ویروس شده است "بسیار مخرب" برای بسیاری از آفریقایی هواپیمایی

توسط رادنی MUHUMUZA کامپالا اوگاندا (AP) — یک "نوزاد" متولد شد و با احیای اوگاندا شرکت های هواپیمایی این کشور

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399

توسط رادنی MUHUMUZA

کامپالا اوگاندا (AP) — یک "نوزاد" متولد شد و با احیای اوگاندا شرکت های هواپیمایی این کشور اعلام کرد در سال گذشته است. اما در حال حاضر آن چهار جت بیکار نشستن کسب و کار به طور نامحدود به حالت تعلیق به دلیل coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی.

پرسش های در حال چرخش در آفریقا و جاهای دیگر بیش از این خرد مالی حفظ پرستیژ حامل است که اغلب یک سهم از بازار حمل و نقل هوایی است که می بیند هیچ بهبودی در چشم.

آفریقایی هواپیمایی شده بود ستون در بدهی قبل از همه گیر اما دولت کمک مالی به آنها اجازه لنگی در سال. در حال حاضر به عنوان کشورهای جنوب صحرای آفریقا چهره اول آن رکود اقتصادی در یک ربع قرن برخی از شرکت های هواپیمایی را پیدا خواهد کرد آن را سخت تر برای زنده ماندن. که با وجود رشد بهره جهانی در قاره 1.3 میلیارد نفر است.

در برخی موارد خطوط هوایی محلی بسیار مهم است برای پان-آفریقایی کسب و کار در یک قاره پهناور با طول زیرساخت های ضعیف که خود سقوط خواهد فلج speedy travel. در موارد دیگر این شرکت هواپیمایی شده اند دیده می شود به عنوان غرور پروژه های ایالات متحده است که به سختی می توانیم به حمایت از آنها.

Nowel Ngala تجاری مدیر Asky Airlines — حامل راه اندازی در سال 2010 توسط یک گروه از بانک های منطقه ای امیدوار به حل مشکلات حمل و نقل در آسیای مرکزی و غرب آفریقا — گفت: این بیماری همه گیر شده است "بسیار مخرب" به این شرکت که نه هواپیما دارند. درآمد از ضرر و زیان قابل توجهی وجود داشته است و "اثرات جدی در حفظ" این هواپیما برای هر کسب و کار رزومه.

بین المللی حمل و نقل هوایی در ماه آوریل هشدار داد که آفریقایی هواپیمایی می تواند از دست دادن 6 میلیارد دلار مسافری درآمد نسبت به سال گذشته و نیمی از منطقه را 6 میلیون شغل در حمل و نقل هوایی و صنایع مرتبط می تواند از دست رفته. ترافیک هوایی در این سال است انتظار می رود به سقوط نیمی از آن را گفت.

"این تخمین ها بر اساس یک سناریوی از شدید محدودیت های مسافرتی پایدار برای سه ماه با لغو تدریجی محدودیت های اعمال شده در بازارهای داخلی به دنبال منطقه ای و بین قاره ای" IATA گفت.

که دوره سه ماه است که در حال حاضر نزدیک شدن به پایان بدون بازگشت به حالت عادی مسافرت هوایی در چشم.

حتی اتیوپی خطوط هوایی آفریقا تنها سود خطوط هوایی در سال های اخیر دارای نشانه های پریشانی با استناد به از دست دادن درآمد تا $550 میلیون بین ماه های ژانویه و مارس. به عنوان یک بقا و اندازه گیری, شرکت هواپیمایی انداخته است خود را به حمل و نقل از جمله حمل و نقل تجهیزات پزشکی در سراسر آفریقا و قاره های دیگر.

"برخی از 22 ما مسافر هواپیما تبدیل شده اند به محموله" مدیر عامل Tewolde Gebremariam آسوشیتدپرس گفت. "هنگامی که این بیماری همه گیر است تحت کنترل در آورد و از سرگیری پروازهای مسافری ما را پیکربندی آنها را به خود اصلی کابین مسافر تنظیمات."

اگر بحران همچنان گفت: "ما در مورد با ما صاحب دولت اتیوپی در نحوه مدیریت این وضعیت رفتن به جلو و ما نیز ممکن است با بحث ما طلبکار نقدینگی بانک ها برای وام."

آدیس آبابا, اتیوپی در پایتخت تبدیل شده و آفریقا را دروازه ورود به خلیج فارس و فراتر از آن. در حال حاضر آن است که یک کلید hub برای حمل و نقل منابع انسانی در طول بیماری همه گیر.

یکی دیگر از عمده آفریقایی شرکت هواپیمایی آفریقای جنوبی ایرویز نشده است و سود پس از سال 2011 و تحت ورشکستگی حفاظت از دسامبر. خسته از صدور کمکهای مالی دولت است که خواستار یک طرح کسب و کار جدید.

"ما در حال حاضر مواجه با ناشناخته ارسال COVID-19 همه گیر است و هیچ سابقه یا یقین است که می تواند به دنبال در حال توسعه یک استراتژی جدید" بخش شرکت های دولتی اعلام کرد در مارس 1, گفته شرکت هواپیمایی بازسازی خواهد شد. مدیران هدف به اخراج نزدیک به 5000 کارکنان برای حفظ هواپیمایی شناور.

"هواپیمایی که در تلاش بودند قبل از همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد تا پایان تشکیل پرونده برای ورشکستگی و یا به دنبال کمک مالی," کمیسیون اقتصادی سازمان ملل متحد برای آفریقا هشدار داده و خواستار حمل و نقل هوایی مهم بخش قاره اقتصاد همراه با گردشگری به عنوان جهانی روابط و سرمایه گذاری رشد کرده اند.

دوباره اوگاندا شرکت های هواپیمایی به سختی تا به حال فرصتی برای گرفتن آغاز شده است.

بدون جامد حمایت از دولت در حالی که دست و پنجه نرم با نحوه مطابق با دستورالعمل های ایمنی اوگاندا هواپیمایی "ممکن است به عنوان به خوبی به خانه گفت:" فرانسیس ببو یک خلبان سابق و وزیر دولت. هواپیمایی مدیر عامل و سخنگوی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در کشور همسایه کنیا, کنیا ایرویز مدیر عامل Allan Kilavuka شده است بلانت.

"حتی قبل از این بحران ما در یک جای خوب," او گفت: Metropol کانال تلویزیونی در مارس 6. هواپیمایی مدل کسب و کار و رویکرد بازار خواهد نیاز به تغییر است. اما پرسید: چگونه او را می بیند کنیا ایرویز مقابله پس از همه گیر او پاسخ داد: "هیچ کس نمی داند."

کارکنان گرفته اند کاهش پرداخت تا 80% به عنوان کنیا ایرویز دستخوش re-ملی روند آغاز شده در سال گذشته برای کمک به آن را بازگشت به سودآوری است. در ماه فوریه شرکت هواپیمایی دریافت وام دولت از نزدیک به 5 میلیون دلار برای تعمیرات اساسی ناوگان خود را در موتورهای.

بیشتر تزریق پول نقد از دولت مورد نیاز است Kilavuka گفت: "هر چیزی که شما می توانید استطاعت."

این شرکت در حال رشد بدهی یکی از دلایلی که Aly-خان satchu را از دست ندهید, یک تحلیلگر مالی مستقر در نایروبی معتقد است که مقامات نیاز به ایجاد یکی دیگر از نسخه از کنیا پرچم حامل "با تمیز کردن ترازنامه."

کنیا ایرویز که بستگی به ترافیک مسافری برای 90 درصد از درآمد خود را باید به محوری برای باربری و کاهش آن در شبکه برای ایجاد یک چالاک دولت حامل او گفت:. "من آن را در خدمت منافع ملی تابع اما ترازنامه در حال حاضر عبور از یک نقطه اوج."

در رواندا دولت گفت: آن را افزایش می دهد کمک های مالی خود را به ملی حامل RwandAir که هزینه پیرایش شامل کاهش پرداخت از 65 درصد و تعلیق قرارداد با برخی از خلبانان و غیر ضروری کارکنان تا اطلاع ثانوی.

بار حتی سخت تر برای هوا زیمبابوه یک هواپیمای حامل ملی از آفریقای جنوبی ملت, زین با بدهی بیش از 300 میلیون دلار و حتی قبل از همه گیر. شرکت هواپیمایی گفت: در ماه آوریل آن را وادار ده ها تن از کارمندان را به مرخصی بدون حقوق تا بوئینگ 767 می تواند مسافران پرواز دوباره.

___

الیاس Meseret در آدیس آبابا, اتیوپی ایگناتیوس Ssuuna در کیگالی رواندا Farai Mutsaka در هراره زیمبابوه و Erick Kaglan در Lomé توگو کمک کرده است.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب