلیل از آب و یا طولانی مرطوب زمستان ما تا به حال دریاچه فعالیت ده برابر افزایش یافته است بیش از یک نمونه مارس.

"مردم به من گفت که آنها در حال خوشحالم که دریاچه ها باز هستند چرا که آن را نگه داشتن آنها را سالم و گرفتن بچه ها خارج است. همه را خارج و آن را خوب به آنها را ببینید."

مکان فرود و رمپ بازگشایی با برخی از محدودیت های یک زن و شوهر از هفته پیش که اضافه شده به ملاقات با خانواده و مردم است سلامت عقل.

"در طول تاریخ ما, کارولینای جنوبی, نگاه به منابع طبیعی به عنوان یک منبع ثروت و رفاه گفت:" DNR مدیر Robert H. Boyles جونیور "امروز به عنوان ما در تلاش برای پیدا کردن جای پا در طول این احساس وحشت زده بار من را تشویق کرد که کسب و کار ما به عنوان یک سازمان توسط یک سنگ محک برای بسیاری از اهالی کارولینای جنوبی که به دنبال به شارژ و دوباره مرکز در زندگی اولویت است."

قطعا چنین بوده است در مورد گرین ویل تریسی Hardaway و ورزش-خانواده دوست داشتنی است که از صمیم قلب در آغوش اوایل فرصت را به خارج.

نوه او به طور منظم در گرفتن ماهی یک اسکله در دریاچه Keowee و آخر هفته گذشته مشغول بودند وضعیتی وخیم در دست و پا کردن و ماهی قزل آلا در لیچفیلد درست در جنوب مرتل بیچ. پسرش اریک در ضمن ابتلا به دلفین و ماهی در سواحل McClellanville.

نزدیک به خانه او 71 ساله, شوهر, Charles خود را ادامه داد شکار بوقلمون با اعتماد بنفس, اماتور اولین پرنده از فصل در جنوب گرینویل کانتی.

"به جز چند روز هنگامی که ما تا به حال آب و هوای بد او رفت تا برای رفتن به شکار در ساعت 5 صبح هر روز صبح از (ترکیه) فصل آغاز" تریسی گفت. "ورزش مورد علاقه خود را همواره شکار بوقلمون, اما این او تا به حال شکار."

او همچنین ورزشی قابل توجه ترین ریش او تا کنون رشد کرده است.

"او تا به حال هرگز یک ریش قبل از," او گفت:. "اما او نمی, اصلاح کرده, در تمام طول بیماری همه گیر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن