ویروس از چین آلوده میگو و خرچنگ مزارع در تایوان

در حالی که جهان در تلاش است بهترین خود را به نگه داشتن CCP coronavirus گسترش در بررسی یکی دیگر از ویروس از چین

توسط NEWSSHANS در 8 تیر 1399

در حالی که جهان در تلاش است بهترین خود را به نگه داشتن CCP coronavirus گسترش در بررسی یکی دیگر از ویروس از چین در حال ایجاد مشکلات برای تایوان. Decapod رنگین کمانی ویروس 1 (DIV1) ظاهرا تحت تاثیر تعدادی از میگو و خرچنگ مراکز تکثير میباشند در سراسر کشور جزیره. به عنوان یک نتیجه هزاران نفر از این موجودات شده اند حذف شده زیر جهت تایوان شورای کشاورزی (COA).

ویروس جدید

DIV1 برای اولین بار شناسایی شده در سال 2014 در چین است. ریشه های آن ناشناخته باقی می ماند. در فوریه این سال, ویروس reemerged در چین گوانگدونگ استان است. هوانگ چانه-چنگ COA معاون وزیر می گوید که "این ویروس باعث مرگ و مير بالا در اقیانوس آرام سفید میگو (Litopenaeus vannamei) غول ببر میگو (Penaeus monodon) و غول رودخانه میگو (Macrobrachium rosenbergii). اگر چه خرچنگ نیز می تواند آلوده آنها را نشان نمی دهد علائم بیماری که شامل نرمتر پوسته ظاهر سفید مثلثی منطقه در یک میگو را سر غرق به پایین در هنگام نزدیک شدن به مرگ" با توجه به تمرکز تایوان.

COA در حال حاضر آغاز بازرسی خرچنگ و میگو در مزارع واقع در تایوان در ماه آوریل است. وجود 30 خرچنگ مزارع در این کشور است و 11 مورد یافت شد به توان و حذف. آلوده مزارع واقع شد در جدید تایپه شهر کائوسیونگ Hsinchu شهرستان هاربین County, و, Yunlin County است. همه آنها شده است ضد عفونی. در مورد 2,660 پوند از خرچنگ و بیش از 200 ، 000 لارو میگو از هسینچو شهرستان تخریب شد. در هاربین در مورد 2,145 پوند میگو حذف شدند.

 (Image: Screenshot / YouTube)

COA در حال حاضر آغاز بازرسی خرچنگ و میگو در مزارع واقع در تایوان در ماه آوریل است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

میگو کشاورزان وعده داده شده برای جبران ضرر و زیان آنها رنج برده اند. این سازمان در حال برنامه ریزی در ارائه آموزش مناسب به کشاورزان در مورد چگونه برای جلوگیری از شیوع بیماری های ویروسی از دوباره اتفاق می افتد. بخش آداب و رسوم دستور داده شده است به بررسی تمام وارداتی میگو و میگو برای DIV1. پس از چین و تایوان و دوم کشور به طور رسمی تایید DIV1 موارد است. شده اند وجود دارد گزارش DIV1 در کشورهایی مثل اندونزی و تایلند و ویتنام هر چند دولت هنوز به طور رسمی تایید آنها.

اداره سلامت گیاه و حیوان بازرسی و قرنطینه اشاره کرد که هیچ خطر وجود دارد از حیوان به انسان انتقال DIV1. آژانس استدلال که برکه است که در آن آلوده میگو در حال رشد آلوده شده اند ممکن است توسط پرندگان مهاجر است. آن هشدار داد که DIV1 در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده, به این معنی که اگر یک برکه آلوده است همه موجودات در حال رشد در آن باید کشته شود.

تایوان, میگو, خرچنگ و میگو صنعت است که برآورد تولید بیش از US$134.9 میلیون در سال. شیلات موسسه و سلامت حیوانات موسسه تحقیقات کمک خواهد کرد که کشاورزان در بازسازی خود را به استخر. کارشناسان بر این باورند که حوضچه ها ممکن است مجبور به تخلیه خواهد شد برای یک دوره تا شش ماه قبل از یک دسته جدید از میگو میگو یا خرچنگ می تواند مطرح شود.

Coronavirus وضعیت

تایوان بسیار خوب انجام شده است در مقایسه با دیگر اقتصادهای پیشرفته وقتی که می آید به مدیریت COVID-19 شیوع. با توجه به Shih Chen-chung کشور وزیر بهداشت و رفاه تایوان دیده است و نه حتی یک مورد آلودگی محلی برای بیش از 60 روز است. چند COVID-19 عفونت است که شناسایی شده اند از افرادی که از خارج از کشور است.

(Image: Screenshot / YouTube)

تنها موارد COVID-19 گزارش شده در تایوان برای بیش از 60 روز از افرادی که از خارج از کشور است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

تایوان گزارش شده فقط 445 موارد عفونت با تنها 7 نفر کشته شدند. در همین حال دولت اعلام کرده است که آن را به سهولت محدودیت در سفر اجازه می دهد مسافران کسب و کار از کم خطر کشور است. آنها خواهد شد تست شده و قرنطینه قبل از اجازه سفر به این جزیره است. مرزهای این کشور تعطیل شده اند از اواسط ماه مارس.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

تایوان یک کشور آزاد?
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن