ویروس خاطرات: آواز متوقف و پوچی وارد

توسط جولی CARR SMYTH WORTHINGTON, اوهایو (AP) — مادر من به من آموخت که بهترین مکان در جهان است که در داخل یک و

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399

توسط جولی CARR SMYTH

WORTHINGTON, اوهایو (AP) — مادر من به من آموخت که بهترین مکان در جهان است که در داخل یک وتر. اگر شما تا کنون شده است وجود دارد, شما می دانید آنچه که او به معنای. این یک آغوش خرس از ترس و تعجب والا بریدن از زیبایی یا ناسازگاری و یا نابغه طراحی شده توسط فروتن صدای انسان. یا دقیق تر توسط بسیاری از صداهای انسانی است.

چگونه من از دست آن محل.

زمانی که COVID-19 اولین فرود ما در گروه کر کلیسا خواند برای یک آخر یکشنبه. این موارد در اوهایو بودند هنوز چند و آن به نظر می رسید برای ما مهم حضور داشته باشند. به عنوان ما آرنج ضربه ما خداحافظی آن روز یکی از دوستان به شوخی, "من همیشه از دیدن شما دوباره؟"

هیچ یک از ما تصور این مستند که امدن این ماه از انزوا و جدایی. ماسک ترس بخش.

در صورت مقابله با این مسائل است چه آواز است. من آموخته بود به هماهنگ در مادر من زانو و او در او و مادرش. ما به دور در سفرهای ماشین طولانی. ما در انجام مراسم عروسی و تولد و مراسم است. من عضو یک گروه کر در هر کجا که من حل و فصل ساخت سریع دوستان در طول راه.

Coronavirus همه گیر را به من نشان داد چقدر من تکیه بر این سرایندگی ترجمه برای معنویت جامعه من من سلامت عقل.

ما فوق العاده مدیر گروه کر, Brandon خزه کمک کرده است تا سهولت پوچی با یک هفتگی ایمیل: مجازی گرم کردن موسیقی ورق و یوتیوب لینک کلیک کنید برای آواز خواندن در خانه و اغلب چیزی صرفا الهام بخش برای رفع کرال تشنگی.

برای اولین بار دو هفته من را نادیده ایمیل. من مشغول یادگیری قوانین جدید برای نحوه پوشش اوهایو خانه ملت حرکت فروشگاه مواد غذایی و پر کردن من در حال حاضر بی پایان ،

توسط هفته سوم روح من گرسنگی شد. من باز ایمیل و آغاز شد. من گرم. به تنهایی. من صف تا فایل های صوتی و دنبال من آلتو خط به درجه اعتبار ساقط است. "مادر مریم پر از فیض و بیدار... همه خانه های ما از بین رفته اند عزیزان ما گرفته شده... مادر مریم آرام ترس ما رحمت..."

آن کمک کرده است. بنابراین من باز ایمیل دیگری و دیگری. "من شناخته شده رودخانه. باستان تاریک رودخانه. روح من رشد کرده است عمیق مانند رودخانه" من خواند. "به من بگویید که در آن جاده است که من می توانید تماس خود من که من که من از دست رفته پس از مدتها پیش است؟" من گریستم.

عید پاک یکشنبه وارد شده است. من تو را دیدم یک پوشش نقره ای. دوست عزیز هدایت یک گروه کر کلیسا در کالامازو, میشیگان. من می تواند خواندن سرودهای خود من مجازی خدمات کلیسا و سپس کمربند را از یک محرک "Hallelujah Chorus" برنامه تکراری پخش کردن یک دولت به دور است. من لباس پوشیده بودم یک گل و بلبل کلاه.

با این حال حتی این موسیقی پر از روز قرار داده نشده است من در داخل یک وتر. و نه مجازی گروه کر پروژه من در شرکت ضبط خودم از طریق تلفن همراه و ایمیل آن را به یک دور متصدی. آنچه که من می خواستم بود که احاطه شده توسط دوستان از تمام محدوده آواز ارائه یک کار هنری ما می خواهم زحمت کار برای ماه, هنرمندان و سپاسگزار مخاطبان در لحن.

این داستان را پایان نیست خوشحال است. هنوز رتبهدهی نشده است. حقیقت سخت است که این بسیار عفونی ویروس از طریق قطرات از دهان و بینی را مسدود کرده است این جاده به محل های مورد علاقه من در جهان شاید برای مدتی.

"وجود دارد هیچ راه امن برای خوانندگان به تمرین با هم تا زمانی که یک COVID-19 واکسن و 95% درمان موثر در محل" دکتر Lucinda, Halstead, رئیس جمهور, هنرهای نمایشی, انجمن پزشکی گفت: ممکن است در طول یوتیوب مکالمه در آواز آینده.

از یک سو چگونه ویرانگر به فکر می کنم از یک جهان بدون کرال موسیقی حتی برای یک زندگی-صرفه جویی در سال است. از سوی دیگر آن را تایید می کند چیزی که من همیشه می دانستم که: آواز تنفس زندگی است.

شاید این لحظه خواستار یک دولت از ذهن تنظیم و تغییر از "Hallelujah Chorus" خوش بینی به چیزی نزدیک به موتزارت مرثیه. بینهایت حرکت در نقاط حتی نشاط بخشی به این دلیل که غم و اندوه ما نشان می دهد که چقدر عمیقا ما را دوست داشت.

__

ویژگی های گاه به گاه ویترین coronavirus حماسه از طریق چشم از آسوشیتد پرس روزنامه نگاران در سراسر جهان است. دنبال کلمبوس, اوهایو-بر اساس AP روزنامه نگار جولی Carr Smyth در توییتر در http://twitter.com/jcarrsmythtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب