ویروس را کند می کند, دبی, فرودگاه شلوغ دنیا برای سفر جهانی

توسط JON GAMBRELL دبی, امارات متحده عربی (AP) — شاید در هیچ کجای جهان است عدم پرواز به علت این بیماری همه گیر

توسط NEWSSHANS در 21 خرداد 1399

توسط JON GAMBRELL

دبی, امارات متحده عربی (AP) — شاید در هیچ کجای جهان است عدم پرواز به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر به وضوح احساس از فرودگاه بین المللی دبی برای سال شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی.

آن ترمینال 3 که می بیند دهها میلیون نفر از آن عبور کند و هر سال خالی ایستاده بود و آرام روز چهارشنبه بار کامل خروج هیئت مدیره نشان دادن تنها هفت پرواز برای sheikhdom را در مسافت های طولانی حامل امارات.

آن کاورنو گردشگاهها به طور معمول سرد به نزدیک قطب شمال سطوح — حتی با بودن در شبه جزیره عربستان — احساس گرم و مرطوب است و در بخش هایی به عنوان سیستم های تهویه مطبوع مشغول به کار در یک کندتر. بدون آب با عجله پایین آن چشمه و برخی از فروشگاه ها و رستوران ها ایستاده بود بسته شده است.

که از طریق امارات موفق شد در ساختمان های مهم توریستی و قسمت خرید در این یکی-زمان مروارید-غواصی ایجاد کرد. امارات متحده عربی شده است تخمگذار کردن کارکنان از جمله در گروه های بزرگ این هفته است. حامل نه ارائه آمار و ارقام چگونه اخراج تاثیر آن نیروی انسانی است.

"با توجه به تاثیر قابل توجهی است که همه گیر است و تا به حال در کسب و کار ما, ما به سادگی می تواند به حفظ بیش از حد منابع و باید به اندازه مناسب نیروی کار ما در خط با ما کاهش می یابد عملیات" امارات در بیانیه ای گفت.

که بدون واکسن و یا یک راه حل دائمی برای این ویروس می تواند وجود داشته باشد "کاملا سطح پایین فعالیت برای مدتی" برای جهانی صنعت حمل و نقل هوایی.

در چهارشنبه مشتریان و کارکنان به طور یکسان به تن ماسک و دستکش یکبار مصرف در فرودگاه. گرما اسکنر بیش از نگاه مسافران شمارش آنها هشدار اگر کسی تا به حال یک درجه حرارت بالا و یا نبود پوشیدن ماسک. خطوط هوایی و پرسنل وظیفه-رایگان تحویلدار ایستاده بود پشت پلکسی گلاس موانع.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن تخمین زده شنبه که شرکت های هواپیمایی را از دست بدهند $84.3 میلیارد دلار در سال جاری با توجه به سفر اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر. در حالی که 2021 را ببینید ارتجاعی این یاتا پیش بینی تعداد مسافر به احتمال زیاد تنها رسیدن به سطح دیده می شود در سال 2014. زیان کاهش خواهد یافت به $15.8 میلیارد و گروه برآورد شده است.

انجمن اذعان نگرانی مسافران هنوز در بازگشت به مسافرت هوایی تاثیر می گذارد بهبود جهانی حمل و نقل هوایی.

"شرکت های هواپیمایی در حال رفتن به نیاز به تلاش برای تحریک تقاضا از طریق نسبتا پایین به فارس گفت:" برایان Pearce, IATA اقتصاددان ارشد. "مهم ترین چیزی که برای گرفتن مسافر اعتماد به نفس است اعتماد به نفس در امنیت زیستی که پرواز امن است."

___

دنبال جان Gambrell در توییتر در www.twitter.com/jongambrellAP.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب